Ignoruokite paranešimus siūlančius pakeisti Facebook spalvą į juodą

Pranešame, jog sukčiai pradėjo platinti naują „Facebook“ apgavystę, kuri jiems padeda didinti interneto srautą į savo klaidinančas apklausos svetaines ir uždirbti šiek tiek pinigų. Šį kartą jie platina klaidinantį pranešimą, kuris siūlo „Facebook“ vartotojams pakeisti puslapio fono spalvą į juodą. Tačiau iš tikrųjų Facebook atstovai nė negalvoja atsisakyti savo tradicinės mėlynos ir tiesiog neturi nieko bendro su šiuo pasiūlymu. Taigi, jūs privalote ignoruoti tokius pranešimus ir, svarbiausia, niekada nespausti ant nuorodų, kurios paprastai būna įtrauktos į tokius pasiūlymus. Jos nukreipia aukas į trečiosios šalies interneto svetaines, kurios siūlo pareikšti savo nuomonę apie tam tikrus dalykus. Visos šios apklausos yra bevertės ir gali būti vadinamos paprasčiausiu įrankiu, kaip sukčiai siekia gauti pinigų.

Klaidinančios žinutės apie juodą Facebook spalvą buvo platinamos apie savaitę. Jos teigia: “Are you sick fo that boring old blue theme? Well now you have the power to change your facebook color to anything your heart desires”. Tačiau vietoj to, ką žada šios žinutės, jos nukreipia aukas į puslapį, kuris siūlo tapti tam tikro tyrimo dalimi. Prisiminkite, tokios apklausos gali jus priversti nepastebimai pasidalinti savo asmenine informacija ir tiesiog atiduoti „Facebook“ ar kitos paskyros prisijungimo duomenis.

Jei netyčia paspaudėte ant šios nuorodos, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra pašalinti visas nuotraukas ir „Like“ puslapius iš savo sąskaitos ir patikrinti, kokios programos turi autorizuotą prieigą prie jūsų sąskaitos. Galiausiai, praskenuokite savo kompiuterį su Anti-Malware programa ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje nėra virusų.

Failai
Programos
Palygink