Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Istartsurf.com šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Jake Doevan - -   Istartsurf.com redirect | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Kas yra Istartsurf.com?

Istartsurf.com

Istartsurf.com yra viena iš daugelio paieškos svetainių, kurios gali lengvai pasirodyti vietoje jūsų pradžios puslapio (angl. start page) arba numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine). Dažniausiai tai atsitinka visose naršyklėse, kurios tik yra įrašytos į kompiuterį. Deja, bet tai dar nėra viskas.

Vos tik šie pakeitimai yra atliekami, auka pradeda matyti šimtus erzinančių reklamų, kurios siekia priversti žmones apsilankyti su Istartsurf.com susijusiose el. svetainėse. Beje, jūs taip pat turėtumėte prisiminti, kad, siekdamos to pačio tikslo, tokios paieškos svetainės gali jums pateikti pakeistus paieškos rezultatus.

Deja, daugelis žmonių jau buvo įtikinti, kad istartsurf.com siekia padėti jiems Internete surasti visą rūpimą informaciją. Iš tikrųjų, ši paieškos svetainė yra naudojama siekiant peradresuoti naršyklę į iš anksto nustatytas svetaines ir taip padidinti jų žinomumą. Jei norite išvengti įtartinų svetainių, jūs turėtumėte kuo greičiau atsikratyti Istartsurf.com ir vėl sugrįžti prie Google, Bing, Yahoo ir kitų gerai žinomų paieškos svetainių naudojimo. Tam galite naudoti žemiau pateiktas instrukcijas.

ATNAUJINTA: Istartsurf.com paieškos svetainė buvo vėl pradėta platinti 2015 metų pradžioje. Dabar ši programa yra platinama kaip papildomas nemokamų programų priedas. Ji taip pat naudoja tam tikrus savo komponentus ir taip bando atitolinti savo pašalinimą iš sistemos.

Jeigu istartsurf.com pasirodė vietoje jūsų pradžios puslapio (angl. start page) ar numatytosios paieškos svetainės (angl. default search engine), jūs turėtumėte ištrinti ją iš savo kompiuterio, nes priešingu atveju jūs galite atsidurti agresyvioje svetainėje, kuri siekia priversti jus atskleisti savo asmeninę informaciją.

Šimtai žmonių jau pranešė mums apie šios nepatikimos paieškos svetainės pasirodymą jų kompiuteriuose. Visi jie skundėsi komplikuotu istartsurf pašalinimu iš kompiuterio ir pasikartojančiu šios paieškos svetainės pasirodymu sistemoje. Dėl to mes rekomenduojame pasirinkti automatinį šios programos pašalinimą. Tam galite naudoti ReimageIntego.

 Istartsurf.com

Kaip Istartsurf.com gali patekti į mano kompiuterį?

Istartsurf.com virusas dažniausiai plinta naudojant nemokamas programas, kurios buvo įtrauktos į jo platinimą mainais už pinigus. Štai kodėl yra nenuostabu, kad šimtai žmonių jau pranešė mums apie netikėtą šios paieškos svetainės pasirodymą jų kompiuteriuose.

Siekdami užkirsti tam kelią, jūs turėtumėte prisiminti, kad tokios programos dažniausiai plinta aktyviai reklamuojamų programų pagalba, todėl jūs turėtumėte visada gerai pagalvoti prieš atsisiųsdami programas į savo kompiuterį. Siekdami išvengti Istartsurf.com, jūs taip pat turėtumėte rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, kuris jums leis nužymėti varneles, kurios sako, kad jūs norite atsisiųsti Istartsurf.com.

Kaip pašalinti Istartsurf.com virusą?

Jei Istartsurf.com jau pasirodė jūsų naršyklėje, kuo skubiau atlikite žemiau pateiktas instrukcijas ir atsikratykite šios abejotinos paieškos svetainės.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Klausimas. Padėkite! Mano kompiuteryje pasirodė www.Istartsurf.com virusas ir aš nežinau, kaip jį pašalinti. Atrodo, kad jis sugrįžta vos tik aš perkraunu savo kompiuterį..

Atsakymas. Nors Istartsurf paieškos svetainė ir nėra virusas, ji buvo įtraukta į ‘browser hijacker’ kategoriją. Dėl to mes jums labai rekomenduojame jos vengti. Jeigu nenorite susidurti su pakeistais paieškos rezultatais ar erzinančiomis reklamomis, jūs turėtumėte atlikti žemiau pateiktus veiksmus arba pasirinkti automatinį www.istartsurf.com pašalinimo būdą ir atsikratyti šios programos.

Klausimas. Gal galėtumėte pasakyti, ar IStartSurf yra legali svetainė, ar ne? Šis puslapis pasirodė vietoje mano start page ir aš nežinau ar galiu juo pasikliauti. Jaučiu, kad man reikia nustoti naudoti IStartSurf.com, nes ši svetainė nuolat mane peradresuoja į nepažįstamas svetaines …

Atsakymas. Prašome nebenaudoti Istartsurf, nes tai nėra teisėta paieškos sistema! Ji gali lengvai apgauti jus ir priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse. Beje, ji gali būti naudojama kitų potencialiai pavojingų programų, tokių kaip adware tipo programos, platinimui. Štai kodėl mes norime Jums pasiūlyti grįžti prie Google, Yahoo ar Bing paieškos svetainių. Norėdami pašalinti istartsurf virusą, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Klausimas. Prašau padėkite man! Aš spustelėjau ant kažkokios reklamos ir dabar nuolat susiduriu su peradresavimais į www.istartsurf.com. Norisi išmesti kompiuterį pro langą ..

Atsakymas. Prašome to nedaryti. Jūs galite lengvai sutvarkyti savo kompiuterį ir atsikratyti istartsurf viruso žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Klausimas. Atsisiunčiau man reikalingą programą, kuri yra skirta vaizdo transliacijoms, ir pastebėjau, kad mano pradžios puslapis ir naudojama paieškos svetainė pasikeitė į Istartsurf.com. Ar turėčiau atkreipti į tai dėmesį, ar tai yra nepavojinga?

Atsakymas. Nesvarbu, kaip patikimai atrodo Istartsurf, tai yra nepatikima paieškos svetainė, kuri yra naudojama partnerių reklamavimui. Jei nenorite atsidurti abejotinose svetainėse, venkite šios browser hijacker kategorijai priskiriamos programos. Tai jums gali pasirodyti kaip sudėtingas uždavinys, todėl mūsų ekspertų komanda parengė išsamias istartsurf.com šalinimo instrukcijas. Jos yra pateiktos žemiau.

Klausimas. Kad ir ką darau, Istartsurf.com virusas randa kelią į mano kompiuterį. Ar galite man duoti keletą patarimų, kaip aš galėčiau atsikratyti šio agresyvaus paieškos puslapio?

Atsakymas: Jei norite pašalinti istartsurf.com iš kompiuterio, tai padaryti galite arba rankiniu arba automatiniu būdu. Išsamios tam reikalingos instrukcijos yra pateiktos žemiau.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Istartsurf.com ekrano nuotrauka
Istartsurf.com ekrano nuotrauka

Rankinis Istartsurf.com pašalinimas:

Ištrinkite Istartsurf.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Istartsurf.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Istartsurf.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Istartsurf.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Istartsurf.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Istartsurf.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Istartsurf.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Istartsurf.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Istartsurf.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Istartsurf.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Istartsurf.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Istartsurf.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Istartsurf.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Istartsurf.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Istartsurf.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Istartsurf.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Istartsurf.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-istartsurf-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Istartsurf.com