Fhkf viruso šalinimas (virusai)

Fhkf viruso pašalinimas

Kas yra Fhkf virusas?

Fhkf failų virusas yra kibernetinė grėsmė, kuri užrakina duomenis ir reikalauja aukų sumokėti išpirką

Fhkf failų virusasIšpirkos žinutėje reikalaujama sumokėti bitkoinais.

Fhkf ransomware vartotojas gali įdiegti to net nesuvokdamas, tačiau šio viruso daroma žala yra pakankamai rimta. Nors infekcija prasideda nuo kitų procesų, tačiau vienintelis akivaizdžiai matomas simptomas yra failų užrakinimas. Duomenys užrakinami šifravimo būdu ir pažymimi naudojant .fhkf failo priedėlį, kuris atsiranda šalia originalaus failo pavadinimo ir tipo. Tada ši kibernetinė grėsmė gali reikalauti iš aukų pinigų, teigdama, kad vienintelis būdas atkurti failus yra sumokėti reikalaujamą išpirką.

Po sėkmingo užšifravimo liūdnai pagarsėjusi infekcija numeta _readme.txt failą, kuris yra šio viruso kūrėjų paliktas pranešimas, raginantis kuo greičiau susimokėti. Fhkf virusas nėra naujas, grėsmė priklauso Djvu ransomware virusų šeimai, kuri jau spėjo sukurti kitus 370 variantus. Ši šeima jau daugelį metų vadinama tuo pačiu pavadinimu, tekstas išpirkos žinutėje taip pat kurį laiką nebuvo keičiamas. Šios versijos išeina kiekvieną savaitę, o keičiami tik failų plėtiniai, kontaktiniai el. pašto adresai.

Grėsmės padaryta žala gali būti sunkiai pašalinama, nes bėgant metams viruso kūrėjai sugebėjo sugalvoti pažangius produkto pakeitimus ir patobulinimus. Fhkf ransomware reikalauja išpirkos, kurios dydis prasideda nuo 490 USD, o ilgiau delsiant didėja, nes nusikaltėliai bando įtikinti žmones kuo greičiau sumokėti reikalaujamą sumą.

Tačiau nėra saugumo ekspertų, kurie teigtų, kad reikėtų paklusti kibernetinių nusikaltėlių raginimams. Bitkoinai dažniausiai pasirenkami dėl jų populiarumo, tačiau tokiu būdu pervedant lėšas negalima užtikrinti, kad tikrai sulauksite žadėto failų atkūrimo. Nusikaltėliai gali atsiųsti jums kenkėjiškas programas, o ne iššifravimo įrankį, todėl nepasitikėkite jų kalbomis.

Pavadinimas Fhkf ransomware
Tipas Ransomware, failus užrakinantis virusas, kriptovirusas
Šeima STOP virus/ Djvu ransomware
Išpirkos žinutė _readme.txt
Failų priedėlis .fhkf
Kontaktai [email protected], [email protected]
Išpirkos dydis 490/980 USD
Kaip plinta Kenksmingi failai gali būti pridedami prie el. laiškų, atsisiunčiami per torrent platformas, įvairią piratinę programinę įrangą ir pan.
Pašalinimas Jei norite pilnai pašalinti infekciją ir visas jos dalis, pasitelkite patikimą antivirusinę programą
Sistemos taisymas Virusas gali pažeisti sistemą, todėl nepamirškite jos sutaisyti naudodami tokią programą kaip FortectIntego

Pavojingų virusų šeima

Fhkf virusas žinomas jau daugelį metų, o pastarieji pokyčiai visiškai pakeitė grėsmės pavojingumo lygį. Išleidus naujus variantus, Djvu ransomware tampa vis tobulesni. Naujausiuose šio viruso atnaujinimuose nėra jokių galimo iššifravimo būdų, nes jie pakeitė šifravimo procedūras, kad šios taptų daug sudėtingesnės, palyginti su ankstesnėmis versijomis.

Naujausios šios ransomware šeimos versijos nėra iššifruojamos, nors ankstesnes dar buvo įmanoma iššifruoti. Šiai šeimai priklauso ir tokie virusai kaip Dehd, Miia, Shgv. Nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. kibernetiniai nusikaltėliai įgyvendino pakeitimus, siekdami užtikrinti, kad virusas būtų kuo pavojingesnis ir sunkiau įveikiamas. Buvo atlikti failų šifravimo procedūrų pakeitimai, o aptikimo metodų išvengimas padėjo šios šeimos virusams toliau sėkmingai infiltruotis į kompiuterių sistemas. Fhkf yra naujausias iki šiol išleistas variantas.

Fhkf virusasFhkf yra pridedamas kiekvieno paveikto failo pabaigoje.

Už šį virusą atsakingi kibernetiniai nusikaltėliai prašo išpirkos už unikalius raktus, kurie turėtų atrakinti jūsų failus. Tačiau šie Fhkf ransomware išpirkos pranešime įrašyti teiginiai yra klaidingi ir jais negalima pasitikėti. Sumokėjus išpirką jūs nebūtinai sulauksite duomenų iššifravimo. Gali nutikti netgi atvirkščiai – susisiekus su kibernetiniais nusikaltėliais sukelsite papildomų saugumo problemų.

Visgi yra tam tikrų su virusu susijusių dalykų, kurie nebuvo keičiami daugelį metų, nors ši šeima vis dar sėkmingai išleidžia naujas versijas kas kelias dienas. Jie tiesiog minimaliai pakeičia kodą, tačiau palieka kontaktinius el. pašto adresus, išpirkos raštelio pavadinimą ir jame esantį tekstą. Pilnas išpirkos pranešimas atrodo taip:

ATTENTION!

Don't worry, you can return all your files!
All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:
hxxps://we.tl/t-ZYodHvPkHI
Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
Please note that you'll never restore your data without payment.
Check your e-mail “Spam” or “Junk” folder if you don't get answer more than 6 hours.

Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas vienu iš Djvu variantų, turėtumėte pabandyti naudoti Emsisoft iššifravimo priemonę, skirtą Djvu/STOP. Svarbu paminėti, kad šis įrankis veiks ne visiems – jis veikia tik tuo atveju, jei duomenys buvo užrakinti naudojant offline ID, t. y. kai kenkėjiška programa nesugeba susisiekti su savo nuotoliniais serveriais.

Tiesa, net jei jūsų atvejis atitinka šią sąlygą, kažkas iš aukų turi sumokėti nusikaltėliams, gauti raktą ir juo pasidalyti su „Emsisoft“ kibernetinio saugumo tyrėjais. Dėl to gali nepavykti iš karto atkurti .irjg failų. Taigi, jei iššifravimo įrenginys sako, kad jūsų duomenys buvo užrakinti naudojant offline ID, bet šiuo metu jų atkurti nepavyksta, turėtumėte pabandyti vėliau. Prieš tęsdami, į įmonės serverius taip pat turite įkelti failų rinkinį – vieną užšifruotą ir vieną sveiką.

 • Atsisiųskite programą iš oficialios „Emsisoft“ svetainės,
 • paspaudus Download mygtuką, apačioje turėtų pasirodyti mažas iššokantis langas, pavadintas decrypt_STOPDjvu.exe – paspauskite jį,
 • jei pasirodo User Account Control (UAC) pranešimas, spauskite Yes,
 • sutikite su License Terms paspausdami Yes,
 • kai iššoks Disclaimer, spauskite OK,
 • įrankis turėtų automatiškai užpildyti paveiktus aplankus, nors taip pat galite tai padaryti apačioje paspausdami Add folder,
 • spustelėkite Decrypt.

Tuomet pamatysite vieną iš trijų galimų rezultatų:

 1. Decrypted!“ bus rodomas po failais, kurie buvo sėkmingai iššifruoti – dabar juos vėl galima naudoti.
 2. Error: Unable to decrypt file with ID:“ reiškia, kad šios viruso versijos raktai dar nebuvo gauti, todėl turėtumėte pabandyti vėliau.
 3. This ID appears to be an online ID, decryption is impossible“ – naudodami šį įrankį negalite iššifruoti failų.

Infekcijos pašalinimas

Šį virusą galima atsisiųsti į kompiuterį to net nepastebint ir jis iškart pradeda veikti sistemoje. To negalima išvengti, jei jau buvo inicijuota prieiga prie jūsų įrenginio. Geriausias būdas greitai pašalinti Fhkf virusą – tai pasikliauti tinkamais virusų aptikimo įrankiais. Mes rekomenduojame tokias ransomware virusus galinčias aptikti programas kaip SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Nemokėkite jiems nieko, nebent tai yra absoliučiai būtina. Įmonės žino, kad galimybė sutaisyti ar atkurti failus į ankstesnį etapą yra menka, todėl didelės organizacijos, kenčiančios nuo išpirkos reikalaujančių programų atakų, nemoka nusikaltėliams nė cento. Jūs net neturėtumėte galvoti apie susisiekimą su šio viruso kūrėjais.

Fhkf ransomwareInfekciją galima pašalinti pasitelkus patikimą antivirusinę programą

Nenuostabu, kad nerimaujate dėl savo duomenų. Tačiau prieš priimant bet kokius sprendimus, ką su jais daryti, pirmiausia būtina pašalinti infekciją. Kai kompiuteris bus išvalytas nuo kibernetinių grėsmių, nepamirškite ir apie pakeistus nustatymus bei galimus sistemos pažeidimus. Fhkf ransomware gali palikti įvairių viruso likučių, sukelti našumo problemų ir reikšmingai paveikti duomenų atkūrimo procedūras.

Kai kompiuteris užkrečiamas kenkėjiška programa, sistemoje atliekami įvairūs pakeitimai. Pvz., infekcija gali pakeisti „Windows“ registro duomenų bazę, sugadinti gyvybiškai svarbias funkcijas, ištrinti ar sugadinti DLL failus ir t. t. Kai virusas pažeidžia sisteminį failą, antivirusinė programa nebegali nieko padaryti ir palieka jį tokį, koks yra. Todėl kompiuteris gali pradėti veikti prasčiau, užstrigti ar būti taip sugadintas, jog tenka galvoti apie būtinybę iš naujo įdiegti „Windows“.

Mes labai rekomenduojame naudoti unikalų, patentuotą FortectIntego taisymo įrankį. Jis ne tik gali ištaisyti viruso žalą po infekcijos, bet ir geba pašalinti kenkėjiškas programas, kurios jau įsibrovė į sistemą. Be to, programa taip pat gali išspręsti įvairias su „Windows“ susijusias problemas, kurios nėra sukeltos kenkėjiškų programų, pvz., mėlynojo ekrano klaidos, kompiuterio užstrigimas, registro klaidos, pažeisti DLL ir kt.

 • Atsisiųskite programą spustelėdami aukščiau esančią nuorodą,
 • spustelėkite ReimageRepair.exe,
 • jeigu iššoka User Account Control (UAC), paspauskite Yes,
 • paspauskite Install ir palaukite, kol bus įdiegta programa,
 • jūsų įrenginio analizė prasidės iš karto,
  Reimage analizė
 • kai analizė bus baigta, patikrinkite rezultatus – juos matysite ties Summary,
 • dabar galite paspausti ant kiekvienos problemos atskirai ir sutvarkyti jas rankiniu būdu,
 • jeigu matote daug problemų ir jums sunku jas ištaisyti, tuomet rekomenduojame nusipirkti licenciją ir viską sutvarkyti automatiškai.
  Reimage rezultatai

Galimi failų atkūrimo būdai

Fhkf failų virusas priklauso kenkėjiškų programų tipui, kuris užkrečia jūsų kompiuterį, kai atidarote užkrėstą el. laišką arba atsisiunčiate nulaužtą programinę įrangą. Kai kuriais atvejais jis taip pat gali būti įtrauktas į žaidimus ar kitus failus, kuriuos atsisiunčiate iš nepatikimų šaltinių internete. Šioms grėsmėms platinti gali būti naudojamos „Torrent“ internetiniai puslapiai, piratavimo platformos ir kitos nemokamo atsisiuntimo svetainės.

