Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Fake Windows Activation screen šalinimas (Atnaujintos instrukcijos) - Rgp 2016 atnaujinimas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Malware

Informacija apie Fake Windows Activation virusą:

Fake Windows Activation virusas – tai trojanų kategorijai priskiriama programa. Ji neleidžia vartotojai naudotis kompiuteriu bei rodo apgaulingą pranešimą, teigiantį jog vartotojas neva naudojasi piratine Windows operacinės sistemos versija, o siekiant toliau naudotis kompiuteriu, Windows reikia aktyvuoti. Vartotojo prašoma aktyvuoti Windows per ateinančias 24 valandas, antraip nebebus galima naudotis daugeliu Windows funkcijų. Jei ekrane išvydote tokį pranešimą, nepulkite ieškoti Windows licenzijos kodo – ši žinutė yra melaginga, ir net suvedus teisingą kodą, Windows aktyvuoti nepavyks. Taip yra todėl, jog šis virusas sukurtas su tikslu apgauti vartotojus bei išvilioti iš jų pinigų. Suvedus teisingą kodą, virusas tiesiog į ekraną išves tokią žinutę:

Windows Helper is unable To Activate Windows
Contact Support To Activate.

Be to, virusas paleis tokį patį tekstą sakantį garso failą kaskart aukai paspaudus bet ką kompiuterio ekrane. Akivaizdu – susidūrėte su kibernetiniais sukčiais, todėl privalote nedelsdami Fake Windows Activation virusą pašalinti. Tačiau pirmiausia jums reikės atsikratyti šio prieigą prie kompiuterio blokuojančio pranešimo, kitaip negalėsite sistemoje surasti ir ištrinti pagrindinių viruso failų. Paaiškėjo, jog į laukelį, skirtą Windows aktyvacijos kodui įvesti, tereikia įrašyti closecloseclosecloseclose, ir paspausti Enter. Susigrąžinus prieigą prie kompiuterio, siūlome parsisiųsti ir skenuoti kompiuterį virusus šalinančia programa, pavyzdžiui, SpyHunter 5.

Fake Windows Activation virus

Šis virusas ekrane rodo ir techninės pagalbos numerį (1-888-479-3649), kuriuo paskambinus neva galima gauti instrukcijas, kaip aktyvuoti Windows. Deja, surinkus šį numerį su Windows atstovais jūs nesusisieksite, o paprasčiausiai paskambinsite kibernetiniams sukčiams, kurie bandys jus įtikinti, jog jūsų operacinės sistemos licenzijos galiojimo laikas pasibaigė ir jog jums būtina įsigyti naują, kainuojančią 99,99 JAV dolerius. Ši siūloma licencija nė neegzistuoja, o su jūsų kompiuteriu nėra jokių bėdų. Būkite budrūs ir neišduokite nusikaltėliams asmeninės informacijos apie save, kreditinės kortelės kodų, bei kitos vertingos informacijos. Tam, jog išspręstumėte problemą, jums tereikia ištrinti Fake Windows Activation virusą bei pasirūpinti tinkama kompiuterio apsauga. Kaip ir minėjome, tam jums prireiks virusų šalinimo programos.

Kaip apsisaugoti nuo kibernetinių sukčių atakų?

Apgaulingos programos į kompiuterį gali patekti įvairiais būdais. Tai dažniausiai nutinka dėl elementarių saugaus naršymo internete taisyklių nepaisymo. Tam, jog išvengtumėte kenksmingos programinės įrangos įsirašymo, laikykitės šių taisyklių:

 • Nenaršykite pavojinguose puslapiuose. Nebandykite įeiti į puslapius, kuriuos blokuoja Google SafeSearch filtras;
 • Nespauskite ant įkyrių reklamų internete, ypač tokių, kurios iššoka jūsų ekrane;
 • Nesutikite įsidiegti programų iš puslapių, kuriuose apsilankote ne savo noru (įvykus peradresavimui). Jei pastebėjote, jog paspaudus ant nuorodos dažnai esate nukreipiami į įtartinus puslapius, patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa. Peradresavimai – tai vienas iš ženklų, jog kompiuteryje egzistuoja naršyklės užgrobėjas;
 • Programas diekite tik pasirinkę „Advanced“ arba „Custom“ nustatymus. Privalote pakoreguoti įdiegimo nustatymus, nes tik taip galite pamatyti, ar jūsų parsisiųsta programa nesiūlo įdiegti kokių nors jums nežinomų bei nepageidaujamų komponentų. Pasirinkus šiuos nustatymus, pašalinkite varneles šalia pasiūlymų įdiegti bet kokias papildomas programas;

Kaip ištrinti šį virusą?

Tam, jog pašalintumėte šią kenksmingą programą iš kompiuterio, turėsite išjungti ir įjungti jį iš naujo Safe Mode with Networking rėžimu, o tuomet parsisiųsti antivirusinę programą bei ištrinti virusą automatiniu būdu. Jei antivirusinę programą jau turite, jums beliks ją atnaujinti ir skenuoti kompiuterio sistemą. Žemiau rasite instrukcijas, kaip išjungti Fake Windows Activation langą. Jei jums nepavyksta pašalinti viruso, užduokite mūsų komandai klausimą. Tai padaryti galite „Klausk” puslapyje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Fake Windows Activation screen pašalinimas:

Kaip ištrinti Fake Windows Activation screen naudojant Safe Mode with Networking

Pastaba: Tam, jog atsikratytumėte kompiuterį blokuojančio lango, įveskite „closecloseclosecloseclose“ į Windows aktyvavimui reikalingo kodo langelį. Jei pašalinti šio lango nepavyks, pabandykite iškviesti Windows Task manager paspausdami šią klavišų kombinaciją: CTRL+ALT+DEL. Tuomet suraskite Productkeyupdate.exe procesą ir išjunkite jį. Tuomet patikrinkite kompiuterį su SpyHunter 5  ar kita virusų šalinimo programa. Jei nepavyksta išjungti šio lango, sekite žemiau pateiktas instrukcijas.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Fake Windows Activation screen šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Fake Windows Activation screen pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Fake Windows Activation screen naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Fake Windows Activation screen pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Fake Windows Activation screen sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Fake Windows Activation screen prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-fake-windows-activation-screen.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Fake Windows Activation screen