Kas yra hkcmd.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

hkcmd.exe yra teisėtas procesas, kuris yra susijęs su Intel vaizdo plokštei priklausančiu Hotkey valdymo moduliu. Dažniausiai šis procesas padeda tiems kompiuterių vartotojams, kurie vietoje pelės spaudinėjimo nori naudotis klaviatūra. Jis yra saugomas C:\WINDOWS\System32\ aplanke ir, nors tai ir nėra esminis Windows procesas, neturėtų būti sustabdytas.

DĖMESIO!

Daugelis virusų kūrėjų pradėjo naudoti teisėtų failų vardus siekdami paslėpti savo virusus nuo antivirusinių programų. hkcmd.exe failo vardas taip pat buvo įtrauktas į šią veiklą. Anot paskutinių žinių, jis yra ypač aktyviai naudojamas Pahatia viruso. Jei jūs savo kompiuteryje neturite Intel vaizdo plokštės, hkcmd.exe failas gali rodyti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Atkreipkite dėmesį į failo buvimo vietą ir patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės ištrinti visus pavojingus failus bei su jais susijusius virusus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink