Keli žingsniai Driver Tonic ir jo priedų pašalinimui

Driver Tonic pašalinimas

Kas yra Driver Tonic ?

Driver Tonic peržiūros teigia: tai yra netikra kompiuterio optimizavimo priemonė, kuri negali pagerinti kompiuterio funkcijų

Driver Tonic virusasDriver Tonic yra nepatikima kompiuterio optimizavimo priemonė, teigianti galinti paspartinti kompiuterio darbą ir pašalinti visus trigdžius

Driver Tonic yra potencialiai pavojinga aplikacija, kuri išvalo nebegaliojančias prieigas ir atnaujina sistemos programas. Ši aplikacija yra itin panaši su Mac Tonic, Win Tonic ir kitais produktais, sukurtais Tonic kompanijos. Nepaisant patrauklaus šios priemonės aprašymo oficialiame tinklalapyje, vartotojai praneša apie niekada nesibaigiančius pranešimus ir nebegaliojančias prieigas. Net jei tai atrodo keista, vienintelis būdas pasinaudoti visomis programos siūlomomis funkcijos ir sustabdyti nesibaigiančių pranešimų srautą, yra nusipirkti Driver Tonic aktyvavimo kodą.

Turėkite omenyje, kad platintojai, kurie reklamuoja šią aplikaciją, siekia surinkti kiek tik galima daugiau piniginės naudos iš visų mokėjimų, atliktų vartotojų, kurie patikėjo, jog platesnė programos versija padės jiems sutvarkyti nesamas kompiuterio sistemos problemas. Be to, yra daugybė kitų neaiškių programų, tokių kaip Win Tonic, Malware Crusher ir Similar Photo Cleaner, plintančių kartu su Driver Tonic.

Pavadinimas Driver Tonic
Tipas Nepatikima sistemos priemonė
Platintojas Tonic
Panašios programos Mac Tonic, Win Tonic
Ateina kartu su Malware Crusher, Similar Photo Cleaner, Win Tonic
Simptomai Reguliariai pasirodantys melagingi pranešimai
Išvengimas Naudokitės tik ,,Custom'' įrašymo parinktimi
Atsiradimas Plinta per kitas nemokamas programas
Šalinimas FortectIntego gali padėti atsikratyti šios aplikacijos ir jos priedų

Remiantis duomenimis iš oficialaus tinklalapio, Driver Tonic susideda iš šių funkcijų:

 • Sistemos dalių atnaujinimas.
 • Negaliojančių prieigų patikrinimas.
 • Internetinės veiklos apsauga.
 • Kompiuterio veiklos greičio padidinimas.

Ši sistemos optimizavimo priemonė gali iš tikrųjų atrodyti itin patraukli su visomis savo pridėtinėmis funkcijomis. Tačiau, mes norime praneši visiems, abejojantiems dėl šios aplikacijos saugumo, kad programa iš tikrųjų yra labai neaiški ir neatlieka savo pažadėtų funkcijų. Driver Tonic peržiūros teigia, kad pagrindinis šios priemonės tikslas yra rinkti pinigus iš vartotojų.

Mes norime perspėti, kad Driver Tonic parsisiuntimas neturėtų būti jūsų tikslas. Vos parsisiuntus šią kompiuterio optimizavimo priemonę, ji tikriausiai pradės rodyti dar daugiau įkyrių pranešimų. Be to, aplikacija gali pradėti imituoti pataisymą trigdžių, kurių iš viso net nebuvo iš pat pradžių.

Kompiuterių saugos ekspertai perspėja, kad šios programos platintojai siekia padidinti savo pardavimų kiekį, tiekdami nepatikimas paslaugas. Kitaip tariant, Driver Tonic virusas rodo netikrus kompiuterio patikros rezultatus, norėdamas priversti žmones patikėti, kad jiems reikia pagalbos. Prie viso to, vartotojams yra pasiūloma nusipirkti Driver Tonic licenzijos raktą, kad tariamai būtų pataisytos visos sistemos problemos.

Driver Tonic nepageidaujama aplikacijaDriver Tonic yra nepatikima aplikacija, siekianti tik pasipelnyti iš varototojų

Turėkite omenyje, kad tokios kompiuterių valymo priemonės yra visiškai neefektyvios, kai kalbama apie sistemos saugumą. Ekspertai rekomenduoja pašalinti Driver Tonic ir įsigyti profesionalią apsaugos priemonę. Šitokiu būdu jūs būsite užtikrinti, kad gausite tik patikimus pranešimus apie galimus virusus ir sistemos trigdžius.

Yra daugybė nepatikimų kompiuterių apsaugos programų, plintančių Internetinėje erdvėje. Būtent dėl šios priežasties yra itin sunku išsirinkti patikimą. Mes rekomenduoja naudoti FortectIntego Driver Tonic pašalinimui atlikti. Prie viso to, ši antivirusinė priemonė gali sėkmingai identifikuoti ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas, galimai esančias jūsų kompiuterio sistemoje.

