Česká Republika Policie viruso šalinimas

Česká Republika Policie viruso pašalinimas

Kas yra Česká Republika Policie virus?

Česká Republika Policie virus yra pavojinga program, kuri niekada neturėtų būti siejama su vyriausybine organizacija. Kaip jau galbūt supratote, šis virusas naudoja teisėtų organizacijų vardus siekdamas vienintelio tikslo – pavogti iš žmonių jų pinigus. Tam jis pirmiausia užblokuoja užkrėstą kompiuterį ir tada pradeda rodyti savo melagingą pranešimą, prašantį sumokėti baudą už sugalvotus nusikaltimus. Paprastai, Česká Republika Policie virusas teigia, kad kompiuteris buvo užblokuotas dėl autorinių teisių įstatymo pažeidimo ar pornografinio turinio failų naudojimo. Prieš patikėdami tokiais virusais, prisiminkite, jog jokios Vyriausybinės organizacijos niekada netaikė tokių metodų siekdamos surinkti baudas iš jų nusikaltėlių.

Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas Česká Republika Policie viruso?

Kaip ir bet kuris kitas virusas, Česká Republika Policie virusas yra platinamas trojanų pagalba. Jūs galite nepastebimai atsisiųsti trojan.lockscreen arba trojan.ransomware kartu su nemokamomis programomis, spamu ir kitais failais. Kai tik šis virusas atsiunčia Česká Republika Policie virusui priklausančius failus ir užblokuoja kompiuterį, šis pradeda rodyti šį didžiulį įspėjimą:

Všechny operace prováděné na tomto počitači se zaznamenávaji.
Pokud použiváte webovou kameru, video a fotografie se ukládaji pro účely identifikace.
Váš počitač byl uzamčen!
Provoz Vašeho počitače je pozastaven z dů podezřeni z neoprávněné činnosti.
[…]
Výše pokuty je 2000 KČ. Platba musi být provedena do 48 hodin po objeveni narušeni. Pokud udělená pokuta nebude zaplacena, automaticky bude zahajeno trestné stiháni.
Po zaplaceni pokuty Váš počitač bude odblokován

Jeigu matote tokį perspėjimą, jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Prisiminkite, jog sumokėti pinigai nepadės jums atsikratyti Česká Republika Policie viruso iš kompiuterio. Dėl to mes rekomenduojame kuo greičiau pasinaudoti žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinti šį pavojingą virusą iš sistemos.

Kaip pašalinti Česká Republika Policie virusą?

Pirmas dalykas, kurį turite patikrinti savo kompiuteryje, yra interneto ryšys. Jei jis veikia, naudokite jį atsisiųsti FortectIntego antivirusinę, kuri padės jums pašalinti užkrėstus failus iš kompiuterio. Jei jūs negalite pasiekti interneto, sekite šiuos žingsnius:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis