Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

ICE viruso šalinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

ICE virusas (taip pat vadinamas kaip The Cyber Crimes Center virusas) yra pavojinga infekcija, priklausanti ransomware kategorijai. Taigi, jūs privalote jį ignoruoti ir kuo greičiau pašalinti iš kompiuterio. Paprastai, šį virusą galima atskirti per jo klaidinantį pranešimą, kuris pateikia įvairių nusikaltimų sąrašą ir reikalauja sumokėti 400 dolerių ar kitą pinigų sumą. Siekiant apgauti kompiuterių vartotojus, ICE virusas pradeda savo veiklą visos sistemos užblokavimu ir savo didžiuliu įspėjimu, kuris vardija įvairius nusikaltimus. Dažniausiai ICE virusas mini pornografinio turinio failų naudojimą, autorių teisių saugomo turinio platinimą ir panašius nusikaltimus. Nors gali atrodyti, kad tai yra oficialus vyriausybinės organizacijos pranešimas, iš tikrųjų tai yra tik tipiškas sukčiavimo metodas. Realus šios programos savininkas yra kibernetinių nusikaltėlių grupė.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI ICE virusu?

ICE virusas, kaip ir kiti ransomware parazitai, yra platinamas per Trojos arklius. Dažniausiai, vartotojai atsisinčia šią infekciją kartu su neoficialiomis programomis ir jų atnaujinimais, kurie yra platinami nelegalių svetainių ir šlamšto pagalba. Kai atsiranda viduje sistemos, šis ransomware parazitas paima kompiuterį įkaitu ir uzrakina visą sistemą. Jis taip pat pakeičia savo darbalaukį į klaidinantį pranešimą, kuriame teigia kažką panašaus:

The ICE Cyber Crime Center virus
Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)
To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obliged to pay a release fee of $400.

Prašome ignoruoti šį perspėjimą, nes tai didžiulė apgavystė, kuri priklauso sukčiams. Jūs privalote pašalinti iš savo kompiuterio šį ransomware virusą, nes ji ir toliau laikys jūsų kompiuterį įkaitu.

KAIP GALITE PAŠALINTI ICE VIRUSĄ?

Kai bandote pašalinti ICE virusą, didžiausia problema yra atblokuoti darbalaukį. Bandant tai padaryti, mes rekomenduojame šį metodą:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage arba kitą apsaugos programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
ICE virusas ekrano nuotrauka
ICE virusas ekrano nuotraukaICE virusas ekrano nuotrauka

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ice-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie ICE virus