Gaming Wonderland Toolbar šalinimas

Gaming Wonderland Toolbar pašalinimas

Kas yra Gaming Wonderland Toolbar?

Gaming Wonderland Toolbar yra pavojinga programa, kuri dažniausiai yra priskiriama ‘adware’ kategorijai. Dažniausiai, šiai kategorijai priskiriamos programos pasirodo kompiuteriuose netikėtai. Be to, jos sugeba pakeisti joms reikalingus sistemos nustatymus ir inicijuoti įvairias erzinančias veiklas. Dažniausiai, ši programa pakeičia pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl default search engine) kiekvienoje iš kompiuteryje esančių naršyklių. Taigi, galima teigti, kad Gaming Wonderland Toolbar gali lengvai sutrikdyti Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir kitų naršyklių darbą ir pradėti versti savo aukas lankytis tokiose paieškos svetainėse kaip ask.com, Ši svetainė jau buvo paminėta mūsų bloge. Jei norite išvengti paminėtų problemų, turėtumėte kuo greičiau pašalinti Gaming Wonderland Toolbar iš sistemos.

Kaip Gaming Wonderland Toolbar GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Gaming Wonderland Toolbar galima atsisiųsti iš jos oficialios svetainės, tačiau dažniausiai žmonės atsisiunčia šią programą nepastebimai kartu su kitomis nemokamomis programomis. Kai tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pradeda savo erzinančią veiklą: ji gali pradėti rodyti įvairias reklamas, peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines, lėtinti kompiuterio darbą ir pan. Be to, ši programa gali lengvai pakeisti pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). Nors techniškai tai nėra virusas, mes rekomenduojame pašalinti Gaming Wonderland Toolbar iš kompiuterio. Tai turėtumėte atlikti nieko nelaukdamas/nelakdama jei ši programa pasirodė jūsų kompiuteryje netikėtai.

KAIP PAŠALINTI GAMING WONDERLAND TOOLBAR?

Jeigu norite pašalinti Gaming Wonderland Toolbar, atlikite šiuos veiksmus.

 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Suraskite Gaming Wonderland Toolbar ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su Gaming Wonderland Toolbar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti Gaming Wonderland Toolbar ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su Gaming Wonderland Toolbar ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis