FTB sulaikė internetinių sukčių grupuotę, sugebėjusią pasisavinti daugiau nei 2 mln. dolerių

Kaip praneša FTB, po daugiau nei dvejų metų stebėjimo agentams pavyko suimti 24 internetinius nusikaltėlius, įtariamus stambiu finansiniu sukčiavimu ir bankinių kreditinių kortelių pasisavinimu. Anot pranešimo, 11 iš jų buvo sulaikyti JAV, kiti – keliose Europos šalyse ir Japonijoje. Visi šie nusikaltėliai tėra nuo 18 iki 25 metų ir, atrodo, jog likusius geriausius savo gyvenimo metus jiems teks praleisti kalėjime.

Siekdami išsiaiškinti, kaip hakeriai suranda būdą panaudoti netikras kredito korteles stambiems pirkiniams internete, FTB agentai internetinių įsilaužėlių veiklą sekė dvejus metus. 2010 m. Birželio mėnesį jie netgi sukūrė forumą, pavadintą „Carder Profit“ ir atidžiai stebėjo jos dalyvius. Iš esmės, šis forumas buvo naudojamas kaip internetinė rinka padedanti keistis pavogtais sąskaitų numeriais ir kita konfidencialia informacija. 2012 m. gegužės mėnesį jis buvo uždarytas.

Niujorke suimtiems jau kartą teko susidurti su Manheteno federaliniu teismu, tačiau tą kartą jie buvo paleisti už užstatą. Dabar jie prisipažino esantys įsilaužėlių grupės dalimi, todėl galima tikėtis, jog bus nuteisti 40 ir daugiau metų kalėjimo. Kaip spėjama, ši įsilaužėlių ataka galėjo padaryti daugiau nei 205.000.000 dolerių nuostolių ir išgauti daugiau nei 400.000 kredito kortelių duomenų.

Failai
Programos
Palygink