File Restore (fake) šalinimas

File Restore (fake) pašalinimas

Kas yra File Restore (fake)?

File Restore yra būtent ta programa, kuria jūs niekada neturėtumėte pasitikėti. Mes tai rekomenduojame dėl labai paprastos priežasties – File Restore priklauso WinWebSec virusų šeimai. Visi šiai šeimai priklausantys virusai, vos tik patenka į kompiuterį, rodo melagingus pranešimus apie kietojo disko klaidas. Be to, jie gali rodyti kaip tikrina kompiuterį ir vėliau aptinka minėtas klaidas jame. Nors visa tai atrodo labai įtikimai, iš tikrųjų tai yra daroma siekiant vieno vienintelio tikslo – jūsų pinigų. File Restore ir kitos šiai šeimai priklausančios programos siekia išgąsdinti žmones ir priversti juos įsigyti licencijuotą versiją. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte pirkti tokios programos, nes ji yra niekam tikusi. Vietoje to, mes jums rekomenduojame kuo greičiau pašalinti File Restore iš kompiuterio.

Kaip aš galiu užsikrėsti File Restore virusu?

File Restore dažniausiai atakuoja kompiuterius be jokio ženklo. Šiam tikslui virusas naudoja trojanus, kurie gali lengvai patekti į mažai apsaugotus kompiuterius be jokio ženklo. Vos tik tai įvyksta, trojanas parsiunčia File Restore reikalingus failus ir pakeičia jam reikalingus sistemos nustatymus. To pasekoje, File Restore pradeda rodyti kaip tikrina kompiuterį. Žinoma, ji visada aptinka pavojingų failų, kuriuos rekomenduoja kuo greičiau pašalinti. Štai kaip atrodo šios programos rodomi pranešimai:

Windows Security alert
Your system might be at risk now.
Windows reports that computer is infected.
Antivirus software helps to protect your computer against viruses and other
security threats. Click here for the scan your computer using secure.file-restore-software.com.

Windows cannot find chrome. Make sure you typed the name correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and then click Search.

Hard drive boot sector reading error
System blocks were not found
Error while relocating TARE sectors
Error 0 – DATA_BUS_ERRORError 0x00000078 – INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE
Error 0x00000050 – PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
The storage device has failed a self-test
The self-test procedure of the storage device has detected an irreparable errors.
SMART state is „Out of order“ before the disk scan

KAIP GALIMA PAŠALINTI File Restore?

Siekiant pašalinti File Restore iš kompiuterio, jūs turėtumėte naudoti FortectIntego, Process Explorer arba Rkill. Jeigu negalite paleisti šių programų, perkraukite savo užkrėstą kompiuterį į Safe Mode with networking režimą arba naudokite šį registracijos kodą: 08467206738602987934024759008355. Po to kai užsiregistruosite , patikrinkite kompiuterį su FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis