Kas yra hkcmd.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

hkcmd.exe

hkcmd.exe yra teisėtas procesas, kuris yra susijęs su Intel vaizdo plokštei priklausančiu Hotkey valdymo moduliu. Dažniausiai šis procesas padeda tiems kompiuterių vartotojams, kurie vietoje pelės spaudinėjimo nori naudotis klaviatūra. Jis yra saugomas C:\WINDOWS\System32\ aplanke ir, nors tai ir nėra esminis Windows procesas, neturėtų būti sustabdytas.

DĖMESIO!

Daugelis virusų kūrėjų pradėjo naudoti teisėtų failų vardus siekdami paslėpti savo virusus nuo antivirusinių programų. hkcmd.exe failo vardas taip pat buvo įtrauktas į šią veiklą. Anot paskutinių žinių, jis yra ypač aktyviai naudojamas Pahatia viruso. Jei jūs savo kompiuteryje neturite Intel vaizdo plokštės, hkcmd.exe failas gali rodyti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Atkreipkite dėmesį į failo buvimo vietą ir patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės ištrinti visus pavojingus failus bei su jais susijusius virusus.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-hkcmd-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink