Sudėtingumo skalė:  
  (13/100)

I infected you with my private malware (RAT) (email scam) šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Pašalinimo vadovas

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Spamo platinimo programos

„Remote Administration Tool (RAT) email” – pavojinga, internetu plintanti, šlamšto kampanija, teigianti atskleidusi aukos slaptažodį 

I infected you with my private malware (RAT) (email scam) virusas
I infected you with my private malware (RAT) (email scam) yra šlamšto kampanija, reikalaujanti didelės sumos pinigų, kitaip bus paviešinta vartotojo privati informacija

„Remote Administration Tool (RAT) email” yra kenkėjiška šlamšto kampanija, kilusi iš grupės „I hacked your PC.“ Ji naudoja tokius pavadinimus, kaip „I infected you with my private malware (RAT)”, „We have installed one RAT Software”, „You Got Owned” ir panašiai.

Internetiniai nusikaltėliai gąsdina vartotojus, kad RAT (nuotolinės prieigos priemonė) buvo įrašyta į aukos kompiuterį, kad auka galėtų būti sekama. Šie žmonės teigia, kad turi prieigą prie jūsų pradžios ekrano, kameros, mikrofono ir kitų vietų. Nusikaltėliai taip pat teigia, kad apie vartotoją surinktą asmeninę informaciją paskelbs visam pasauliui. Norint sustabdyti šį procesą, nusikaltėliai siūlo jiems sumokėti didelę sumą pinigų – $900 ar $1600 Bitcoin kriptovaliuta.

Jeigu jūs gavote „Remote Administration Tool (RAT) email” iš sukčių, turėtumėte šią žinutę ignoruoti. Taip pat, dukart perskenuokite savo sistemą su antivirusine programa, kad būtumėte užtikrinti, jog nereikia atlikto jokio RAT pašalinimo. 

Pavadinimas „Remote Administration Tool (RAT) email”
Tipas Melagingas/kenksmingas elektroninis pranešimas
Naudojami pavadinimai
 • I infected you with my private malware (RAT)
 • We have installed one RAT software
 • You Got Owned
 • I hacked your PC
(Ne)tikra? Šis pranešimas yra melagingas, tai – netikra žinutė
Požymiai Žinutė teigia, kad jūsų sistema yra užkrėsta nuotolinio valdymo priemone, ir bus atskleista jūsų asmeninė informacija. Norėdami išvengti paviešinimo, jūs turite sumokėti nustatytą kainą
Pavojai Pranešimas gali būti atsiųstas kartu su kenksmingais priedais
Pinigų suma Nusikaltėliai reikalauja $900 arba $1600 Bitcoin kriptovaliuta
Panašūs virusai Nuotolinio valdymo priemonės
Šalinimas Jūs galite naudoti Reimage norėdami nustatyti sukelėją ir jį pašalinti

RAT programos elektroninio pašto žinutė yra melagingas pranešimas, kas yra labai gera naujiena užkrėstiems vartotojams. Vis dėlto, jūs vistiek turite būti atsargūs su šitokiu turiniu, nes jis gali prisegti kenksmingą turinį prie pačios žinutės. Taip pat, jeigu šis melagingas pranešimas pradeda rodytis jūsų elektroninio pašto dežutėje per ne lyg dažnai, jūs turėtumėte pasikeisti savo elektroninio pašto slaptažodį.

Tuo tarpu, kai „I infected you with my private malware (RAT)” melagingas pranešimas gali būti netikras, jis vistiek turi galimybę atnešti potencialiai pavojingas programas į jūsų Mac ar Windows kompiuterio sistemą. Jeigu jūs esate suinteresuotas aptikti ir pašalinti kenksmingas aplikacijas iš savo stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio, jūs galite naudotis patikimomis antivirusinėmis programomis tam tikslui pasiekti, ir taip pat išmėginti mūsų operacinės sistemos valymo punktus, kurie yra pateikti šio straipsnio pabaigoje. 

I infected you with my private malware (RAT) (email scam) melaginga žinutė
I infected you with my private malware (RAT) (email scam) - melaginga žinutė, kuri gali atsinešti kokį nors kenksmingą priedą

Pagrindiniai „RAT software email” požymiai

I infected your computer with my private malware (RAT) siekia surinkti Bitcoin kriptovaliutos iš patiklių vartotojų, kurie greitai išsigąsta patyrę tokios žinutės ataką:

Hi!

I know that: *** – is your password!

I infected you with my private malware, RAT, (Remote Administration Tool) some time ago.

The malware gave me full access and control over your computer, meaning, I got access to all your accounts and I can see everything on your screen, even turn on your camera or microphone and you won’t even notice about it.

I made a video showing both you (through your webcam) and the video you were watching (on the screen) while statisfying yourself!

I can send this video to all your contacts (email, social network)!

I can publish absolutly everything I found on your computer!

You can prevent me from doing this!

To stop me, transfer exactly 900$ with the current bitcoin (BTC) price to my bitcoin address.
If you don’t know how to get bitcoin, Google – “How to buy Bitcoin”.
The wallet you can create here: www.login.blockchain.com/en/#/signup/

My bitcoin adress is: 1Q9QmbRyHu89jWKwVXgkvTMNDuEags5kdq

After receiving the payment, I will delete the video, and we will forget everything.
I give you 4 days to get the bitcoins.
Since I already have access to your computer, I know when you read this email.
Don’t share this email with anyone, this should stay our little secret!

Kitos, trumpesnės, šios žinutės versijos teigia:

Your computer was infected with my malware, rat (remote administration tool), your browser wasn't updated / patched, in such case it's enough to just visit some website where my iframe is placed to get automatically infected, if you want to find out more – google: „drive-by exploit“.

I infected you with my private malware, (RAT) / (Remote Administration Tool), a few months back when you visited some website where my iframe was placed and since then, I have been observing your actions.

To stop me, transfer exactly 1600$ with the current bitcoin (BTC) price to my bitcoin address.

My bitcoin adress is: 1JtTm5eCxqj94Pb4d58pWGZjLUMYHuC6yX

After receiving the payment, I will delete the material I got from you, we will forget everything and you can continue living your life in peace like before! I give you 3 days to get the bitcoins and pay! Since I got access to your account, I know if this email already has been read!

To make sure you read this email, I sent it multiple times! Don't share this email with anyone, this should stay our little secret!

Musų rekomendacija būtų nusiraminti, ir neskubėti mokėti nusikaltėliams, kurie platina „RAT software email password melagingą pranešimą”, nes ši žinutė yra netikra, ir jūs prarasite savo pinigus visiškai dėl nieko. Vis dėlto, jeigu jūs vistiek esate pilnas abejonių, ir manote, kad internetiniai nusikaltėliai kažkaip sugebėjo pavogti jūsų elektroninio pašto slaptažodį, jūs galite patikrinti ar jis nebuvo paviešintas per kokį nors apsaugos incidentą, apsilankydami Haveibeenpwned tinklalapyje.

Jūs turite pašalinti RAT (Nuotolinės prieigos priemonės) melagingą pranešimą iš savo elektroninio pašto dežutės, nes ši žinute yra tikra beprasmybė. Tačiau, tai jums primena, kad neturėtumėte pamiršti apsaugos, kai naršote internete ar dirbate kompiuteriu. It is very important to create strong and complex passwords and enable two-factor identification so that particular log-ins will be not that easy to access.

Dažniausiai, melagingi pranešimai, tokie kaip „I infected you with my private malware (RAT)”, „We have installed one RAT Software” ar „You Got Owned”, taiko į zonas, kuriose internetiniai nusikaltėliai turi didžiausią galimybę gauti pelno. Vartotojai itin dažnai nevengia kurti lengvai atspėjamų ir trumpų slaptažodžių, kuriuos yra nesunku atspėti. Tai žinodami, internetiniai nusikaltėliai gali gąsdinti žmones, kad jų slaptažodžiai buvo pavogti, nes tai yra itin tikėtina atsižvelgiant į silpną jų apsaugos lygį. Norėdami užtikrinti, kad jokia privati informacija nebuvo paviešinta, atlikite nuotolinės prieigos priemonės pašalinimą, jeigu yra tikslas.

I infected you with my private malware (RAT) (email scam)

Melagingi elektroninio pašto pranešimai gali atnešti pavojingus virusus

Remiantis mūsų ekspertų atliktais tyrimais, melagingi elektroninio pašto pranešimai yra vienas dažniausių, virusų platinimo šaltinių. Elektroninės žinutės yra išsiunčiamos su prisegtais priedais (word, excel, PDF failais), kurie ir yra kenksmingo turinio nešiotojai. Vartotojai turėtų būti itin atsargųs prieš atidarinėdami nepatikimai atrodančius dokumentus ar failus. Stipriai rekomenduojame perskenuoti tokį turinį patikima antivirusine priemone.

Yra žinoma, kad ransomware virusų ir trojanų platintojai itin mėgsta platinti savo kenkėjiška programas per elektroninio pašto šlamšto žinutes. Itin svarbu, kad žmonės žinotų, kaip melagingą žinutę atskirti nuo oficialaus pranešimo. Jeigu kada gaunate nepatikinai atrodantį pranešimą, jūs turite patikrinti tekstą, ar jam nėra gramatinių klaidų. Dažniausiai internetiniai nusikaltėliai nekreipia dėmesio į savo rašymą.

Prie viso to, visada patikrinkite siuntėją, iš kokio elektroninio pašto adreso atėjo žinutė. Jeigu tai bus patikima organizacija, jūs nematysite nieko panašaus į restoredata@firemail.cc. Prie viso to, gerai žinomos kompanijos susisieks su jumis mobiliu telefonu, jeigu susisiekti reikia skubiai.

Šalinimo instrukcijos „I infected your computer with my private malware (RAT) (email scam)”

Jūs turite atlikti „I infected you with my private malware (RAT) (email scam)” pašalinimą, kad užkirstumėte kelią į savo kompiuterį patekti pavojingoms programoms. Tokio tipo melagingas pranešimas gali būti išprovokuotas kokio nors tipo kenkėjiškos aplikacijos ar adware tipo programos, kuri taip pat turi būti pašalinta iš kompiuterio.

Norėdami pašalinti „I infected you with my private malware (RAT) (email scam)” virusą iš savo Windows ar Mac kompiuterio sistemos, jūs turite patikrinti savo prietaisą, naudodamiesi patikima antivirusine priemone. Be to, jūs galite peržiūrėti ir pabandyti atlikti žemiau pavaizduotus veiksmus, norėdami išvalyti užkrėstas vietas operacinėje sistemoje.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis I infected you with my private malware (RAT) (email scam) pašalinimas:

WindowsMac OS X

Ištrinkite I infected you with my private malware (RAT) (email scam) iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti visas nepageidaujamas programas ir jų priedus iš savo kompiuterio sistemos, jūs turite atlikti žemiau pateiktus veiksmus:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite I infected you with my private malware (RAT) (email scam) ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite I infected you with my private malware (RAT) (email scam) ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS X

Ištrinkite I infected you with my private malware (RAT) (email scam) iš Mac OS X sistemos

Norėdami pilnai išvalyti savo Mac prietaisą, naudokitės žemiau pateiktomis instrukcijomis:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite I infected you with my private malware (RAT) (email scam) bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-i-infected-you-with-my-private-malware-rat-email-scam.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie I infected you with my private malware (RAT) (email scam)