Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Gaming Wonderland Toolbar šalinimas

| Tipas: Adware

Gaming Wonderland Toolbar yra pavojinga programa, kuri dažniausiai yra priskiriama ‘adware’ kategorijai. Dažniausiai, šiai kategorijai priskiriamos programos pasirodo kompiuteriuose netikėtai. Be to, jos sugeba pakeisti joms reikalingus sistemos nustatymus ir inicijuoti įvairias erzinančias veiklas. Dažniausiai, ši programa pakeičia pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl default search engine) kiekvienoje iš kompiuteryje esančių naršyklių. Taigi, galima teigti, kad Gaming Wonderland Toolbar gali lengvai sutrikdyti Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir kitų naršyklių darbą ir pradėti versti savo aukas lankytis tokiose paieškos svetainėse kaip ask.com, Ši svetainė jau buvo paminėta mūsų bloge. Jei norite išvengti paminėtų problemų, turėtumėte kuo greičiau pašalinti Gaming Wonderland Toolbar iš sistemos.

Kaip Gaming Wonderland Toolbar GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

Gaming Wonderland Toolbar galima atsisiųsti iš jos oficialios svetainės, tačiau dažniausiai žmonės atsisiunčia šią programą nepastebimai kartu su kitomis nemokamomis programomis. Kai tik ši programa patenka į kompiuterį, ji pradeda savo erzinančią veiklą: ji gali pradėti rodyti įvairias reklamas, peradresuoti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines, lėtinti kompiuterio darbą ir pan. Be to, ši programa gali lengvai pakeisti pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). Nors techniškai tai nėra virusas, mes rekomenduojame pašalinti Gaming Wonderland Toolbar iš kompiuterio. Tai turėtumėte atlikti nieko nelaukdamas/nelakdama jei ši programa pasirodė jūsų kompiuteryje netikėtai. 

KAIP PAŠALINTI GAMING WONDERLAND TOOLBAR?

Jeigu norite pašalinti Gaming Wonderland Toolbar, atlikite šiuos veiksmus.

 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Suraskite Gaming Wonderland Toolbar ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su Gaming Wonderland Toolbar susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti Gaming Wonderland Toolbar ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su Gaming Wonderland Toolbar ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Gaming Wonderland Toolbar ekrano nuotrauka
Gaming Wonderland Toolbar ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-gaming-wonderland-toolbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Gaming Wonderland Toolbar