Kas yra igfxpers.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

igfxpers.exe

igfxpers.exe yra teisėtas procesas, kuris pradeda veikti automatiškai kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Šis failas paprastai atsiranda sistemoje atsisiuntus į ją Intel Graphics Media Accelerator ir yra saugomas C:\Windows\System32 aplanke. Jūs taip pat turėtumėte pastebėti igfxpers.exe jeigu jūsų kompiuteryje yra Notepad. Vis dėl to, šis failas naudoja daug sistemos resursų ir gali sukelti jos sulėtėjimus.

DĖMESIO!

Virusų ir pavojingų programų kūrėjai naudoja teisėtų failų vardus norėdami paslėpti savo virusus. Jeigu pastebėjote igfxpers.exe savo kompiuteryje, tačiau jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės išsiaiškinti ar igfxpers.exe yra saugus failas, kuris nekenkia jūsų kompiuteriui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-igfxpers-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie igfxpers.exe

Failai
Programos
Palygink