Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Firefox need to update immediately. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

„Firefox need to update immediately“ yra suklastotas pranešimas, kuris bando sukurti įvaizdį, kad jūsų naršyklėje yra problemų. Dauguma atvejų šis pranešimas pasirodo tuo metu kai vartotojas naršo internete arba tiesiog naudoja savo kompiuterį. Žinoma, jame turi būti įrašyta Mozilla Firefox naršyklė. Kad priverstų vartotoją spustelėti mygtuką „Start to update“, melagingas pranešimas teigia, kad vartotojas gali prarasti savo asmeninę informaciją arba tiesiog patikri rimtų problemų, susijusių su kompiuteriu. Tačiau iš tiesų „Firefox need to update immediately“ pranešimas yra vienintelis, kuris gali sukelti tokių problemų. Tai yra dar vienas būdas kaip sukčiai platina trojos arklį, naudojamą įrašyti ransomware parazitus į kompiuterį. Vos tik patekę į vidų, jie blokuoja visą sistemą ir rodo klaidinantį pranešimą apie įstatymų pažeidimus.

Kaip aš galiu užsikrėsti „Firefox need to update immediately“?

Dauguma atvejų, šis įspėjimas sutinkamas naršant internete. Jūs jį galite sutikti žaidimų portaluose, azartinių lošimų svetainėse ir kitose vietose, kurios yra naudojamos platinti nemokamas programas. Dažniausiai Firefox need to update immediately! atrodo štai taip:

Firefox need to update immediately!
Your version of Firefox (18.0) is vulnerable and needs to be updated.
Attack pages try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.
Some attack pages intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

Turėkite omenyje, kad „Firefox need to update immediately“ įspėjimas yra niekas kitas, bet padirbtas pranešimas, kuriuo siekiama infekuoti vartotojus su daug rimtesniu virusu. Jis priklauso sukčiams, kuries priklauso tokios pavojingos infekcijos kaip FTB virusas, UK Policijos virusas ir panašios grėsmės.

Kaip galima pašalinti „Firefox need to update immediately“?

Visų pirma, ignoruokite „Firefox need to update immediately“ žinutę, nes jis yra suklastota. Jei jau spustelėjote mygtuką „Start to update“, iš karto paleiskite pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa. Mes rekomenduojame jums naudoti šias atnaujintas versijas: Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ir Reimage.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Firefox need to update immediately ekrano nuotrauka
Firefox need to update immediately ekrano nuotraukaFirefox need to update immediately ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-firefox-need-to-update-immediately.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis