Easy Driver Pro šalinimas

Easy Driver Pro pašalinimas

Kas yra Easy Driver Pro?

Kas yra Easy Driver Pro?

Easy Driver Pro – tai programa, žadanti pagerinti kompiuterio darbą. Tačiau panašu, kad ji nėra patikima. Priešingai, ji gali neigiamai paveikti jūsų kompiuterį ar net įtikinti jus nusipirkti „licencijuotą“ šios programos versiją. Štai kaip šią programą pristato jos kūrėjai:

“Easy Driver Pro was designed to scan and locate the necessary drivers for your PC. The easy to use user interface allows even a novice to use Easy Driver Pro without difficulty.
Using Easy Driver Pro will not only save you time and money, it can keep you from installing the wrong driver for your computer.
Easy Driver Pro will identify your PCs hardware devices and will find the most up to date drivers for them.”

Tiesą sakant, dauguma žmonių patiki, kad ši programa yra patikima. Tačiau netrukus po jos įsirašymo, jie pradeda ieško būdų kaip ją pašalinti. Taip yra todėl, nes Easy Driver Pro virusas nuolatos tikrina kompiuterį ir rodo suklastotus rezultatus, kurie dažniausiai informuoja apie daugybę netinkamų programų. Būtina paminėti, kad šis programų sąrašas dažniausiai susideda iš neegzistuojančių arba atsitiktinių programų, kurios vargu ar kenkia jūsų kompiuteriui. Tačiau neturėtumėte pamiršti, kad pagrindinis tokių pranešimų tikslas yra jus išgąsdinti ir įtikinti, kad jums reikalinga „licencijuotą“ Easy Driver Pro versiją. Mes labai nerekomenduojame mokėti pinigus už šią bevertę programą, nes tokiu būdu galite ne tik prarasti savo pinigus, bet ir atskleisti kreditinės kortelės duomenis nepatikimiems asmenims. Todėl jeigu jau parsisiuntėte šią programą į savo kompiuterį, mes labai rekomenduojame pašalinti ją naudojant patikimą antivirusinę programą.

Kaip Easy Driver Pro virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Nepaisant to, kad Easy Driver Pro programą galima parsisiųsti iš oficialios svetainės, žmonės retai ją siunčiasi savo noru. Žymiai dažniau ji patekta į kompiuterius apgaulingu būdu, kuris angliškai yra vadinamas ‘bundling’. Easy Driver Pro ir kitos panašios programos dažnai plinta kaip papildomi priedai kartu su kitomis nemokamomis programomis. Dėl šios priežasties mes labai jums patariame būti žymiai atsargesniems įsirašant nemokamas programas. Tam, kad išvengtumėte potencialiai nepageidaujamų programų įsirašymo, turėtumėte atidžiau rinktis svetaines, iš kurių siunčiatės nemokamas programas bei skirti pakankamai laiko nemokamų programų įsirašymui. Patariame perskaityti vartotojo licencinę sutartį, privatumo nustatymus ir kitą prienamą informaciją.
Svarbiausia – venkite „Quick“ arba „Recommended“ įrašymo parinkčių. Priešingai, rinkitės „Advanced arba „Custom“ įrašymo būdą ir nužymėkite varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įdiegti Easy Driver Pro virusą. Jeigu šis virusas jau pateko į jūsų kompiuterį, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti – tai pašalinti jį.

Kaip pašalinti Easy Driver Pro virusą?

Kad ir kaip profesionaliai Easy Driver Pro sistemos patikrinimai ir pranešimai gali atrodyti, neapsigaukite ir NIEKADA nemokėkite pinigų už licencijuotą šios programos versiją. Ši programa gali sulėtinti jūsų kompiuterį ir sukelti daug kitų nepatogumų. Todėl turėtumėte nedelsiant šią programą pašalinti.

Easy Driver Pro šalinimui galite naudoti žemiau esančias instrukcijas arba įsirašyti patikimą antivirusinę programą, pvz: FortectIntego and SpyHunter 5Combo Cleaner.

  • Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitėsAdd/Remove Programs).
  • Suraskite Easy Driver Pro ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
  • Jei norite šios programos atsikratyti automatiškai, rekomenduojame naudoti SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis