Geriausios virusų šalinimo programos 2021

Visapusiška kompiuterinė apsauga turi būti naudojama norint apsisaugoti nuo virusų 2021 metais

Virusų šalinimo programos 2020Geriausios 2020 metų virusų šalinimo programos

Su kiekvienais praeinančiais metais, virusų kūrėjai tobulina savo veiklos scenarijus, kad pagerintų virusų veikimą ir padidintų jų atsparumą, naudodami daugiapakopę infekciją ir kitas sudėtingas funkcijas. Dažnas atvejis, kai kompiuterinis virusas susideda iš daugiau nei vienos kenksmingos medžiagos, ir įjungia numatytas funkcijas po įrašymo į kompiuterio sistemą.

Remiantis naujausiais kompiuterių ekspertų ataskaitos duomenimis, 2018-ieji buvo itin pražūtingi daugybei gerai žinomų ir patikimų organizacijų, kai internetiniai nusikaltėliai tokie kaip Lazarus ir MageCart buvo itin aktyvūs per pastaruosius metus ir neteisėtais būdais gavo daugybę milijonų pelno. Prie viso to, GandCrab pasirodymas 2018-ų metų pirmoje pusėje tapo vienu iš pelningiausių ir dažniausiai pasitaikančių virusų tais metais.

Neužtenka tik būti atsargiam ir vengti potencialiai pavojingų tinklalapių norint išvengti kompiuterinių infekcijų. Kompiuterių saugos ekspertai rekomenduoja nebijoti investuoti į profesionalias ir patikimas kompiuterio saugos priemones, kurios padės apsaugoti sistemoje esančius aplankus ir privačią informaciją nuo internetinių nusikaltėlių akiračio.

Kalbant apie nemokamas apsaugos programas, jos taip pat gali būti veiksmingos, tačiau nepakankamai. Kadangi tokių priemonių apsauga nėra visą aprėpianti, daugybė virusų ir nepageidaujamų aplikacijų vistiek turi galimybę peržengti kompiuterinės apsaugos ribas.

Nėra abejonių, kad išsirinkti tikrai patikimą ir veiksmingą programą yra ganėtinai sudėtinga. Internetinės parduotuvės yra perpildytos įvairiausiomis virusų šalinimo priemonėmis, kurios siūlo aukščiausio lygio sistemos apsaugą. Dėl šios priežasties, Virusai.lt komanda yra čia, kad jums padėtų išsirinkti patikimiausią kompiuterio saugos priemonę. Mes paruošėme trumpą aprašą apie penkias pačias geriausas programas, kurios apsaugo sistemą nuo nepageidaujamų įsibrovėlių.

1. Malwarebytes 4.0 siūlo patikimą visapusę apsaugą tiek kompiuteriams, tiek mobiliesiems telefonams

MalwarebytesMalwarebytes teikia sistemos skenavimo paslaugas ir sėkmingai susidoroja su aptiktais kompiuteriniais virusais

Malwarebytes yra programa, pirmaujanti industrinėje srityje, kuri teikia visapusę kompiuterinę apsaugą ir virusų šalinimo patarimus vartotojams. Ši programa, kuri yra žinoma kaip viena geriausių virusų šalinimo priemonių, veikia su Windows ir Mac operacinėmis sistemomis, taip pat su Android ir iOS mobiliaisiais prietaisais.

Didžiausias skirtumas tarp Malwarebytes ir tradicinių antivirusinių programų yra tas, kad ši priemonė naudoja technologija, kuri remiasi parašais. T.y. užblokuoja virusą dar prieš jam pradedant savo veiklas kompiuterio sistemoje. Taip pat, ši programa pastoviai nustato itin didelį virusų kiekį, daugmaž penkiolika milijonų infekcijų yra surandamos kasdien.

Be to, saugos ekspertai liko sužavėti programos skenavimo technologija ir efektyvumu virusų naikinimo srityje. Po kenksmingų objektų identifikavimo dar prieš jiems pakenkiant sistemai, Malwarebytes užtrunka tik akimirką susidoroti su galimu pavojumi. Žinoma, programa neatsako už jokias galimas pasėkmes.

Norėdama padėti vartotojams išvengti kenksmingų arba neaiškių internetinių puslapių, ši antivirusinė programa siūlo naršyklės apsaugos funkciją, kuri sustabdo varotojus ir neleidžia jiems atidaryti užkrėstų ar pavojingų tinklalapių. Ji taip pat sumažina įvairių sistemos trigdžių ir kompiuterio pažeidžiamumo riziką, apsaugo nuo pažengusių internetinių atakų.

Tačiau, svarbiausia kompiuterių apsaugos programos funkcija yra užtikrinti tikro laiko apsaugą. Paskutinė programos versija, Malwarebytes 3.6.1, pati sutvarkė didelę dalį savo trigdžių ir vizualiai pagerino savo stabilumą ant Windows 10 operacinės sistemos.

Norėdami patestuoti Malwarebytes programą, kuri yra geriausia virusų šalinimo priemonė, jūs visada galite pirmiausiai parsisiųsti nemokamą versiją. Pasinaudokite keturiolikos dienų apsaugos pasiūlymu prieš išleisdami pinigus licenzijuotai programos versijai.

Versija 4.0
Operacinė sistema Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Mac/Android
Galiojimo laikas Nemokama programos versija galioja 14-ą dienų
Kaina $39.99
Visa apimtis 79.46 MB

2. Webroot SecureAnywhere antivirusinė turi greičiausią sistemos skenavimo funkciją visoje rinkoje

Webroot SecureAnywhere AntiVirusWebroot SecureAnywhere AntiVirus - mažiausiai vietos užimanti antivirusinė programa (tik 15 GB)

Webroot SecureAnywhere antivirusinė jau yra žinoma kaip mažiausia kompiuterio apsaugos programa. Kai didžioji dalis antivirusinių priemonių užima 516 MB vietos, Webroot tereikia 15 MB.

Be to, ši programa yra greičiausia kpmpiuterio apsaugos priemonė visoje rinkoje: lyginant su kitomis antivirusinėmis programomis, šiai tereikia tik 20 sekundžių sistemai nuo virusų perskenuoti. Skenavimas yra 60 kartų greitesnis negu vidutinis laikas, taigi jūs turite galimybę pašalinti virusą dar prieš jam sukeliant pavojų kompiuterio sistemai.

Vis dėlto, greitis nėra vienintelė priežastis, dėl kurios mes priskyrėme Webroot geriausių virusų šalinimo programų 2021 metų sąrašui. Ši programa ne tik apsaugo Windows ir Mac OS X nuo neseniai pasirodžiusių kompiuterinių infekcijų, bet taip pat saugo nuo asmeninių duomenų vagystės, užtikrina saugų naršymą internete, ir netgi užblokuoja bandymus sekti vartotojus pasinaudojant kompiuteryje įdiegta kamera.

Webroot SecureAnywhere antivirusinė taip pat parodė gerus rezultatus virusų šalinime iš užkrėstų kompiuterių. Ji turi didelę aptikimo skalę ir gali išvalyti prietaisus nuo pažengusių kompiuterinių virusų lengvai. Kitas didelis šios programos pliusas yra tas, kad ji nėra brangi, ir vartotojai gali nusipirkti metų licenziją už $29.99.

Operacinė sistema Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Mac OS X
Galiojimo laikas Nemokama versija galioja 14-ą dienų
Kaina $39.99
Visa apimtis 15 MB
Sistemos patikrinimo laikas 20 sekundžių

3. McAfee LiveSafe suteikia kryžiaus tipo apsaugą ir saugo nuo asmeninių duomenų vagystės

McAfee LiveSafeMcAfee LiveSafe yra antivirusinė programa, veiksminga su Windows, Mac, Android, iOS operacinėmis sistemomis

McAfee LiveSafe yra pristatoma kaip pagrindinis antivirusinės pasirinkimas nesuskaičiuojamam prietaisų kiekiui. Ši programa veikia su Windows, Mac, Android ir iOS operacinėmis sistemomis tam, kad kiekvienas galėtų rasti sau tinkamą versiją.

Pagrindinė priežastis, kodėl mes turėtumėme McAfee priskirti geriausių antivirusinių programų sąrašui yra tikro laiko apsauga, kurią ji suteikia. Be to, ši programa taip pat siūlo nemokamą techninę paramą ir informaciją. Šios paslaugos vartotojams gali būti suteiktos mobiliuoju telefonu, susirašinėjimais arba internetu.

McAfee taip pat yra sudaryta iš dvikryptės užkardos ir funkcijos, vadinamos WebAdvisor. Šių dviejų priedų sąjunga užtikrina saugų naršymą internete, nes programa jus profilaktiškai perspėja apie rizikingus tinklalapius ir potencialiai pavojingus parsisiuntimus.

Kitos kartos skenavimo priemonė leidžia ne tik sustabdyti kompiuterinius virusus, bet ir pašalinti juos po atakos. Jeigu priemonei kažkokiu tai būdu nepavyksta to padaryti, programos kūrejai pasiūlo apmokėti patirtą žalą.

Varotojams taip pat yra siūloma pasinaudoti McAfee LiveSafe’s Secure Cloud Storage funkcija, kuri leidžia išsaugoti iki 1 GB svarbios informacijos. Taip pat yra siūloma naudotis autentifikacijos apsauga, kuriai yra reikalingas jūsų balso ir veido atpažinimas norint pasiekti saugomą informaciją.

Prie viso to, virusų šalinimo programa siūlo pasinaudoti Password Manager parinktimi, kuri leidžia sukurti stiprius ir nenulaužiamas slaptažodžius, kad būtų užtikrinta internetinių anketų, elektroninio pašto adresų, internetinės bankininkystės ir kitų anketų apsauga nuo internetinių nusikaltėlių.

Operacinė sistema Windows 10/8.1/8/7/Mac OS X/Android/iOS
Galiojimo laikas Ši programa suteikia 30-ies dienų nemokamą naudojimąsi dešimčiai prietaisų
Kaina $79.99 metams
Visa apimtis 500 MB
Specialūs pasiūlymai Prižada grąžinti pinigus, jeigu antivirusinė nesugebėjo ištrinti aptikto viruso

4. Kaspersky Internet Security siūlo kompiuterių, tapatybės, pinigų ir vaikų apsaugą

Kaspersky Internet SecurityKaspersky Internet Security yra priemonė, kuri žinoma kaip programa, greitai aptinkanti kompiuterinius virusus ir infekcijas

Kaspersky Internet Security teikia apsaugą nuo kompiuterinių virusų Windows, Mac, Android ir iOS sistemoms, taip pat, Windows mobiliesiems telefonams. Programa turi tris prenumeratos planus, kurie siūlo skirtingas funkcijas ir apsaugos sprendimus.

Kaspersky visuomet buvo laikoma viena iš geriausių virusų šalinimo priemonių ir nusipelnė būti įtraukta į geriausių antivirusinių programų grupę. Skirtingos tyrimų laboratorijos patvirtino, jog ši priemonė turi didelę virusų aptikimo skalę, tobulai išvystytą funkciją, kuri apsaugo nuo melagingų pranešimų ir objektų, taip pat saugo vartotojo privatumą ir tapatybę.

Viena iš išskirtiniausių šios programos funkcijų yra neatpažįstamos trečiųjų šalių prieigos prie kompiuterio mikrofono blokavimas. Prie viso to, ši priemonė užtikriną saugų naršymą internete, nustatydama pavojingus puslapius, ir sustabdydama neatpažįstamą informacijos sekimo veiklą su specialia, būtent tam sukurta, funkcija.

Prie visų programos pranašumų jūs taip pat galite rasti ir Safe Money funkciją, kuri apsaugo vartotoją jam jungiantis prie internetinės bankininkystės ir elektroninių parduotuvių, kur yra reikalaujama suvesti financinę informaciją. Taip pat, ši antivirusinė priemonė apsaugo ir jūsų vaikus, ir leidžia nustatyti, kokius tinklalapius jie gali lankyti.

Operacinė sistema Windows 10/8.1/8/7/Mac OS X/iOS/Android
Galiojimo laikas 30-ies dienų nemokamos versijos naudojimosi galimybė
Kaina Metinė kaina – $49.99
Visa apimtis 875 MB
Specialios funkcijos Rescue Disk funkcija, kuri padeda atsikratyti virusų, kai Windows operacinė sistema neužsikrauna

5. Symantec Norton Security Premium leidžia jums naudotis kompiuterine apsauga ir atsarginių kopijų funkcija

Symantec Norton Security PremiumNorton antivirusinė kiekvienam vartotojai suteikia 25 GB talpos duomenų saugyklą

Symantec Norton Security Premium teikia tikro laiko apsaugą Windows, Android, Mac ir iOS prietaisams. Ši apsaugos programa gali indentifikuoti, blokuoti ir pašalinti didelę įvairovę ir kiekį kompiuterinių virusų bei infekcijų, įskaitant potencialiai nepageidaujamas programas, ,,ransomware'', ,,spyware'', ir kitokio tipo virusus. Šių galimybių dėka, programa susirinko įspūdingą apdovanojimų kiekį.