Galite apsisaugoti nuo infekcijų naudodami patikimas programas, atsisiųstas tiesiogiai iš oficialių svetainių, pvz., „Google Play“ parduotuvės. Naudoti piratines programas yra neteisėta, o daugelyje tokių programų yra kenkėjiškų failų, kurie užkrės jūsų kompiuterį tokiomis grėsmėmis kaip Fhkf ransomware.

Infekcija gali paveikti ne tik duomenis, kurie yra užrakinami naudojant sudėtingus šifravimo algoritmus. Grėsmė sukelia didelį nusivylimą, o vartotojai smarkiai nerimauja dėl paveiktų failų. Jei virusas pilnai pašalinamas ir procesai nutraukiami, šifravimas nebegali pasikartoti.

Fhkf virusas gali vėl paveikti įrenginį, jei į sistemą bus įtraukti nauji duomenys. Svarbu pašalinti grėsmę ir pilnai atkurti našumą, kad nebeliktų pavojaus, jog duomenys vėl bus užšifruoti. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo geriau, nes galėsite pereiti prie failų atkūrimo, nerizikuodami visam laikui sugadinti įrenginį ar patirti finansinių nuostolių.

Deja, daugelis vartotojų iš anksto nepagalvoja apie atsargines duomenų kopijas ir tik tuomet, kai kompiuteryje jau yra virusas, pradeda suprasti, kaip yra svarbu saugoti kopijas kitose vietose. Neturėdami atsarginių kopijų vartotojai rizikuoja visiems laikams prarasti svarbius duomenis, o mokėti nusikaltėliams taip pat yra itin rizikinga, nes jie gali neišpildyti savo pažadų.

Nors tai gali skambėti baisiai, ne viskas prarasta – duomenų atkūrimo programinė įranga gali jums padėti kai kuriose situacijose (tai labai priklauso nuo naudojamo šifravimo algoritmo, ar išpirkos programinė įranga sugebėjo atlikti užprogramuotas užduotis ir pan.). Kadangi yra tūkstančiai skirtingų išpirkos programų štamų, iš karto neįmanoma pasakyti, ar trečiųjų šalių programinė įranga jums tiks.

Todėl siūlome pabandyti šį metodą neatsižvelgiant į tai, kuri išpirkos reikalaujanti programa užpuolė jūsų kompiuterį. Prieš pradėdami, spręsti šią situaciją nepamirškite kelių svarbių faktų:

 • Kadangi antivirusinė ar duomenų atkūrimo programa gali visam laikui sugadinti jūsų kompiuteryje esančius užšifruotus duomenis, pirmiausia turėtumėte pasidaryti jų atsargines kopijas – panaudokite tam USB atmintinę ar kitą saugyklą.
 • Bandykite atkurti failus naudodami šį metodą tik po to, kai atliksite kompiuterio nuskaitymą su antivirusine programa.

Įdiekite duomenų atkūrimo programą

 1. Atsisiųskite Data Recovery Pro.
 2. Dukart spustelėkite atsisiųstą failą, kad paleistumėte įdiegimą.
 3. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad sėkmingai įdiegtumėte programą.
 4. Kai tik paspausite Finish, galėsite naudotis programa.
 5. Pasirinkite Everything arba tik atskirus aplankus, iš kurių norite atkurti failus.
 6. Paspauskite Next.
 7. Apačioje įgalinkite Deep scan ir pasirinkite, kuriuos diskus norite nuskaityti.
  Pasirinkite Deep scan
 8. Paspauskite Scan ir palaukite, kol bus baigtas skanavimas.
 9. Dabar galite pasirinkti, kuriuos aplankus ar failus norite atkurti – nepamirškite, jog taip pat galite ieškoti failo pagal pavadinimą!
 10. Paspauskite Recover, kad atkurtumėte failus.
  Atkurkite failus

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Fhkf viruso pašalinimas

Rankinis Fhkf pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Fhkf prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis