Intego šalinimas (Nemokamas vadovas) - Išsamus aprašymas

Intego pašalinimas

Kas yra Intego?

Intego – galinga antivirusinė Mac prietaisams su įvairių funkcijų arsenalu

Intego Mac Internet securityIntego Mac Internet security yra patikima antivirusinė priemonė, skirta Mac OS ir Mac OS X sistemoms

Intego yra patikima apsaugos priemonė, sukurta Mac OS ir Mac OS X sistemoms. Ji susideda iš dviejų elementų – VirusBarrier X9 ir NetBarrier X9, kurie abu turi skirtingas funkcijas. Į programą yra įdiegti svarbiausi apsaugos moduliai, tokie kaip duomenų saugojimas, šlamšto ir nepatikimų pranešimų blokavimas, antivirusinė, kurie yra reikalingi Mac kompiuterių nuo virusų apsaugojimui. Antivirusinė priemonė gali būti parsisiunčiama iš jos oficialaus tinklalapio, tačiau tai pat gali atkeliauti kartu su kitomis programomis iš interneto.

Vienų produktų įterpimas į kitų programų pakuotes yra visame pasaulyje plačiai žinoma ir naudojama marketingo strategija. Ji teikia didelę naudą tiek kompanijoms, tiek vartotojams, kurie galbūt domisi siūlomu produktu. Ne gana to, žmonės dažniausiai nekreipia per ne lyg didelio dėmesio į instaliavimo procesą, ir dėl to nepastebimai įsirašo įvairias aplikacijas. Dėl šios priežasties, (labiausiai dėl to, kad programa atsirado „tarsi iš niekur), kai kurie vartotojai gali šią antivirusinę vadinti „Intego viruso“, kas tikrai nėra teisingas apibūdinimas. Intego antivirusinė buvo sukurta tamk, kad padėtų jums apsisaugoti nuo įvairių virusų, o ne juos atnešti.

Pavadinimas Intego
Skirta Mac OS ir Mac OS X sistemos saugoti nuo virusų ir teikti kitas naudingas funkcijas
Dalys Programa susidaro iš dviejų elementų, tokių kaip VirusBarrier X9 ir NetBarrier X9
Nauda Apsauga nuo virusų, šlamšto ištrynimas, duomenų saugojimas, melagingų pranešimų aptikimas, ir kt.
Įrašymas Jūs galite parsisiųsti programa iš oficialaus tinklalapio arba per kitas aplikacijas

Pagrindiniai faktai apie Intego

Intego firma buvo įkurta 1997 metais ir orientuota ties Mac kompiuteriais, ne taip kaip kitos antivirusines reklamuojančios kompanijos, kurios savo pagrindiniu taikiniu laiko Windows operacinę sistemą. Pati naujausiai išleišta programos versija yra vadinama Intego Mac Internet Security X9, kuri susideda iš dviejų modulių: VirusBarrier X9 ir NetBarrier X9. VirusBarrier X9 fokusuojasi tiess Mac apsaugojimu nuo virusų, tuo tarpu kai NetBarrier X9 gali apsaugot jūsų tinklą nuo nepageidaujamų įsibrovėlių ir internetinių nusikaltėlių.

Ši priemonė gali būti parsisiunčiama iš oficialaus tinklalapio, ir turi 30-ies dienų nemokamo pabandymo laikotarpį. Po to, vartotojai turi nusipirkti licenzijuotą versiją, kuri kainuoja €33.05 metams. Šis produktas yra prenumeruojamas, ir jeigu vartotojai nori atsisakyti prenumeratos, tai reikia padaryti dar prieš pasibaigiant metams. Apibendrinant tai, kad jūs gaunate dvejus modulius su dvejomis skirtingomis funkcijomis – kaina yra tikrai prieinama. Be to, nepamirškite, kad Intego platintojai turi užsidirbti pinigų, kad galėtų paremti savo virusų paiešką.

Intego "Washing Machine" tvarkymasIntego "Washing Machine" funkcija gali išvalyti jūsų Mac kompiuterį nuo šlamšto ir pagreitinti prietaiso darbą

Programos įrašymas į sistemą

Intego VirusBarrier ir kiti moduliai yra įrašomi per kelias minutes. Šis procesas reikalauja pilno kompiuterio perkrovimo. Tačiau, kaip mes jau minėjome pradžioje, produktais taip pat gali būti įrašomos kaip kitų programų pridėtinis komponentas. Jūs galite lengvai pastebėti šitą priedą prie aplikacijos, jeigu naudositės Custom arba Advanced įrašymo parinktimis. Tačiau, jeigu jūs itin skubate norėdami parsisiųsti priemonė, jūs galite netikėtai parsisiųsti ir šią Mac antivirusinę. Dėl to jūs galite pamanyti, kad kompiuteris yra užkrėstas, bet taip nėra.

Po to, kai programa yra įrašoma, iš vartotojų yra reikalaujama pasirinkti atitinkamą apsaugos lygį, kuris gali būti renkamas iš šių:

 • Minimalus lygis – tik tai apsauga nuo virusų
 • Standartinis lygis – pridėtinė apsauga nuo Windows virusų
 • Maksimalus lygis – ZIP failų ir kitų archyvų skenavimas

Daugeliui vartotojų turėtų pakakti ir standartinio lygmens, tačiau maksimalaus lygio pasirinkimas tikrai niekam nepakenks ir tik pagerins jūsų Mac kompiuterio apsaugą.

Po to, kai yra pasirenkamas apsaugos lygis, programa yra paruošta naudojimui. Jums bus pateikiamas patogus paaiškinimas, kaip veikia kiekviena įdiegta funkcija. Ši parinktis gali būti paslepiama vienu pelės paspaudimu, ir vėl įjungiama paspaudžiant ant informacijos ženklo.

Intego pateikia visus skyrius and kairės lango pusės, kur vartotojai gali atlikti greitą arba pilną skenavimą visiems diskams. Vartotojai taip pat gali pagrindiniame lange nustatyti skenavimų laiką, ir kontroliuoti realaus laiko apsaugos funkciją.

Intego įrašymasIntego įrašymas yra tiesioginė procedūra, trunkanti tik kelias minutes

Paaiškiname programos antivirusinę funkciją

Po to kai instaliavimo procesas yra atliktas, Intego Mac Internet security pradeda pilną sistemos perskenavimą. Jeigu yra randama virusų, progama karantinuoja užkrėstus failus, juos pašalina, ir sutvarko failams padarytą žalą.

Prie viso to, programa taip pat sugeba perskenuoti visus ateinančius elektroninius pranešimus ir USB prietaisus automatiniu būdu tuojau pat, kai jie yra prijungiami prie Mac kompiuterio. Negana to, funkcija apsauganti nuo melagingų pranešimų, gali padėti išvengti nepatikimų elektroninių laiškų, ketinančių įrašyti virusus, ar apgauti vartotojus ir įtikinti išleisti pinigus ant nereikalingų produktų.

Antivirusinės testas surado, kad Intego VirusBarrier gali apsaugoti Mac OS nuo virusų visu 100 procentų, ir taip identifikuoti ir pažymėti 99 procentus rastų potencialiai nepageidaujamų programų. Apsauga nuo virusų yra itin reikalinga, nes įvairūs virtualūs parazitai gali visiškai sugadinti jūsų kompiuterį. Tačiau, apsauga nuo potencialiai nepageidaujamų programų taip pat yra svarbi, nes šios aplikacijos gali sujaukti jūsų Mac prietaisą, rodyti nepageidaujamas reklamas, ir netgi privesti prie pavojingų infekcijų.

Intego antivirusinėIntego gali apsaugoti jūsų kompiuterį su nustatytu ir įdiegtu skenavimu

NetBarrier – efektyvi priemonė tinklo apsaugojimui

NetBarrier yra užkardos priemonė, galinti apsaugoti jūsų tinklą nuo įsibrovėlių. Yra trys Intego siūlomi rėžimai:

 • Public Hotspot – blokuoja visas internetines ar su tinklu susijusias jungtis, taip pat ir failų dalijimosi, ir su serveriais susijusias funkcijas
 • Work Hotspot – leidžia jungtis tik su patikimais tinklais, ir failų dalijimasis yra leidžiamas tik su patvirtinimu
 • Home Hotspot – leidžia ateinančias jungtis, failų dalijimasis yra įjungiamas automatiškai

Vartotojai gali pasirinkti bet kurį norimą rėžimą, ir nustatymą pakeisti bet kuriuo laiku. Žmonės, kurie turi pridėtinių žinių apie užkardos sistemą gali kurti išimtis, duoti leidimą tik tam tikroms jungtims, ir keisti kitas parinktis Advanced nustatymuose, nors ši funkcija nėra itin reikalinga reguliariam vartotojui.

Intego apsaugos priemonėIntego gali apsaugoti jūsų tinklą nuo įsibrovėlių

Daugiau naudingų funkcijų, įeinančių į Intego sudėtį

Neskaitant reikalingos antivirusinės funkcijos, Intego gali padaryti daugybę kitų dalykų. Turinio barjeras leidžia programai blokuoti kenksmingus elektroninius laiškus, nuorodas ir socialinių tinklų žinutes. Šitoks turinys gali ne tik pažeisti jūsų Mac kompiuterį, bet taip pat ir išvilioti privačią informaciją apie jus, kuri gali būti panaudojama nelegaliais tikslais.