Šis, vienas iš geriausių kompiuterinių apsaugos priemonių variantų, taip pat siūlo apsaugą jūsų financinei informacijai, kai jūs lankotės internetinėse bankininkystės puslapyje arba apsipirkinėjate internetu. Taip pat, Norton siūlo šeimos apsaugos funkcijas, kurios leidžia apsaugoti vaikus nuo internetinių nusikaltėlių arba žalingos informacijos. Tačiau, Parent Control funkcija nėra veiksni su Mac operacinės sistemos versijomis.

Norton Security Premium turi platų inteligencijos tinklą ir duomenų bazę, kurioje surašyti neseniai atnaujinti virusai, kuie leidžia nustatyti aptiktą virusą daug lengviau. Taip pat, ši programa gali greitai nustatyti ir ištrinti kenksmingas aplikacijas bei virusus iš užkrėsto stacionaraus kompiuterio, nešiojamo kompiuterio arba išmanaus telefono. Be to, Norton ekspertai yra pasiekiami visą parą, jeigu vartotojams staiga prisireiktų techninės pagalbos.

Galiausiai, ši antivirusinė siūlo specialų būdą privačiai informacijai saugoti – 25 GB informacijos gali būti saugiai laikomi Norton ,,debesies“ saugykloje. Vis dėlto, jeigu šito neužtenka, kompanija siūlo varototojams netgi dar didesnį talpos kiekį už tam tikrą kainą.

Operacinė sistema Windows 10/8.1/8/7/XP/Mac OS X/iOS/Android
Kaina $54.99 dešimčiai prietaisų
Specialūs pasiūlymai 60-ties dienų pinigų grąžinimo garantija
Specialios funkcijos 25 GB internetinės saugyklos vietos, įdiegtas slaptažodžių sudarinėtojas

BONUSAS: Pasirinkite Reimage visapusiškai kompiuterio apsaugai ir virusų pašalinimui

Reimage PC repairReimage yra antivirusinė, kuri aptinka sistemos trigdžius ir perrašo sugadintus komponentus

Jeigu dairotės išskirtinio pasiūlymo, mes rekomeduojame atkreipti dėmesį į Remaige Repair. Ši programa nusipelnė būti geriausių viruso šalinimo priemonių sarąše. Ji taip pat gali sutvarkyti jūsų kompiuterį ir pašalinti visas pasėkmes ir pažeidimus, kurie buvo sukelti kompiuterinių virusų.

Apie 10 metų atgal Reimage pradėjo savo veiklą, kaip programa, sugebanti sutvarkyti įvairius kompiuterio sistemos trigdžius ir problemas, susijusias su kompiuterine įranga, tokias kaip maža atminties talpa, kietojo disko greičio ypatumai. Ši technologija taip pat leidžia patikrinti sistemos trigdžius ir perrašyti sugadintus komponentus. Labiausiai stebinantis faktas yra tas, kad programa viską atlieka sistemos fone ir nereikalauja perkrauti kompiuterio.

Šios programos duomenų bazė susideda iš 25000000 sistemos failų ir yra reguliariai atnaujinama. Jeigu jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu, kuris pakeičia kompiuterio registrą ir panašius priedus, Reimage pakeis šiuos sugadintus failus naujais.

Keletą metų atgal, Reimage pradėjo savo bendradarbiavimą su AviraAntivir. Rezultate, dar viena įspūdinga funkcija buvo pridėta prie programos – antivirusinė technologija. Jos pagalba, programa siūlo visapusišką kompiuterio apsaugą, saugant sistemą nuo virusų, ,,adware'', ,,spyware'', ,,crimware'', trojanų, ir kitų. Ši daugiafunkcė priemonė užtrikrina geriausią apsaugą jūsų Windows, Mac ir Android prietaisams.

Versijos Reimage Repair, Reimage for Mac, Reimage Cleaner (for Android, free)
Operacinės sistemos Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista
Failo apimtis 591 KB
Kaina $43.93 (Windows versija) $39.41 (Mac versija)
Svarbiausia funkcija Visapusiškas Windows OS atstatymas
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Liucija yra tinklalapio Virusai.lt naujienų redaktorė. Per ilgus darbo metus IT industrijoje, jis sukaupė daug žinių, kurios leidžia pateikti aiškius ir suprantamus straipsnius bei kompiuterinių virusų panaikinimo instrukcijas.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink