Ggew viruso šalinimas

Ggew viruso pašalinimas

Kas yra Ggew ransomware?

Ggew failų virusas užrakina asmeninius failus, o tada reikalauja išpirkos

Ggew ransomwareŠis virusas užrakina asmeninius vartotojų failus

Ggew ransomware sukelia daug problemų sistemoje, nes ši grėsmė sugeba veikti fone ir paveikia esmines sistemos funkcijas. Norėdami tinkamai sutvarkyti savo įrenginį, turite išvalyti sistemą ir padaryti šią grėsmę visiškai neaktyvią. Tokia infekcija laikoma viena iš pavojingiausių grėsmių, nes šie kriptovirusai yra susiję su failų užrakinimu, sistemos pažeidimais ir tiesioginiu pinigų prievartavimu.

Ggew failų virusas yra infekcija, kuri po įsiskverbimo į sistemą užrakina asmeninius vartotojo duomenis ir reikalauja pinigų, teigdama, kad turi vienintelį sprendimą užšifruotiems failams atgauti. Taigi, vos tik virusas patenka į sistemą, vartotojai greitai pastebi užrakintus failus ir prasčiau veikiančią sistemą, nes infekcija padaro žalos sisteminiams failams, jog galėtų sėkmingai funkcionuoti kompiuteryje.

Duomenų, pažymėtų naudojant .ggew failų plėtinį, negalima atidaryti, o grėsmė pradeda reikalauti pinigų už jų atkūrimą. Šie reikalavimai pateikiami _readme.txt dokumente, kuris rodomas jūsų darbalaukyje ir kituose aplankuose, ir prašoma sumokėti 490 USD per 72 valandas nuo užsikrėtimo. Jei nesumokama, reikalaujama suma padvigubėja.

Išsamesnė informacija apie įsiskverbimą į sistemą

Pavadinimas Ggew ransomware
Tipas Failus užrakinantis virusas, kriptovirusas
Šeima Djvu ransomware
Naujausios versijos Hhew, Jjyy
Išpirkos žinutė _readme.txt
Išpirkos dydis 490$/980$, kuriuos reikalaujama sumokėti bitkoinais
Kaip plinta Virusas plinta per torrent platformas, piratines žaidimų ir įvairių programų versijas, šlamštui priskiriamų el. laiškų priedus
Kontaktai [email protected], [email protected]
Pašalinimas Grėsmę galima pašalinti su patikima antivirusine programa
Sistemos taisymas Jei norite sutaisyti viruso padarytą žalą ir džiaugtis normaliai veikiančia sistema, rekomenduojame išmėginti FortectIntego

Viruso įsiskverbimas į sistemą vyksta tyliai ir greitai, nes vartotojai dažniausiai tokias infekcijas atsisiunčia to net nesuvokdami ir tiesiog naudodamiesi torrent platformomis, piratinėmis programų versijomis ir atlikdami kitus nesaugius veiksmus. Ggew ransomware gali būti platinamas per NBA žaidimų nelegalius failus ir piratinius „Adobe“ programos paketus.

Šie kibernetiniai įsilaužėliai yra kūrybingi ir sugalvoja veiksmingų naujų būdų, kaip platinti savo virusą. Vienas iš populiariausių būdų yra šlamštui priskiriamų el. laiškų priedai, kurie taip pat gali būti užkrėsti įvairiais virusais ir nesaugiai atsisiuntus tokius priedus užkrečiamas kompiuteris.

Ggew ransomware viruso kūrėjams nerūpi jūsų prarasti failai, jie tenori gauti pinigus. Todėl nepasiduokite jų raginimams ir gudrybėms, o tiesiog darykite tai, ką rekomenduoja daugumą ekspertų – pašalinkite virusą, o tuomet mėginkite atkurti užrakintus failus kitais būdais. Jei rizikuosite bendrauti su kibernetiniais nusikaltėliais, galite netekti ne tik savo duomenų, bet ir pinigų. Be to, rizikuotumėte vietoj žadamo iššifravimo įrankio gauti papildomų virusų.

Grėsmės pašalinimas

Ggew failų virusas yra infekcija, kuri gali prasiskverbti į įrenginius ir nepastebimai vykdyti įvairius žalingus procesus. Norint apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų, svarbu vengti bet kokių platformų, platinančių nemokamas programų versijas, pvz., „Adobe“ programas torrent svetainėse. Tokie virusai gali patekti į sistemą ir drauge su kitais virusais.

Ggew virusasRansomware reikalauja sumokėti didelę išpirką ir žada už tai duoti iššifravimo įrankį

Yra daug būdų, kaip išvengti kenkėjiškų programų, tačiau modifikuotų programų diegimas gali būti itin pavojingas. Licencijuota programinė įranga, kuri buvo nulaužta, yra dar blogesnė, nes ji paprastai neveikia tinkamai ir be jūsų žinios gali turėti papildomų virusų ar trojanų! Pasikliaukite oficialiais šaltiniais, o ne neaiškiomis platformomis, kuriose gali slypėti daug pavojų.

Kalbant apie Ggew ransomware pašalinimą, rekomenduojame naudoti tinkamus antivirusinius įrankius ir saugos programas. Geriausias būdas kovoti su šiomis infekcijomis – tai pasikliauti tokiomis saugos programomis kaip SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Svarbu atlikti visapusišką sistemos nuskaitymą ir rasti visas galimas grėsmes. Taip pat turėtume atkreipti dėmesį, kad tai nėra tas pats, kas iššifravimas ar failų atkūrimas, todėl pirmiausia pašalinkite virusą, sutvarkykite sistemą ir tik tada griebkitės failų atkūrimo būdų.

Atkurkite sistemą

Ggew failų virusas gali sukelti didelių problemų su sistema. Kai virusas pažeidžia sisteminį failą, antivirusinė programa nebegali nieko padaryti ir palieka jį tokį, koks yra. Todėl kompiuteris gali pradėti veikti prasčiau, užstrigti ar būti taip sugadintas, jog tenka galvoti apie būtinybę iš naujo įdiegti „Windows“.

Mes labai rekomenduojame naudoti unikalų, patentuotą FortectIntego taisymo įrankį. Jis ne tik gali ištaisyti viruso žalą po infekcijos, bet ir geba pašalinti kenkėjiškas programas, kurios jau įsibrovė į sistemą. Be to, programa taip pat gali išspręsti įvairias su „Windows“ susijusias problemas, kurios nėra sukeltos kenkėjiškų programų, pvz., mėlynojo ekrano klaidos, kompiuterio užstrigimas, registro klaidos, pažeisti DLL ir kt.

 • Atsisiųskite programą spustelėdami aukščiau esančią nuorodą,
 • spustelėkite ReimageRepair.exe,
 • jeigu iššoka User Account Control (UAC), paspauskite Yes,
 • paspauskite Install ir palaukite, kol bus įdiegta programa,
 • jūsų įrenginio analizė prasidės iš karto,
  Reimage analizė
 • kai analizė bus baigta, patikrinkite rezultatus – juos matysite ties Summary,
 • dabar galite paspausti ant kiekvienos problemos atskirai ir sutvarkyti jas rankiniu būdu,
 • jeigu matote daug problemų ir jums sunku jas ištaisyti, tuomet rekomenduojame nusipirkti licenciją ir viską sutvarkyti automatiškai.
  Reimage rezultatai

Alternatyvūs duomenų atkūrimo būdai

Ggew ransomware virusas yra rimta grėsmė, kuri tyko vartotojų internete. Kibernetiniai nusikaltėliai, sukūrę šią infekciją, reikalauja žmonių susimokėti, kad galėtų atrakinti savo failus, tačiau nėra jokios garantijos, kad pažadai bus ištesėti ar failai apskritai veiks. Daugeliu atvejų nusikaltėliai neturi žadamų įrankių, todėl susimokėdamos aukos lieka nusivylusios, nes praranda ne tik duomenis, bet ir pinigus.

Ggew ransomware gali būti labai pavojinga programa, nes dėl jos užšifruojami svarbūs failai. Jei nepašalinsite šios infekcijos iš karto, visi jūsų duomenys greičiausiai bus prarasti amžiams. Turėtumėte nedelsdami imtis veiksmų ir naudoti patikimus pašalinimo metodus, kad vėliau galėtumėte pasikliauti kitais duomenų atkūrimo būdais, pvz., atsarginėmis kopijomis ar išoriniais saugojimo įrenginiais.

Vartotojas gali gauti prieigą prie failų pakeisdamas paveiktus duomenis jų kopijomis. Tai yra saugiausias atkūrimo būdas, nes jis nedaro jokios įtakos sistemos vientisumui ar saugos parametrams, užuot bandant sudėtingas technikas, kurios gali atkurti tik kai kurias failų dalis, o kitas dalis gali netgi sugadinti visam laikui. Deja, nėra sukurtų tinkamų Ggew failų viruso iššifravimo įrankių.

Tiesa, mokėti nusikaltėliams yra rizikingiau nei pamėginti failus atkurti patiems, nes jie gali niekada neatsiųsti šifravimo įrankio, reikalingo jūsų sistemai atrakinti, arba tiesiog dingti vos tik gavę pinigus. Kadangi daugelis vartotojų neturi išsisaugoję tinkamų atsarginių duomenų kopijų prieš infekcijai patenkant į kompiuterį, jie neretai visam laikui praranda prieigą prie savo failų.

Nors tai gali skambėti siaubingai, dar ne viskas prarasta – tam tikrose situacijose gali padėti duomenų atkūrimo programa (tai labai priklauso nuo naudoto šifravimo algoritmo, nuo to, ar ransomware pavyko atlikti užprogramuotas užduotis ir pan.). Kadangi yra tūkstančiai skirtingų ransomware virusų, iš karto neįmanoma pasakyti, ar trečiosios šalies programa tiks jūsų atveju.

Todėl siūlome pabandyti ja pasinaudoti neatsižvelgiant į tai, kuri ransomware pateko į jūsų kompiuterį. Prieš pradėdami, būtinai atlikite šiuos du veiksmus:

 • Kadangi saugos ar duomenų atkūrimo programa gali visam laikui sugadinti jūsų kompiuteryje esančius užšifruotus duomenis, pirmiausia turėtumėte pasidaryti jų atsargines kopijas – tam naudokite USB atmintinę ar kitą saugyklą.
 • Bandykite atkurti failus naudodami šį metodą tik nuskaitę sistemą su saugos programa ir pilnai pašalinę visus virusus.

Įdiekite duomenų atkūrimo programą

 1. Atsisiųskite Data Recovery Pro.
 2. Dukart spustelėkite atsisiųstą failą, kad paleistumėte įdiegimą.
 3. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad sėkmingai įdiegtumėte programą.
 4. Kai tik paspausite Finish, galėsite naudotis programa.
 5. Pasirinkite Everything arba tik atskirus aplankus, iš kurių norite atkurti failus.
 6. Paspauskite Next.
 7. Apačioje įgalinkite Deep scan ir pasirinkite, kuriuos diskus norite nuskaityti.
  Pasirinkite Deep scan
 8. Paspauskite Scan ir palaukite, kol bus baigtas skanavimas.
 9. Dabar galite pasirinkti, kuriuos aplankus ar failus norite atkurti – nepamirškite, jog taip pat galite ieškoti failo pagal pavadinimą!
 10. Paspauskite Recover, kad atkurtumėte failus.
  Atkurkite failus

Nepasikliaukite Ggew failų viruso kūrėjų pažadais, jog jie turi tinkamus įrankius atkurti failus. Jie kas savaitę išleidžia naujas Djvu ransomware versijas ir vienintelis jų tikslas – užsidirbti iš savo aukų kuo daugiau pinigų. Mėginimas bendrauti su tokiais asmenimis gali baigtis pinigų praradimu ir papildomų kenkėjiškų programų gavimu.

Geriausias būdas užtikrinti, kad grėsmė būtų visam laikui nutraukta, yra pašalinimo procesas naudojant tokias programas kaip SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Tai įrankiai, kurie kartu su FortectIntego gali padėti tinkamai kovoti su Ggewv ransomware virusu. Nėra oficialių įrankių, kurie galėtų atkurti failus arba iššifruoti duomenis, todėl tiesiog naudokite visas šiuo metu turimas patikimas išeitis.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Ggew viruso pašalinimas

Svarbūs veiksmai, kuriuos reikia atlikti prieš Ggew šalinimą

Failų šifravimas ir išpirkos reikalaujančio viruso infekcija yra du atskiri procesai, nors pastarasis nebūtų įmanomas be pirmojo. Tačiau svarbu suprasti, jog kenkėjiškos programos atlieka įvairius pakeitimus Windows operacinėje sistemoje, iš esmės pakeisdamos jos veikimą.

SVARBU neturintiems atsarginių kopijų! → 
Jeigu iš karto mėginsite naudoti saugos ar failų atkūrimo programą, galite visiems laikams pažeisti savo failus ir tokiu atveju jau nepadėtų net ir veikiantis dešifratorius.

Prieš pradėdami vykdyti žemiau pateiktas instrukcijas, turėtumėte nukopijuoti užšifruotus Ggew ransomware failus į atskirą laikmeną. Pavyzdžiui, tam puikiai tiks USB atmintinė arba SSD. Kai viską nukopijuosite, atjunkite laikmeną nuo kompiuterio. Užšifruotuose duomenyse nėra jokio kenksmingo kodo, todėl juos saugu perkelti į kitus įrenginius.

Žemiau pateiktos instrukcijos gali atrodyti sudėtingos, bet iš tikrųjų viskas turėtų pavykti gan paprastai, jei kiekvieną žingsnelį atliksite tinkama tvarka. Šie nemokami, tačiau išsamūs paaiškinimai padės sėkmingai pašalinti kenkėjiškas programas ir atlikti duomenų atkūrimą.

Jei turite klausimų, pastebėjimų ar iškilo problemų mėginant vykdyti instrukcijose nurodytus veiksmus, nedvejodami susisiekite su mumis Klausk skiltyje.

SVARBU! →
Prieš pradedant duomenų atkūrimo procesą, būtina pilnai pašalinti infekciją iš kompiuterio, nes kitu atveju išpirkos reikalaujanti programa gali pakartotinai užšifruoti iš atsarginių kopijų gautus failus.

Rankinis Ggew pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Ggew prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis