Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

Facebook Antivirus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Facebook Antivirus yra pavojinga programa, kuri gali pasirodyti naršant „Facebook“ socialiniame tinkle. Kaip ir daugelis kitų panašių programų, Facebook Antivirus rodo padirbtus pranešimus, teigiančius kad jūsų kompiuteris yra pavojingai užkrėstas virusais, kurie kelia grėsmę jūsų privačiai informacijai. Siekiant apgauti kuo daugiau žmonių, ši programa yra sukurta labai panašiai į legalią antivirusinę pavadinimu Panda Cloud Antivirus. Atkreipkite dėmesį, kad Facebook Antivirus pasirodo tik tuomet kai jūs esate prisijungęs prie „Facebook“ socialinio tinklo. Ji negali patekti į jūsų kompiuterį tol, kol jūs neatsisiųsite jos rekomenduotų programų į jį, tačiau ji gali sukelti rimtų problemų jūsų „Facebook“ profilyje.

Anot ekspertų, Facebook Antivirus dažniausiai pasirenka vieną aukos nuotrauką ir joje pažymi 20 ar daugiau draugų. Tuomet, virusas paskelbia šią nuotrauką ant aukos sienos ir nusiunčia pažymėtiems žmonėms pranešimus su prašymu atnaujinti jų profilį. Niekada to nedarykite! Jeigu jūs buvote pažymėtas tokioje nuotraukoje, pašalinkite šį pažymėjimą pats. Štai kaip tai galite padaryti:

1. Atidarykite savo nuotraukas
2. Spustelėkite ant pažymėtos nuotraukos
3. Žmonių sąraše suraskite savo vardą
4. Spustelėkite „Remove Tag“ nuorodą, kuri turėtų pasirodyti šalia jūsų vardo

Be to, mes labai rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine ir įsitikinti, kad jis nebuvo užkrėstas jokiu virusu. Tam rekomenduojame naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
Facebook Antivirus ekrano nuotrauka
Facebook Antivirus ekrano nuotrauka

Facebook Antivirus rankinis šalinimas

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_USERSOFTWAREFacebook Antivirus
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallFacebook Antivirus


Ištrinti failus:
%Program Files%Facebook Antivirus

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-antivirus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis