Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

Home.tb.ask.com šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

KAS YRA HOME.TB.ASK.COM?

Home.tb.ask.com – tai LEGALI paieškos sistema, galinti netikėtai atsirasti kievienoje iš jūsų interneto naršyklių. Taip nutinka dėl to, nes ši paieškos svetainė dažniausiai yra platinama su nemokamų programų pagalba. Šios programos neretai platina įvairius naršyklių priedus (angl. add-ons), paieškos puslapius, įrankių juostas (angl. Toolbars) bei kitas programas. Panašiai kaip ir Ask.com, home.tb.ask.com gali būti įrašyta į visas interneto naršykles, todėl ji gali atsirasti Google Chrome arba Internet Explorer naršyklėse vos tik ji patenka į kompiuterį. Čia ji gali atsirasti vietoje pradžios puslapio (angl. default search engine) ir numatytosios paieškos sistemos (angl. default search engine). Dėl to home.tb.ask.com gali pasirodyti kiekvieną kartą Jums įsijungus savo naršyklę. Pagrindinė priežastis, kodėl Jūs galbūt norėtumėte pašalinti šį paieškos tinklalapį yra ta, kad tarp paieškos rezultatų jis gali rodyti jums reklaminį turinį, kuris gali bandyti jus nukreipti į nežinomus puslapius. Tokia praktika yra naudojama siekiant užsidirbti iš susijusių svetainių reklamavimo. Tai NĖRA NELEGALU, tačiau tai gali sukelti Jums nepatogumų. Taip pat home.tb.ask.com gali rinkti informaciją apie Jūsų naršymo internete įpročius ir bandyti dalintis šiais duomenimis su susijusiomis šalimis. Prisiminkite, kad norėdami pašalinti home.tb.ask.com, pirmiausia turėsite jį pašalinti iš savo užduočių tvarkyklės (angl. Task Manager) ir visų naršyklių. Taip pat rekomenduotume patikrinti savo kompiuterį atnaujinta antivirusine programa kad užtikrintumėte visišką savo duomenų ir sistemos saugumą.

KAIP HOME.TB.ASK.COM GALI ATSIDURTI MANO KOMPIUTERYJE?

Kaip jau minėjome, home.tb.ask.com yra legali programa, kuri gali būti įdiegta į kompiuterį paties vartotojo arba kartu su kitomis nemokamomis ar trečiųjų šalių programomis. Norėdami to išvengti, turėtumėte atkreipti dėmesį į nemokamų programų įdiegimo į kompiuterį procesą pasirinkdami ‘Custom’ ir ‘Advanced’ pasirinktis. Tuomet turėtumėte atidžiai perskaityti programos įdiegimo proceso metu pateiktas sąlygas. Jeigu home.tb.ask.com visgi pateko į Jūsų kompiuterį, ji pasirodys visose Jūsų interneto naršyklėse. Taip pat ji gali atsirasti ir vietoj Jūsų pradžios puslapio arba numatytosios paieškos sistemos. Jei ši programa atsirado Jūsų kompiuteryje be Jūsų žinios, turėtumėta ją pašalinti. Tai ne virusas, bet ji gali nukreipti Jus į nepageidaujamus puslapius.

KAIP PAŠALINTI HOME.TB.ASK.COM?

Jeigu norite atsikratyti Home.tb.ask.com, turite pašalinti šią programą iš savo Task Manager. Tiesiog spustelėkite Start Control Panel Programs and Features ir tada suraskite Home.Tb.Ask.com. Po to spustelėkite OK ir išsaugokite pakeitimus.

Toliau jums reikės sutvarkyti kievieną iš savo naršyklių. Tai galite padaryti sekdami šiomis instrukcijomis:

Internet Explorer

  • Spustelėkite menu ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced skirtuką.
  • Čia pasirinkite Reset.
  • Pažymėkite Delete personal settings ir pasirinkite Reset dar kartą, kad užbaigtumėte Hoem.TB.Ask.com pašalinimą.

Mozilla Firefox

  • Spustelėkite Firefox menu ir vėliau klaustuką. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
  • Dabar pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite jį keletą kartų ir užbaikite procesą.

Google Chrome

  • Spustelėkite menu ir pasirinkite Settings.
  • Eikite iki pat puslapio apapčios ir spustelėkite Reset browser settings. Viskas!
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Home.tb.ask.com ekrano nuotrauka
Home.tb.ask.com ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-home-tb-ask-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Home.tb.ask.com