Sudėtingumo skalė:  
  (17/100)

Firefox-patch.js šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Spa 2019 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Firefox-patch.js, tai apgaulingas Firefox atnaujinimas, kuris gali įdiegti virusus 

Firefox-patch.js pavyzdys

Firefox-patch.js yra pavojingas failas, kuris imituoja legalų naršyklės atnaujinimą ir skubina vartotojus jį įdiegti (angl. “Urgent Firefox update”). Ekspertai įspėja, jog platinamas netikras atnaujinimas gali parsiųsti įvairias potencialiai nepageidaujamas programas ar net virusus į jūsų kompiuterį. Todėl įdiegdami šį failą į sistemą jūs rizikuojate savo kompiuterio saugumu.

Firefox-patch.js yra platinamas nepatikimoje svetainėje, kur vartotojai yra skatinami skubiai atnaujinti Mozilla Firefox naršykles. Dažniausiai žmonės yra peradresuojami į šią svetainę, kai į jų kompiuterius slapta patenka adware programa. Tačiau vartotojai naršantys nesaugiuose lošimo ir suaugusiems skirtuose puslapiuose taip pat gali atsidurti virusą platinančioje svetainėje.  

Jei jūs esate nuolat peradresuojami puslapį, kur siūloma įdiegti netikrą Firefox atnaujinimą, greičiausiai jūsų sistemoje yra adware programa. Kai Firefox-patch.js patenka į kompiuterį gali iškilti ir daugiau problemų, pavyzdžiui:

 • Peradresavimai į panašius ir nepatikimus puslapius, kuriuose siūloma įsigyti netikrų atnaujinimų;
 • Agresyvios reklamos atsirandančios jūsų lankomiausiose svetainėse;
 • Tekstas paverčiamas į hipersaitus;
 • Reklamuojamos trečiųjų šalių programos, kurios gali būti pavojingos ir kelti grėsmę jūsų privatumui;
 • Renkama informacija apie žmogaus naršymo įpročius.

Kaip ir dauguma reklamas pateikiančių programų, Firefox-patch.js virusas gali modifikuoti naršyklės parametrus ir sugeneruoti nepageidaujamas reklama, kurios bus rodomos jūsų dažniausiai lankomuose puslapiuose. Ši naršymą trikdanti veikla suteikia galimybę adware kūrėjams pasipelnyti iš vartotojų, kurie linkę paspausti ant pateikiamų reklamų. 

Firefox-patch.js adware programos paveikliukas
Firefox-patch.js failas yra sudarytas iš apgaulingo Mozilla Firefox atnaujinimo. Adware programa peradresuoja vartotojus į šį puslapį.

Tačiau kibernetinio saugumo ekspertai įspėja, jog vertėtų pasisaugoti šių reklamų nepaisant jų patrauklios išvaizdos. Deja, bet daugelis jų gali būti sukurtos automatiškai įdiegti virusą ar peradresuoti jus į svetaine, kur yra platinamas virusas. Nors pati adware programa nėra pavojinga, jos veikla gali būti apgaulinga ir pavojinga jūsų kompiuterio saugumui.

Taip pat, Firefox-patch.js gali sekti jūsų veiklą internete. Ši potencialiai nepageidaujama programa renka ir dalinasi informacija apie savo vartotojus. Todėl vėliau galite susidurti su dar daugiau apgaulingų reklamų arba privatumo problemomis. 

Mes rekomenduojami pašalinti Firefox-patch.js nedelsiant. Siūlome pasinaudoti Reimage ar kita patikima antivirusine sistema. Leiskite jai nuskenuoti jūsų kompiuterio failus ir atsikratyti adware programa. Svarbu žinoti, jog reklamas pateikiančios programos turi papildomų komponentų, kuriuos pašalinti yra taip pat būtina. 

Todėl Firefox-patch.js pašalinimas gali užtrukti, jei tai atliekate rankiniu būdu. Adware elementai slepiasi giliai jūsų sistemoje ir atsikratyti jais gali būti netgi sunku. Tačiau jei esate užtikrinti, jog sugebėsite tai atlikti, siūlome pasinaudoti šalinimo instrukcijomis esančiomis apačioje.

Adware programa, kuri nukreipia į netikrą atnaujinimų puslapį yra platinama kartu su nemokamomis aplikacijomis

Reklamas generuojanti programa, kuri jums pateikia apgaulingą Firefox atnaujinimo perspėjimą yra sugrupuota kartu su nemokamomis programomis. Kitaip tariant, jos yra siūlomos kaip vienas produktas. Šis teisėtas marketingo metodas leidžia kūrėjams paslėpti potencialiai nepageidaujamas programas pasirinkus „Quick“ arba „Recommended“ nustatymus įdiegimo metu.

Tokiu būdu vartotojai negauna tiesioginio prašymo įdiegti adware programą ir ji yra instaliuojama automatiškai. Todėl labai svarbu vengti šių nustatymų ir pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ parametrus. Jie nurodys žymes, kurios leidžia įdiegti papildomas programas į jūsų sistemą ir galėsite jų atsisakyti. 

Firefox-patch.js šalinimo instrukcijos

Firefox-patch.js pašalinimas gali būti atliekamas automatiškai arba rankiniu būdu. Sekite instrukcijas apačioje, kurios nurodys kaip saugiai atsikratyti adware programa iš jūsų sistemos ir sugrąžinti buvusius naršyklės nustatymus. Nors ši potencialiai nepageidaujama programa nusitaikiusi į Mozilla Firefox naršyklę, siūlome patikrinti ir kitas.

Jei norite pašalinti Firefox-patch.js greičiau, rinkitės automatinį metodą. Jums reikia parsisiųsti ir instaliuoti antivirusinę programą. Vėliau, leiskite jai nuskenuoti jūsų kompiuteryje esančius failus ir atsikratyti adware programa. Tačiau nepamirškite iš naujo nustatyti naršyklės nustatymų į pradinę padėti, kai antivirusinė išinstaliuos netikrą Firefox atnaujinimą.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Firefox-patch.js pašalinimas:

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti Firefox-patch.js adware, sekite instrukcijas apačioje.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Firefox-patch.js ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Firefox-patch.js ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Mac OS X sistemos

Šių instrukcijų pagalba pašalinsite potencialiai nepageidaujamas programas iš Mac operacinės sitemos:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Firefox-patch.js bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Firefox-patch.js ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Firefox-patch.js šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Firefox-patch.js iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Mozilla Firefox (FF)

Išinstaliuokite visus nepatikimus Mozilla plėtinius ir nepamiškite grąžinti nustatymų į pradinę padėtį.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Firefox-patch.js ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Firefox-patch.js šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Firefox-patch.js ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Firefox-patch.js pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Firefox-patch.js iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Firefox-patch.js bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Firefox-patch.js pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-firefox-patch-js.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Firefox-patch.js