Firefox need to update immediately šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Vas 2013

Firefox need to update immediately pašalinimas

Kas yra Firefox need to update immediately?

„Firefox need to update immediately“ yra suklastotas pranešimas, kuris bando sukurti įvaizdį, kad jūsų naršyklėje yra problemų. Dauguma atvejų šis pranešimas pasirodo tuo metu kai vartotojas naršo internete arba tiesiog naudoja savo kompiuterį. Žinoma, jame turi būti įrašyta Mozilla Firefox naršyklė. Kad priverstų vartotoją spustelėti mygtuką „Start to update“, melagingas pranešimas teigia, kad vartotojas gali prarasti savo asmeninę informaciją arba tiesiog patikri rimtų problemų, susijusių su kompiuteriu. Tačiau iš tiesų „Firefox need to update immediately“ pranešimas yra vienintelis, kuris gali sukelti tokių problemų. Tai yra dar vienas būdas kaip sukčiai platina trojos arklį, naudojamą įrašyti ransomware parazitus į kompiuterį. Vos tik patekę į vidų, jie blokuoja visą sistemą ir rodo klaidinantį pranešimą apie įstatymų pažeidimus.

Kaip aš galiu užsikrėsti „Firefox need to update immediately“?

Dauguma atvejų, šis įspėjimas sutinkamas naršant internete. Jūs jį galite sutikti žaidimų portaluose, azartinių lošimų svetainėse ir kitose vietose, kurios yra naudojamos platinti nemokamas programas. Dažniausiai Firefox need to update immediately! atrodo štai taip:

Firefox need to update immediately!
Your version of Firefox (18.0) is vulnerable and needs to be updated.
Attack pages try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.
Some attack pages intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

Turėkite omenyje, kad „Firefox need to update immediately“ įspėjimas yra niekas kitas, bet padirbtas pranešimas, kuriuo siekiama infekuoti vartotojus su daug rimtesniu virusu. Jis priklauso sukčiams, kuries priklauso tokios pavojingos infekcijos kaip FTB virusas, UK Policijos virusas ir panašios grėsmės.

Kaip galima pašalinti „Firefox need to update immediately“?

Visų pirma, ignoruokite „Firefox need to update immediately“ žinutę, nes jis yra suklastota. Jei jau spustelėjote mygtuką „Start to update“, iš karto paleiskite pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa. Mes rekomenduojame jums naudoti šias atnaujintas versijas: SpyHunter 5Combo Cleaner ir FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis