Driver Performer šalinimas

Driver Performer pašalinimas

Kas yra Driver Performer?

Kas yra Driver Performer?

Driver Performer yra dar viena programa, kuri žada pagerinti kompiuterio darbą bei padidinti jo greitį, bet to nepadaro. Taip yra dėl to, nes ši programa siekia kiek kito tikslo – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tam ji nuolat pranešinėja apie įvairiausias su kompiuteriu susijusias problemas ir vėliau siūlo nusipirkti jos licencijuotą versiją. Nors ši programa atrodo kaip labai patikinamas įrankis, kuris siekia jums padėti, jūs turėtumėte suprasti, kad ji siekia tik vieno – sukelti jums nerimą ir priversti jus sumokėti už Driver Performer licenciją. Jei manote, kad jūsų kompiuteris galėtų veikti ir greičiau, jūs turėtumėte paieškoti nemokamų ir tikrai patikimų programų, kurios jusm tikrai padės pašalinti pavojingus failus bei suras pasenusius registro įrašus. Beje, turime jus perspėti, kad Diver Performer jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur, nes ši programa yra gana aktyviai platinama naudojant metodą, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Norėdami to išvengti, perskaitykite žemiau esančią pastraipą. Jeigu Driver Performer jau pasirodė jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su FortectIntego.

Kaip Driver Performer gali atsirasti mano kompiuteryje?

Driver Performer yra viena iš tų programų, kurios yra platinamos tiek su tiek ir be žmonių žinios. Jeigu norite išvengti netikėto šios programos pasirodymo jūsų kompiuteryje, pagrindinis dalykas, kurį turėtumėte prisiminti, yra tai, kad gana dažnai ši programa slepiasi kitose nemokamose programose, kuriose ji yra pristatoma kaip papildomas priedas. Tam kad galėtumėte jo atsisakyti, jūs turite atidžiai sekti kievieną jums reikalingos nemokamos programos atsisiuntimo į kompiuterį žingsnį, Lengviausia tai padaryti yra pasirenkant Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau atidžiai peržiūrint ‘optional’ kategoriją. jeigu pastebėjote bent kokią užuominą apie Driver Performer, turėtumėte nužymėti tokią varnelę arba tiesiog pabandysi susirasti kitą nemokamą programą. Žinoma, netikėtas šios programos pasirodymas kompiuteryje nėra didelė problema, kadangi ši programa dažniausiai nekelia grėsmės kompiuteriui ar jame esančiai informacijai. Vis dėlto, ji gali lengvai inicijuoti eilę erzinančių veiklų. Dėl to, mes rekomenduojame nedelsti ir pašalinti Driver Performer iš sistemos.

Kaip pašalinti Driver Performer virusą?

Jei norite pašalinti Driver Performer, galite arba naudoti tokias programas kaip FortectIntego ar SpyHunter 5Combo Cleaner, arba atlikti šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „Start“ ir pasirinkite Control Panel.
  2. Spustelėkite „Programs“ ir „Uninstall a program“.
  3. Pasirinkti „Driver Performer“ ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  4. Spustelėkite „ok jei norite įrašyti šiuos pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis