Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Easy Driver Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Kas yra Easy Driver Pro?

Easy Driver Pro – tai programa, žadanti pagerinti kompiuterio darbą. Tačiau panašu, kad ji nėra patikima. Priešingai, ji gali neigiamai paveikti jūsų kompiuterį ar net įtikinti jus nusipirkti „licencijuotą“ šios programos versiją. Štai kaip šią programą pristato jos kūrėjai:

“Easy Driver Pro was designed to scan and locate the necessary drivers for your PC. The easy to use user interface allows even a novice to use Easy Driver Pro without difficulty.
Using Easy Driver Pro will not only save you time and money, it can keep you from installing the wrong driver for your computer.
Easy Driver Pro will identify your PCs hardware devices and will find the most up to date drivers for them.”

Tiesą sakant, dauguma žmonių patiki, kad ši programa yra patikima. Tačiau netrukus po jos įsirašymo, jie pradeda ieško būdų kaip ją pašalinti. Taip yra todėl, nes Easy Driver Pro virusas nuolatos tikrina kompiuterį ir rodo suklastotus rezultatus, kurie dažniausiai informuoja apie daugybę netinkamų programų. Būtina paminėti, kad šis programų sąrašas dažniausiai susideda iš neegzistuojančių arba atsitiktinių programų, kurios vargu ar kenkia jūsų kompiuteriui. Tačiau neturėtumėte pamiršti, kad pagrindinis tokių pranešimų tikslas yra jus išgąsdinti ir įtikinti, kad jums reikalinga „licencijuotą“ Easy Driver Pro versiją. Mes labai nerekomenduojame mokėti pinigus už šią bevertę programą, nes tokiu būdu galite ne tik prarasti savo pinigus, bet ir atskleisti kreditinės kortelės duomenis nepatikimiems asmenims. Todėl jeigu jau parsisiuntėte šią programą į savo kompiuterį, mes labai rekomenduojame pašalinti ją naudojant patikimą antivirusinę programą.

Kaip Easy Driver Pro virusas gali patekti į mano kompiuterį?

Nepaisant to, kad Easy Driver Pro programą galima parsisiųsti iš oficialios svetainės, žmonės retai ją siunčiasi savo noru. Žymiai dažniau ji patekta į kompiuterius apgaulingu būdu, kuris angliškai yra vadinamas ‘bundling’. Easy Driver Pro ir kitos panašios programos dažnai plinta kaip papildomi priedai kartu su kitomis nemokamomis programomis. Dėl šios priežasties mes labai jums patariame būti žymiai atsargesniems įsirašant nemokamas programas. Tam, kad išvengtumėte potencialiai nepageidaujamų programų įsirašymo, turėtumėte atidžiau rinktis svetaines, iš kurių siunčiatės nemokamas programas bei skirti pakankamai laiko nemokamų programų įsirašymui. Patariame perskaityti vartotojo licencinę sutartį, privatumo nustatymus ir kitą prienamą informaciją.
Svarbiausia – venkite „Quick“ arba „Recommended“ įrašymo parinkčių. Priešingai, rinkitės „Advanced arba „Custom“ įrašymo būdą ir nužymėkite varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įdiegti Easy Driver Pro virusą. Jeigu šis virusas jau pateko į jūsų kompiuterį, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti – tai pašalinti jį.

Kaip pašalinti Easy Driver Pro virusą?

Kad ir kaip profesionaliai Easy Driver Pro sistemos patikrinimai ir pranešimai gali atrodyti, neapsigaukite ir NIEKADA nemokėkite pinigų už licencijuotą šios programos versiją. Ši programa gali sulėtinti jūsų kompiuterį ir sukelti daug kitų nepatogumų. Todėl turėtumėte nedelsiant šią programą pašalinti.

Easy Driver Pro šalinimui galite naudoti žemiau esančias instrukcijas arba įsirašyti patikimą antivirusinę programą, pvz: Reimage and Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.

  • Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitėsAdd/Remove Programs).
  • Suraskite Easy Driver Pro ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
  • Jei norite šios programos atsikratyti automatiškai, rekomenduojame naudoti SpyHunter, STOPzilla arba Malwarebytes Anti Malware.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-easy-driver-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Easy Driver Pro