„Personal Backup“ funkcija taip pat yra itin svarbi. Kaip teigia saugumo ekspertai, atsarginės failų kopijos yra būtinos kiekvienam moderniam vartotojui, nes, pavyzdžiui, ransomware tipo virusas gali užrakinti asmeninius failus ir paversti juos nenaudojamais. Kai kurie tokio tipo virusai yra atkoduojami, bet dažniausiai saugumo ekspertai sunaudoja nemažai laiko prieš išnagrinėdami kenkėjišką kodą ir išleisdami oficialų failų atrakinimo raktą. Tokioje situacijoje, atsarginės kopijos yra vienintelis dalykas galintis išgelbėti jūsų failus.

„Washing Machine“ gali išvalyti visą šlamštą iš jūsų Mac OS X prietaiso, atlaisvinti vietą diske, ir akimirksniu pagreitinti kompiuterį. Ši savybė gali pašalinti duplikatus, kurie kartais gali būti sukuriami netyčia, išvalyti talpyklas, parsisiuntimus, šiukšles ir net suorganizuoti jūsų kompiuterio pradžios ekraną.

Antivirusinės naudojimas yra svarbu, nes Mac virusai iš tikrųjų egzistuoja

Mac vartotojai vis dar susitaria su nesusipratimu dėl mito, kad Mac kompiuteriai negali būti užkrėsti virusų. Tačiau, tai yra toli nuo tiesos, ir įrodyta, kad Macintosh sistemos buvo paveiktos įvairių pažeidimų ir kenkėjiškų programų taip, kaip neseniai nutiko su „mshelper“, kuris išnaudoja kompiuterio resursus, ir priverčia baterijos energiją išsekti itin greitai. Greičiausiai, šis virusas yra sukurtas kriptovaliutos kasimui.

Internetiniai nusikaltėliai skuba užsidirbti pinigų iš nekaltų vartotojų, ir nesvarbu kaip jie tai padaro, ar per apklausas, melagingus pranešimus, browser hijackers, adware tipo programas, ar per tokius virusus kaip kriptovaliutos kasėjai ir ransomware. Taip pat, netgi vyresnysis E-Threat tyrėjas, Bogdan Botezatualso, yra greitas atsakyti į klausimą „Ar Mac kompiuteriai gali būti užkrėsti virusais?“

Atsakymas yra tikrai taip. Jau yra buvę nutikimų, bus ir daugiau

Dėl šios priežasties, Mac vartotojai turi būti atsargūs internete, ir sugalvoti tinkamą būdą, kaip apsaugoti savo kompiuterio sistemas. Intego yra puiki priemonė nepatikimų aplikacijų aptikimų, ir Mac apsaugai nuo galimos žalos palaikymo.

Ištrinkite Intego antivirusinę, jeigu nebijote Mac virusų

Jeigu jūs netikėtai atpažinote šią programą savo kompiuterio sistemoje, ir neprisimenate, kad būtumėte ją įrašę, ji greičiau pateko kartu su kitomis aplikacijomis. Dažniausiai, vartotojai neskiria daug dėmesio įrašinėdami nemokamas programas ir pasirenka Recommended arba Quick rėžimą. Jūs turite būti atidūs, nes kai kurios siūlomos programos gali būti naudingos, kai kitos gali būti tikriausios adware tipo aplikacijos, kurios sieks užpildyti jūsų internetinę naršyklę įvairiomis reklamomis, ir nukreips jus į neatpažįstamus tinklalapius.

Tie, kurie atrado šią programą „tarsi iš niekur“, gali norėti pašalinti Intego iš savo kompiuterio sistemos. Ne taip kaip potencialiai nepageidaujamos programos, ši priemonė gali būti lengvai pašalinama. Paprasčiausiai sekite mūsų pateiktu gidu ir atsikratykite VirusBarrier ir panašių komponentų, kurie yra dažniausiai įterpti į šią programą.

Tuo tarpu, kai jūs galbūt norėsite atlikti pilną Intego pašalinimą iš savo kompiuterio sistemos (pavyzdžiui, jūs nepageidaujate mokėti už licenzijuotą versiją, po to kai pasibaigia 30-ies bandymo dienų periodas), pirmiausia pagalvokite, kuo ši programa gali būti jums naudinga. Mes rekomenduojame susilaikyti nuo ištrynimo.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Intego pašalinimas

Ištrinkite iš „Mac“

Jeigu norite pašalinti Intego iš savo Mac OS X kompiuterio, sekite šiais žingsniais

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Intego registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis