Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Česká Republika Policie virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Česká Republika Policie virus yra pavojinga program, kuri niekada neturėtų būti siejama su vyriausybine organizacija. Kaip jau galbūt supratote, šis virusas naudoja teisėtų organizacijų vardus siekdamas vienintelio tikslo – pavogti iš žmonių jų pinigus. Tam jis pirmiausia užblokuoja užkrėstą kompiuterį ir tada pradeda rodyti savo melagingą pranešimą, prašantį sumokėti baudą už sugalvotus nusikaltimus. Paprastai, Česká Republika Policie virusas teigia, kad kompiuteris buvo užblokuotas dėl autorinių teisių įstatymo pažeidimo ar pornografinio turinio failų naudojimo. Prieš patikėdami tokiais virusais, prisiminkite, jog jokios Vyriausybinės organizacijos niekada netaikė tokių metodų siekdamos surinkti baudas iš jų nusikaltėlių.

Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas Česká Republika Policie viruso?

Kaip ir bet kuris kitas virusas, Česká Republika Policie virusas yra platinamas trojanų pagalba. Jūs galite nepastebimai atsisiųsti trojan.lockscreen arba trojan.ransomware kartu su nemokamomis programomis, spamu ir kitais failais. Kai tik šis virusas atsiunčia Česká Republika Policie virusui priklausančius failus ir užblokuoja kompiuterį, šis pradeda rodyti šį didžiulį įspėjimą:

Všechny operace prováděné na tomto počitači se zaznamenávaji.
Pokud použiváte webovou kameru, video a fotografie se ukládaji pro účely identifikace.
Váš počitač byl uzamčen!
Provoz Vašeho počitače je pozastaven z dů podezřeni z neoprávněné činnosti.
[…]
Výše pokuty je 2000 KČ. Platba musi být provedena do 48 hodin po objeveni narušeni. Pokud udělená pokuta nebude zaplacena, automaticky bude zahajeno trestné stiháni.
Po zaplaceni pokuty Váš počitač bude odblokován

Jeigu matote tokį perspėjimą, jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Prisiminkite, jog sumokėti pinigai nepadės jums atsikratyti Česká Republika Policie viruso iš kompiuterio. Dėl to mes rekomenduojame kuo greičiau pasinaudoti žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinti šį pavojingą virusą iš sistemos.

Kaip pašalinti Česká Republika Policie virusą?

Pirmas dalykas, kurį turite patikrinti savo kompiuteryje, yra interneto ryšys. Jei jis veikia, naudokite jį atsisiųsti Reimage antivirusinę, kuri padės jums pašalinti užkrėstus failus iš kompiuterio. Jei jūs negalite pasiekti interneto, sekite šiuos žingsnius:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-esk--republika-policie-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis