ICE viruso šalinimas

ICE viruso pašalinimas

Kas yra ICE virusas?

ICE virusas (taip pat vadinamas kaip The Cyber Crimes Center virusas) yra pavojinga infekcija, priklausanti ransomware kategorijai. Taigi, jūs privalote jį ignoruoti ir kuo greičiau pašalinti iš kompiuterio. Paprastai, šį virusą galima atskirti per jo klaidinantį pranešimą, kuris pateikia įvairių nusikaltimų sąrašą ir reikalauja sumokėti 400 dolerių ar kitą pinigų sumą. Siekiant apgauti kompiuterių vartotojus, ICE virusas pradeda savo veiklą visos sistemos užblokavimu ir savo didžiuliu įspėjimu, kuris vardija įvairius nusikaltimus. Dažniausiai ICE virusas mini pornografinio turinio failų naudojimą, autorių teisių saugomo turinio platinimą ir panašius nusikaltimus. Nors gali atrodyti, kad tai yra oficialus vyriausybinės organizacijos pranešimas, iš tikrųjų tai yra tik tipiškas sukčiavimo metodas. Realus šios programos savininkas yra kibernetinių nusikaltėlių grupė.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI ICE virusu?

ICE virusas, kaip ir kiti ransomware parazitai, yra platinamas per Trojos arklius. Dažniausiai, vartotojai atsisinčia šią infekciją kartu su neoficialiomis programomis ir jų atnaujinimais, kurie yra platinami nelegalių svetainių ir šlamšto pagalba. Kai atsiranda viduje sistemos, šis ransomware parazitas paima kompiuterį įkaitu ir uzrakina visą sistemą. Jis taip pat pakeičia savo darbalaukį į klaidinantį pranešimą, kuriame teigia kažką panašaus:

The ICE Cyber Crime Center virus
Your computer has been blocked!
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
(…)
To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obliged to pay a release fee of $400.

Prašome ignoruoti šį perspėjimą, nes tai didžiulė apgavystė, kuri priklauso sukčiams. Jūs privalote pašalinti iš savo kompiuterio šį ransomware virusą, nes ji ir toliau laikys jūsų kompiuterį įkaitu.

KAIP GALITE PAŠALINTI ICE VIRUSĄ?

Kai bandote pašalinti ICE virusą, didžiausia problema yra atblokuoti darbalaukį. Bandant tai padaryti, mes rekomenduojame šį metodą:

  1. Naudodamiesi kitu kompiuteriu atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego arba kitą apsaugos programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
  5. Baigę šiuos veiksmus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta anti-malware programa dar kartą ir atsikratykite visų užsilikusių šio viruso failų.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis