FTB virusas pasiekė Federalinės tyrimų tarnybos dėmesį

Mes jau rašėme apie FTB virusą, kuris yra ypač aktyviai platinamas visoje Amerikoje. Sugebėjusi užkrėsti kompiuterį, ši infekcija jį užrakina ir reikalauja pinigų iš aukų prižadėdama joms išvengti didesnių FTB sankcijų. Kompiuteris staiga tampa netinkamas naudoti ir jūs negalite ne tik paleisti įvairių programų, bet taip pat ir prisijungti prie Interneto. Tai tokia paplitusi infekcija, kad FTB ir IC3 (Internetinių nusikaltimų skundų centras) išleido išsamų perspėjimą apie šį FTB virusą.

  • Žmonės turi suprasti kelis faktus:
  • Jūsų kompiuteris nėra užrakintas FBI
  • Jūs neturėtumėte sekti jokiomis instrukcijomis pateiktomis tame puslapyje
  • Jei matote šį puslapį – jūs tikriausiai užsikrėstas Reveton trojos arklio

Pagrindinis klausimas, kuris kyla Interneto vartotojo galvoje yra „Kaip aš galiu užsikrėsti FTB virusu?“ Pirmiausia, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterio saugumą. Ar jūsų naudojama anti-virus programa yra nuolat atnaujinama? Šio viruso rūšys nėra naujos, tačiau internetiniai nusikaltėliai dirba, kad šį virusą būtų sunkiau aptikti. Kad nuolat gautumėte naujausius virusų atnaujinimus, jūs turite atnaujinti anti-virus programinę įrangą.
Tiesą sakant, šios nusikalstamos veiklos schema yra gana įdomi: FTB visuras yra platinamas kenkėjiškų nuorodų pagalba. Kai jis paspaudžiama, virusas įdiegiamas į kompiuteryį ir jis užrakinamas. Mainais už atrakinimą, prašoma sumokėti baudą naudojant išankstinio apmokėjimo sistemas, pavyzdžiui, Ukash ar Paysafe. Amerikos virusai naudoja MoneyPak, kuri yra paplitusi visuose populiariuose prekybos centruose. MoneyPak yra puikus būdas išgauti pinigus, nes siunčiami pinigai negali būti atsekti.

Jeigu jums įdomu, kiek internetiniai nusikaltėliai gali uždirbti iš šios schemos, Brian Krebs nurodo, kad tai gali būti apie 50.000 dolerių per dieną. Faktas yra tai, kad žmonės užsikrečia apsilankę atsitiktinį tinklalapį, kuris buvo infekuotas įsilaužėlių. Šio tipo atakos vadinamos ‘drive-by’ ir gali taip pat būti ‘patobulintos’. Geriausias būdas išvengti šios sukčiaujančios programos yra naudoti patikimą interneto naršyklę ir nuolat atnaujinamą antivirusinę programą.

Failai
Programos
Palygink