Hackeriai gavo 20% Microsoft prisijungimo duomenų - naudokitės skirtingais slaptažodžiais

20% of Microsoft Logins Stolen by Hackers – Use Different Password For Every AccountNepralaužiamos apsaugos nebūna – tai tik dar kartą įrodė hackeriai, sugebėję išgauti daugiau nei 20% Microsoft Live ID prisijungimų iš Microsoft duomenų bazių. Paprastiems kompiuterio vartotojams tai tik priminimas, kad šiais laikais būtina naudoti skirtingus slaptažodžius skirtinguose puslapiuose, nes hackeriai bet kada gali nulaužti vieną ar kitą svetainę. Naudojant tą patį slaptažodį visuose savo socialiniuose tinkluose ir kitose interneto paslaugose jūs galite prarasti ne tik vienos svetainės paskyrą, bet apskritai visą internete laikomą informaciją.

Hackerių tikslas paprastas – vos tik į jų rankas patenka vienoks ar kitoks prisijungimas ir slaptažodis, jie jį iškart pabando visuose didžiausiuose interneto svetainėse. Įsilaužimas į jūsų el. pašto paskyrą gali būti visų jūsų interneto paskyrų praradimo priežastis, nes ten dažniausiai laikomi visi svarbūs slaptažodžiai.

Šis įvykis iš Microsoft stovyklos tik dar kartą parodo, kad BŪTINA naudoti skirtingus slaptažodžius. Tačiau, juk mes visi esame žmonės, o ne robotai. Iškyla paprastas klausimas, kaip prisiminti tiek daug slaptažodžių? Paieškojus internete galima nesunkiai rasti daug programų, kurios veikia kaip slaptažodžių „vadybininkai“ – šios programos išsaugo visus jums reikalingus slaptažodžius, kad kiekvieno iš jų nereiktų įsiminti.

Taip pat, virusai.lt komanda rekomenduoja patikrinti jūsų el. paštą šioje svetainėje:shouldichangemypassword.com. Jeigu aptikote, kad jūsų el. paštas galėjo būti pavogtas ir duomenų bazių, kuo greičiau redaguokite visas paskyras, kuriose naudojate tą patį slaptažodį!

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink