Kas yra hkcmd.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

hkcmd.exe

hkcmd.exe yra teisėtas procesas, kuris yra susijęs su Intel vaizdo plokštei priklausančiu Hotkey valdymo moduliu. Dažniausiai šis procesas padeda tiems kompiuterių vartotojams, kurie vietoje pelės spaudinėjimo nori naudotis klaviatūra. Jis yra saugomas C:\WINDOWS\System32\ aplanke ir, nors tai ir nėra esminis Windows procesas, neturėtų būti sustabdytas.

DĖMESIO!

Daugelis virusų kūrėjų pradėjo naudoti teisėtų failų vardus siekdami paslėpti savo virusus nuo antivirusinių programų. hkcmd.exe failo vardas taip pat buvo įtrauktas į šią veiklą. Anot paskutinių žinių, jis yra ypač aktyviai naudojamas Pahatia viruso. Jei jūs savo kompiuteryje neturite Intel vaizdo plokštės, hkcmd.exe failas gali rodyti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Atkreipkite dėmesį į failo buvimo vietą ir patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės ištrinti visus pavojingus failus bei su jais susijusius virusus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-hkcmd-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie hkcmd.exe

Failai
Programos
Palygink