Kas yra IELowutil.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

IELowutil.exe yra teisėtas failas, kurį galite rasti Windows Vista ir vėlesnėse operacinėse sistemose. Šis procesas yra susijęs su „Internet Explorer“ naršykle, kuri jį naudoja tokioms operacijoms kaip atnaujinimų paieška, parsiuntimas ir pan. Vis dėlto, šimtai žmonių pranešė apie problemas, kurios yra susijusios su Ielowutil.exe failu. Dauguma jų skundėsi sistemos sulėtėjimais ir štai tokiais pranešimais:

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application’s support team for more information.

Jeigu jūs taip pat susiduriate su šia problema, jos atsikratyti galite šių veiksmų pagalba:

Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant IE ikonėles ir pasirinkite ‘Internet options’
Čia pasirinkite ‘Content’ → Feeds and web slices → Settings.
Dabar nužymėkite varnelę ‘Automatically check feeds and web slices for updates’.

DĖMESIO!

IELowutil.exe negalima atsirasti Windows XP sistemose, todėl jei pastebėjote šį failą kitoje operacinėje, yra didelė tikimybė, kad šis failas yra pavojingas. Daugelis pavojingų programų kūrėjų yra linkę naudoti legalių failų pavadinimus siekdami paslėpti savo virusus sistemoje, todėl būkite budrūs ir visada patikrinkite įtarimą keliančius failus. Jei abejojate IELowutil.exe patikimumu, patikrinkite kompiuterį su RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink