Ebay praneša apie didžiulę ataką! Jei esate užsiregistravęs šioje svetainėje, nedelskite ir pakeiskite savo slaptažodį!

ebay-logoDėmesio! Anot naujausio eBay pranešimo, daugiau nei 230 milijonų žmonių pateko į rimtą pavojų po to kai hakeriai sugebėjo prisijungti prie šios įmonės duomenų bazės ir pasisavinti dalį joje pataltintos informacijos! Taigi, jeigu esate užsiregistravęs/usi šioje svetainėje, mes jums labai rekomenduojame kuo greičiau pakeisti slaptažodį. Beje, verta paminėti, kad ši ataka buvo pradėta vykdyti prieš daugiau nei du mėnesius. Kodėl eBay taip ilgai tylėjo ir neįspėjo žmonių apie šį incidentą? Tai turbūt yra vienas iš tų klausimų, kurie niekada nebus atsakyti..

Atrodo, jog įsilaužėliai sugebėjo prisijungti prie eBay tinklo pasisavinę įmonės darbuotojų prisijungimo duomenis. Nors kompanija garantuoja, kad jie negalėjo pasiekti duomenų bazės, kurioje yra saugoma finansinė ir su kredito kortelėmis susijusi informacija, ji vis dar nepatvirtino, kad su PayPal susiję duomenys yra saugūs.. Kaip teigia eBay, hakeriai pasisavino tik nefinansinius duomenis, tokius kaip žmonių el. pašto adresai, namų adresai, slaptažodžiai, telefono numeriai ir gimimo datos. Vis dėlto, jei jūs naudojote tą patį slaptažodį ir kitose el.svetainėse, pavyzdžiui savo banko el. puslapyje, tokių duomenų praradimas jums gali sukelti rimtų problemų..

Tai, jog kompanija tik dabar pranešė apie šią ataką, sukėlė daug įvairių diskusijų. Vis dėlto, mes tikimės, kad hakeriai dar nespėjo panaudoti pasisavintų duomenų ir rekomenduojame jums kuo greičiau pakeisti eBay slaptažodį. Norėdami tai padaryti, turite prisijungti prie savo eBay sąskaitos. Tada eikite į „Account Settings“ -> „Personal Information“ ir spustelėkite „edit“ ties„Password“ eilute. Čia įveskite naują slaptažodį. Beje, jei tą patį slaptažodį naudojote ir savo PayPal paskyroje arba kitose svetainėse, rekomenduojame juos taip pat pakeisti.

Failai
Programos
Palygink