ICSPA viruso šalinimas

ICSPA viruso pašalinimas

Kas yra ICSPA virusas?

Kas yra ICSPA virusas?

ICSPA virusas (taip pat žinomas kaip International Cyber Security Protection Alliance virusas) yra ypač pavojinga programa, kuri gali lengvai užkrėsti jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Vos tik ši programa atsiduria sistemoje, ji joje atlieka iš anksto numatytus pakeitimus, kurių dėka ji užblokuoja kompiuterį. Beje ji tuoj pat pradeda rodyti savo padirbtą perspėjimą, kuris teigia, jog kompiuteris buvo užblokuotas dėl tam tikrų priežasčių. Žinoma, virusas nepamiršta išvardyti šias priežastis. Dažniausiai jos būna nelegalaus turinio naudojimas, nelegalių el. svetainių lankymas, virusų platinimas ir pan. Jeigu jūs jau susidūrėte su tokiu pranešimu, jūs greičiausiai jau įtariate ko siekia ICSPA viruso kūrėjai. Tiems, kurie dar negirdėjo apie šį virusą, pasakysime, kad pagrindinis jo tikslas yra įbauginti žmones ir priversti juos sumokėti išgalvotą baudą. Prašome jūsų niekada to nedaryti, nes tai yra tiesus kelias į pinigų praradimą. Jeigu pastebėjote šios ar kokios nors kitos organizacijos pranešimą apie nelegalias jūsų veiklas, prisiminkite, jog nėra tokios vyriausybinės organizacijos, kuri blokuoja žmonių kompiuterius ir vėliau prašo jų sumokėti tam tikrą baudą. Tam jos naudojam kitas priemones.

KAIP ICSPA virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

ICSPA virusas plinta naudojant tuos pačius metodus, kurie yra naudojami kitų pavojingų programų platinime. Dažniausiai šis virusas atsiduria kompiuteryje atsisiuntus į jį nelegalią programą, apsilankius nelegalioje el. svetainėje ar tiesiog spustelėjus ant melagingos reklamos. Taigi, jūs privalote vengti tokių dalykų jeigu norite išvengti ICSPA viruso. Žinoma, patikima antivirusinė gali padėti jums užkirsti tokioms programoms kelią į jūsų kompiuterį. Jeigu tik ši pavojinga programa patenka į sistemą, ji iškarto ją užblokuoja ir pradeda rodyti savo melagingą pranešimą. Taigi, jūs tikrai nepraleisite fakto, kad jūsų kompiuteris buvo užkrėstas. Jeigu tai jau nutiko, ignoruokite ICSPA virusui priklausantį perspėjimą, nes jis tikrai neturi nieko bendro su Tarptautiniu Kibernetinio Saugumo Apsaugos Aljansu ar kitomis vyriausybinėmis institucijomis. beje, jūs taip pat turėtumėte kuo greičiau atlikti žemiau pateiktus veiksmus, kurie jums padės atblokuoti kompiuterį bei pašalins iš jo šią pavojingą programą.

KAIP PAŠALINTI ICSPA virusą?

Jeigu jūsų kompiuteryje jau pasirodė ICSPA virusas, nenustebkite pastebėjęs/usi, kad jis yra užblokuotas. Tai yra normalu. Siekdami išspręsti šią problemą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite FortectIntego antivirusinę.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite programą, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį į normalų režimą.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis