Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Idle Buddy viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Spa 2019

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Idle Buddy virusas, tai potencialiai nepageidaujama programa, kuri išnaudoja jūsų kompiuterio resursus

Idle Buddy viruso iliustracija

Idle Buddy yra potencialiai pavojinga programa, veikianti kaip vienas iš IdleBuddy aplikacijos elementų. Šio viruso failas dažniausiai yra patalpinamas C:\Program Files or C:\Program Files (x86) aplankuose. Ekspertai įspėja, jog viruso vykdomasis failas, pavadinimu ibservices.exe gali būti aptiktas Task Manager skiltyje naudojantis daug kompiuterio resursų. 

Pavadinimas Idle Buddy
Tipas Virusas
Pavojaus Lygis Labai aukštas
Požymiai Išnaudojama daug kompiuterio resursų, jis tampa lėtas, įvairios programos nebeįsijungia
Platinimas Galima nepastebimai parsisiųsti kartu su kitomis nemokamomis aplikacijomis
Pašalinimas Išinstaliuoti Idle Buddy virusą galima tik automatiniu būdu, naudojant profesionalią antivirusinę. Siūlome įsigyti Reimage

Deja, bet ekspertai vis dar tirią šią kenkėjišką programą ir tikslių duomenų apie jos galimybes dar nėra. Tačiau jau galime pasakyti, kad šis virusas yra naudojamas išgauti kriptovaliutą. Paprasčiau tariant, jis naudoja jūsų kompiuterio galią siekdamas atnešti pelną programos kūrėjams. 

Svarbu suprasti, kad naudojant kompiuterio resursus dideliu pajėgumu, sistema negali atlikti vartotojui įprastų darbų. Todėl užsikrėtus Idle Buddy virusu, kompiuteris pastebimai sulėtėja ir programos pradeda nebeįsijungti. Jei leisite šiai kenkėjiškai programai likti jūsų sistemoje, ateityje ji gali sugadinti jūsų sistemą nebegrįžtamai. 

Taip pat, IT specialistai teigia, jog yra labai didelė tikimybė, jog Idle Buddy virusas šnipinėja savo aukas. Kitaip tariant, programa renka įvairiausius duomenis apie vartotojus. Pavyzdžiui, IP adresą, naršymo metu pateikiamą informaciją, banko kortelių duomenis, ir t.t. 

Idle Buddy viruso pavyzdys
Idle Buddy, tai potencialiai pavojinga programa, kuri veikia kaip ibservices.exe vykdomasis failas.

Surinkta informaciją ir asmeniniai duomenys gali būti nuotoliniu būdu perduoti nusikaltėliams ir jūs ne tik galite patirti finansinių nuostolių, bet ir susidurti su tapatybės vagyste ar kitomis problemomis. Todėl siūlome nedelsiant pašalinti Idle Buddy iš savo kompiuterių. 

Turėkite omenyje, kad nusikaltėliai gali sumanyti atnaujinti Idle Buddy virusą ir užsibrėžti aukštesnius tikslus — leisti programai atskleisti sistemos pažeidžiamas vietas išoriniams virusams, tokiu būdu atveriant jiems kelią į kompiuterio sistemą. 

Dėl visų jau paminėtų priežasčių, Idle Buddy pašalinimas yra būtinas, norint apsaugoti savo kompiuterį ne tik nuo šio, bet ir kitų virusų. Greičiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti yra įsigyti antivirusinę programą ir leisti jai nuskenuoti kompiuterio duomenis. Rekomenduojame naudoti Reimage.

Viruso puolimo būdai

Šiuo metu kibernetiniai sukčiai puikiai supranta žmonių psichologiją ir apgaulės metodus. Todėl dažniausiai pasinaudojama vartotojų patiklumu ir neatidumu siekiant užkrėsti jų kompiuterius šiuo virusu. Ekspertai teigia, jog šio tipo kenkėjiškos programos yra patalpinamos puslapiuose/aplikacijose, kur duomenų keitimasis vyksta tiesiogiai tarp vartotojų (P2P File-sharing). Pavyzdžiui, Torrent programa. 

Dažniausiai šiuose tinkluose vartotojai dalijasi neteisėta programine įranga arba vogtomis programomis. Žmonės norėdami nemokamai parsisiųsti aplikaciją gali lengvai būti įtikinti įsigyti virusą, tik kitu pavidalu. Todėl rekomenduojame vengti nesaugių puslapių ar kitų nepatikimų tinklų. 

Taip pat, svarbu visada turėti profesionalią apsaugos sistemą norint išvengti virusų parsisiuntimų. Turėkite omenyje, kad antivirusinės įspėja vartotojus apie potencialią grėsmę prieš parsisiunčiant duomenis ir taip padeda išvengti užkrato. Tai puikus būdas apsaugoti savo kompiuterį.

Išmokite saugiai išinstaliuoti Idle Buddy virusą

Kaip ir minėjome anksčiau, jei leisite Idle Buddy virusui pasilikti jūsų sistemoje, jis gali ją sugadinti negrįžtamai. Todėl labai svarbu atsikratyti šią kenkėjiška programa kuo greičiau. Deja, tai gali būti atlikta tik automatiniu būdu. 

Idle Buddy pašalinimas reikalauja specifinių IT žinių. Būtent todėl rekomenduojame įsigyti antivirusine, kuri atliks pašalinimo darbus už jus. Tačiau atminkite, kad internete yra siūloma daugybė apgaulingų ir brangių apsaugos sistemų. Norėdami jums padėti išvengti apgavysčių pateikiame kelias mūsų ekspertų pamėgtas programas apačioje. 

Jei norite pašalinti Idle Buddy virusą greičiau, taip pat siūlome peržvelgti instrukcijas, kurios nurodo kaip atsikratyti įtartinomis programomis. Taip užtikrinsite, jog visi viruso elementai būtų pašalinti iš sistemos ir daugiau kenkėjiška programa nebeatsinaujintų. 

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Idle Buddy viruso pašalinimas:

WindowsMac OS X

Ištrinkite Idle Buddy iš Windows sistemų

Norint sėkmingai atsikratyti Idle Buddy virusu svarbu pašalinti visus su kenkėjiška programa susijusius elementus iš Windows operacinės sistemos.

  1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
  2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
  3. Išinstaliuokite Idle Buddy ir su šia programa susijusias programas
    Suraskite Idle Buddy ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS X

Ištrinkite Idle Buddy iš Mac OS X sistemos

Ištrinkite visas įtartinas programos iš Mac kompiuterio, kurios gali padėti vykdyti kenkėjišką veiklą sistemoje.

  1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
  2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Idle Buddy bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-idle-buddy-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Idle Buddy virus