Jeigu esate suinteresuotas atlikti rankinį Driver Tonic pašalinimo metodą, jūs turėtumėte nueiti į puslapio pabaigą, kur esame pateikę jums instrukcijas. Šis gidas padės jums atsikratyti neaiškios programos ir taip pat išvalyti visas užkrėstas internetines naršykles nuo potencialiai nepageidaujamų priedų, kurie daro neigiamą įtaką jūsų kompiuterinei veiklai.

Mes norime informuoti visus vartotojus dar vieną kartą, kad jie NESISIŲSTŲ Driver Tonic ant savo kompiuterio. Jeigu jūs kada nors matėte pranešimus, kurios skelbė apie šią potencialiai nepageidaujamą programą, jūs galite sustabdyti šias reklamas nuo pakartotinio pasirodymo, įsidiegdami AdBlock arba Adblock Plus priedą į savo naršyklę.

Driver Tonic netikra programaDriver Tonic - melaginga kompiuterio apsaugos aplikacija, kuri gali atsirasti sistemoje nepastebėtai, kartu su kitomis nemokamomis programomis

Nepatikos aplikacijos gali atnešti netikras kompiuterio apsaugos priemones į sistemą

Dažniausiai, vartotojai gali įsirašyti Driver Tonic per oficialų puslapį. Tačiau, kompiuterių saugos ekspertai teigia, kad pastebėjo šia programą plintančią taip pat kartu su kitomis nemokamomis aplikacijomis. Tai nutinka, kai žmonės atidžiai neperskaito privatumo nustatymų ir kitų taisyklių prieš įrašinėdami programas.

Visuomet būkite atidūs, kad potencialiai nepageidaujamos programos slepiasi kaip priedai reguliarių aplikacijų ,,pakuotėse“. Surasti ir pašalinti tokius pridėtinius komponentus jūs galite pasinaudodami tik ,,Custom'' arba ,,Avanced'' parinktimis, kurios leidžia patiems vartotojams nuolat tikrinti ir koreguoti visus parsisiuntimus.

Taip pat, jeigu jūs norite išvengti slapto potencialiai nepageidaujamų programų įrašymo, jūs turite laikytis atokiau nuo visų ,,Quick“ ir ,,Recommended“ režimų. Kitas patikimas būdas apsisaugoti nuo potencialių virusų yra įsirašyti kompiuterio apsaugos programą, kuri visuomet praneštų apie galimus sistemos trigdžius arba infekcijas.

Pašalinkite Driver Tonic ir įsirašykite patikimą apsaugos programą

Ir taip yra aišku, kad Driver Tonic pašalinimas yra geriausias pasirinkimas norint užtikrinti visapusį sistemos stabilumą ir apsaugą. Ši aplikacija nėra nei patikima, nei efektyvi, ir jūs galite ją ištrinti su kita profesionalia antivirusine priemone. Viskas, ką turite padaryti yra parsisiųsti patikimą apsaugos priemonę ir perskenuoti visą sistemą su ja. Po to, jūs turėsite galimybę palyginti patikros rezultatus tarp patikimos ir nepatikomos antivirusinės, kurie tikrai skirsis.

Prie viso to, antivirusinė programa taip pat pašalins Driver Tonic virusą ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas iš jūsų kompiuterio sistemos. Taip pat, jeigu jūs jau esate pežengęs IT sferoje, galite išbandyti žemiau pateiktas instrukcijas, kurios leis virusą pašalinti rankiniu būdu, stabilizuoti Windows operacinę sistemą, ir užtikrins, kad daugiau nėra jokių nepageidaujamų produktų sistemoje.

Pasinaudokite Driver Tonic pašalinimo vaizdo klipu

Driver Tonic yra nepatikima aplikacija, kuri teigia galinti atnaujinti jūsų sistemos programas ir įvairius priedus Windows kompiuteryje. Tačiau, programa dažnai rodo melagingus pranešimus, kad priverstų vartotojus patikėti, jog jų sistemose egzistuoja rimtos bėdos. Tai yra daroma norint priversti kitus nusipirkti pilną Driver Tonic versiją.

Vis dėlto, ši nepatikima kompiuterio optimizavimo priemonė gali įrašyti ne tą, ką reikia, arba išvis nieko nesuinstaliuoti, ir vis tiek teigti, kad sistema yra sutvarkyta. Dėl šios priežasties, tie, kurie jau įsirašė šią aplikaciją, turėtų ją iškart pašalinti. Tačiau, vartotojai pastebėjo, kad yra ganėtinai sunku pašalinti priemonę iš sistemos, nes ji palieka savo pėdsakus. Norėdami būti užtikrinti, kad Driver Tonic nebėra kompiuteryje, sekite žemiau pateiktu vaizdo klipu:

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Driver Tonic pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Naudokitės šiomis instrukcijos, norėdami ištrinti Driver Tonic nepatikimą aplikaciją:

Norėdami pašalinti Driver Tonic iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Driver Tonic ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Driver Tonic registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis