Facebook Antivirus šalinimas

Facebook Antivirus pašalinimas

Kas yra Facebook Antivirus?

Facebook Antivirus yra pavojinga programa, kuri gali pasirodyti naršant „Facebook“ socialiniame tinkle. Kaip ir daugelis kitų panašių programų, Facebook Antivirus rodo padirbtus pranešimus, teigiančius kad jūsų kompiuteris yra pavojingai užkrėstas virusais, kurie kelia grėsmę jūsų privačiai informacijai. Siekiant apgauti kuo daugiau žmonių, ši programa yra sukurta labai panašiai į legalią antivirusinę pavadinimu Panda Cloud Antivirus. Atkreipkite dėmesį, kad Facebook Antivirus pasirodo tik tuomet kai jūs esate prisijungęs prie „Facebook“ socialinio tinklo. Ji negali patekti į jūsų kompiuterį tol, kol jūs neatsisiųsite jos rekomenduotų programų į jį, tačiau ji gali sukelti rimtų problemų jūsų „Facebook“ profilyje.

Anot ekspertų, Facebook Antivirus dažniausiai pasirenka vieną aukos nuotrauką ir joje pažymi 20 ar daugiau draugų. Tuomet, virusas paskelbia šią nuotrauką ant aukos sienos ir nusiunčia pažymėtiems žmonėms pranešimus su prašymu atnaujinti jų profilį. Niekada to nedarykite! Jeigu jūs buvote pažymėtas tokioje nuotraukoje, pašalinkite šį pažymėjimą pats. Štai kaip tai galite padaryti:

1. Atidarykite savo nuotraukas
2. Spustelėkite ant pažymėtos nuotraukos
3. Žmonių sąraše suraskite savo vardą
4. Spustelėkite „Remove Tag“ nuorodą, kuri turėtų pasirodyti šalia jūsų vardo

Be to, mes labai rekomenduojame patikrinti kompiuterį su antivirusine ir įsitikinti, kad jis nebuvo užkrėstas jokiu virusu. Tam rekomenduojame naudoti SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis