„Facebook“ pasirodė melagingi pranešimai, siūlantys pamatyti kas slapta stebėjo jūsų profilį

Sulaukėte netikėto pasiūlymo pamatyti kas slapta peržiūrinėjo jūsų Facebook profilį? Nors dešimtys svetainių ir „Facebook“ programėlių teigia galinčios suteikti jums tokią galimybę, vargu ar tai gali būti tiesa. Anot mūsų šaltinių, „Facebook“ vis dar nesuteikia galimybės pamatyti kas šnipinėjimo jūsų profilį, taigi rekomenduojame ignoruoti pranešimus, kurie siūlo išbandyti Profile Spy ar kitas programas ir sužinoti savo persekiotojus. Be to, jūs taip pat turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta anti-spyware programa ir įsitikinkiti, kad jis nėra užsikrėstas Facebook viruso.

Dažniausiai sukčiai paltina tokius klaidinančius pranešimus:

OMG OMG OMG… I can’t believe this actually works! Now you really can see who views your profile!!! WOAH

See who views your Facebook profile in real-time!!!

Žinoma, visuose šiuose pranešimuose jūs taip pat surasite nuorodą, kuri nukreips jus į svetainę prašančią atlikti keletą ‘svarbių’ užduočių. Jūsų gali būti paprašyta paspausti Like kituose “Facebook“ puslapiuose, pasidalinti tam tikra nuoroda su savo draugais arba paskelbti tą pačią klaidinančią žinią savo “Facebook“ profilio sienoje. Be to, jūs taip pat galite atsidurti apklausas atliekančioje svetainėje, kuri prašo pateikti asmeninę informaciją, tokią kaip telefono numeris, adresas, vardas, pavardė ir pan.

Prašome ignoruoti visus klaidinančius pasiūlymus, kurie prižada jums atskleisti jūsų persekiotojus, nes taip jūs galite prarasti savo asmeninę informaciją, tarp jų ir „Facebook“ prisijungimo duomenis.

Failai
Programos
Palygink