Kas yra IELowutil.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Olivija Moreli - -
IELowutil.exe

IELowutil.exe yra teisėtas failas, kurį galite rasti Windows Vista ir vėlesnėse operacinėse sistemose. Šis procesas yra susijęs su „Internet Explorer“ naršykle, kuri jį naudoja tokioms operacijoms kaip atnaujinimų paieška, parsiuntimas ir pan. Vis dėlto, šimtai žmonių pranešė apie problemas, kurios yra susijusios su Ielowutil.exe failu. Dauguma jų skundėsi sistemos sulėtėjimais ir štai tokiais pranešimais:

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application’s support team for more information.

Jeigu jūs taip pat susiduriate su šia problema, jos atsikratyti galite šių veiksmų pagalba:

Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant IE ikonėles ir pasirinkite ‘Internet options’
Čia pasirinkite ‘Content’ → Feeds and web slices → Settings.
Dabar nužymėkite varnelę ‘Automatically check feeds and web slices for updates’.

DĖMESIO!

IELowutil.exe negalima atsirasti Windows XP sistemose, todėl jei pastebėjote šį failą kitoje operacinėje, yra didelė tikimybė, kad šis failas yra pavojingas. Daugelis pavojingų programų kūrėjų yra linkę naudoti legalių failų pavadinimus siekdami paslėpti savo virusus sistemoje, todėl būkite budrūs ir visada patikrinkite įtarimą keliančius failus. Jei abejojate IELowutil.exe patikimumu, patikrinkite kompiuterį su RegCure Pro.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-ielowutil-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink