Idle Buddy viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Geg 2018

Idle Buddy viruso pašalinimas

Kas yra Idle Buddy virusas?

Idle Buddy virusas, tai potencialiai nepageidaujama programa, kuri išnaudoja jūsų kompiuterio resursus

Idle Buddy viruso iliustracija

Idle Buddy yra potencialiai pavojinga programa, veikianti kaip vienas iš IdleBuddy aplikacijos elementų. Šio viruso failas dažniausiai yra patalpinamas C:\Program Files or C:\Program Files (x86) aplankuose. Ekspertai įspėja, jog viruso vykdomasis failas, pavadinimu ibservices.exe gali būti aptiktas Task Manager skiltyje naudojantis daug kompiuterio resursų.

Pavadinimas Idle Buddy
Tipas Virusas
Pavojaus Lygis Labai aukštas
Požymiai Išnaudojama daug kompiuterio resursų, jis tampa lėtas, įvairios programos nebeįsijungia
Platinimas Galima nepastebimai parsisiųsti kartu su kitomis nemokamomis aplikacijomis
Pašalinimas Išinstaliuoti Idle Buddy virusą galima tik automatiniu būdu, naudojant profesionalią antivirusinę. Siūlome įsigyti FortectIntego

Deja, bet ekspertai vis dar tirią šią kenkėjišką programą ir tikslių duomenų apie jos galimybes dar nėra. Tačiau jau galime pasakyti, kad šis virusas yra naudojamas išgauti kriptovaliutą. Paprasčiau tariant, jis naudoja jūsų kompiuterio galią siekdamas atnešti pelną programos kūrėjams.

Svarbu suprasti, kad naudojant kompiuterio resursus dideliu pajėgumu, sistema negali atlikti vartotojui įprastų darbų. Todėl užsikrėtus Idle Buddy virusu, kompiuteris pastebimai sulėtėja ir programos pradeda nebeįsijungti. Jei leisite šiai kenkėjiškai programai likti jūsų sistemoje, ateityje ji gali sugadinti jūsų sistemą nebegrįžtamai.

Taip pat, IT specialistai teigia, jog yra labai didelė tikimybė, jog Idle Buddy virusas šnipinėja savo aukas. Kitaip tariant, programa renka įvairiausius duomenis apie vartotojus. Pavyzdžiui, IP adresą, naršymo metu pateikiamą informaciją, banko kortelių duomenis, ir t.t.

Idle Buddy viruso pavyzdysIdle Buddy, tai potencialiai pavojinga programa, kuri veikia kaip ibservices.exe vykdomasis failas.

Surinkta informaciją ir asmeniniai duomenys gali būti nuotoliniu būdu perduoti nusikaltėliams ir jūs ne tik galite patirti finansinių nuostolių, bet ir susidurti su tapatybės vagyste ar kitomis problemomis. Todėl siūlome nedelsiant pašalinti Idle Buddy iš savo kompiuterių.

Turėkite omenyje, kad nusikaltėliai gali sumanyti atnaujinti Idle Buddy virusą ir užsibrėžti aukštesnius tikslus — leisti programai atskleisti sistemos pažeidžiamas vietas išoriniams virusams, tokiu būdu atveriant jiems kelią į kompiuterio sistemą.

Dėl visų jau paminėtų priežasčių, Idle Buddy pašalinimas yra būtinas, norint apsaugoti savo kompiuterį ne tik nuo šio, bet ir kitų virusų. Greičiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti yra įsigyti antivirusinę programą ir leisti jai nuskenuoti kompiuterio duomenis. Rekomenduojame naudoti FortectIntego.

Viruso puolimo būdai

Šiuo metu kibernetiniai sukčiai puikiai supranta žmonių psichologiją ir apgaulės metodus. Todėl dažniausiai pasinaudojama vartotojų patiklumu ir neatidumu siekiant užkrėsti jų kompiuterius šiuo virusu. Ekspertai teigia, jog šio tipo kenkėjiškos programos yra patalpinamos puslapiuose/aplikacijose, kur duomenų keitimasis vyksta tiesiogiai tarp vartotojų (P2P File-sharing). Pavyzdžiui, Torrent programa.

Dažniausiai šiuose tinkluose vartotojai dalijasi neteisėta programine įranga arba vogtomis programomis. Žmonės norėdami nemokamai parsisiųsti aplikaciją gali lengvai būti įtikinti įsigyti virusą, tik kitu pavidalu. Todėl rekomenduojame vengti nesaugių puslapių ar kitų nepatikimų tinklų.

Taip pat, svarbu visada turėti profesionalią apsaugos sistemą norint išvengti virusų parsisiuntimų. Turėkite omenyje, kad antivirusinės įspėja vartotojus apie potencialią grėsmę prieš parsisiunčiant duomenis ir taip padeda išvengti užkrato. Tai puikus būdas apsaugoti savo kompiuterį.

Išmokite saugiai išinstaliuoti Idle Buddy virusą

Kaip ir minėjome anksčiau, jei leisite Idle Buddy virusui pasilikti jūsų sistemoje, jis gali ją sugadinti negrįžtamai. Todėl labai svarbu atsikratyti šią kenkėjiška programa kuo greičiau. Deja, tai gali būti atlikta tik automatiniu būdu.

Idle Buddy pašalinimas reikalauja specifinių IT žinių. Būtent todėl rekomenduojame įsigyti antivirusine, kuri atliks pašalinimo darbus už jus. Tačiau atminkite, kad internete yra siūloma daugybė apgaulingų ir brangių apsaugos sistemų. Norėdami jums padėti išvengti apgavysčių pateikiame kelias mūsų ekspertų pamėgtas programas apačioje.

Jei norite pašalinti Idle Buddy virusą greičiau, taip pat siūlome peržvelgti instrukcijas, kurios nurodo kaip atsikratyti įtartinomis programomis. Taip užtikrinsite, jog visi viruso elementai būtų pašalinti iš sistemos ir daugiau kenkėjiška programa nebeatsinaujintų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Idle Buddy viruso pašalinimas

WindowsmacOS

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norint sėkmingai atsikratyti Idle Buddy virusu svarbu pašalinti visus su kenkėjiška programa susijusius elementus iš Windows operacinės sistemos.

Norėdami pašalinti Idle Buddy virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Idle Buddy virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.
WindowsmacOS

Ištrinkite iš „Mac“

Ištrinkite visas įtartinas programos iš Mac kompiuterio, kurios gali padėti vykdyti kenkėjišką veiklą sistemoje.

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Idle Buddy registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis