Kas yra igfxpers.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

igfxpers.exe yra teisėtas procesas, kuris pradeda veikti automatiškai kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Šis failas paprastai atsiranda sistemoje atsisiuntus į ją Intel Graphics Media Accelerator ir yra saugomas C:\Windows\System32 aplanke. Jūs taip pat turėtumėte pastebėti igfxpers.exe jeigu jūsų kompiuteryje yra Notepad. Vis dėl to, šis failas naudoja daug sistemos resursų ir gali sukelti jos sulėtėjimus.

DĖMESIO!

Virusų ir pavojingų programų kūrėjai naudoja teisėtų failų vardus norėdami paslėpti savo virusus. Jeigu pastebėjote igfxpers.exe savo kompiuteryje, tačiau jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės išsiaiškinti ar igfxpers.exe yra saugus failas, kuris nekenkia jūsų kompiuteriui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink