Sudėtingumo skalė:  
  (24/100)

Driver Performer. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Malware

Kas yra Driver Performer?

Driver Performer yra dar viena programa, kuri žada pagerinti kompiuterio darbą bei padidinti jo greitį, bet to nepadaro. Taip yra dėl to, nes ši programa siekia kiek kito tikslo – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tam ji nuolat pranešinėja apie įvairiausias su kompiuteriu susijusias problemas ir vėliau siūlo nusipirkti jos licencijuotą versiją. Nors ši programa atrodo kaip labai patikinamas įrankis, kuris siekia jums padėti, jūs turėtumėte suprasti, kad ji siekia tik vieno – sukelti jums nerimą ir priversti jus sumokėti už Driver Performer licenciją. Jei manote, kad jūsų kompiuteris galėtų veikti ir greičiau, jūs turėtumėte paieškoti nemokamų ir tikrai patikimų programų, kurios jusm tikrai padės pašalinti pavojingus failus bei suras pasenusius registro įrašus. Beje, turime jus perspėti, kad Diver Performer jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur, nes ši programa yra gana aktyviai platinama naudojant metodą, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Norėdami to išvengti, perskaitykite žemiau esančią pastraipą. Jeigu Driver Performer jau pasirodė jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage.

Kaip Driver Performer gali atsirasti mano kompiuteryje?

Driver Performer yra viena iš tų programų, kurios yra platinamos tiek su tiek ir be žmonių žinios. Jeigu norite išvengti netikėto šios programos pasirodymo jūsų kompiuteryje, pagrindinis dalykas, kurį turėtumėte prisiminti, yra tai, kad gana dažnai ši programa slepiasi kitose nemokamose programose, kuriose ji yra pristatoma kaip papildomas priedas. Tam kad galėtumėte jo atsisakyti, jūs turite atidžiai sekti kievieną jums reikalingos nemokamos programos atsisiuntimo į kompiuterį žingsnį, Lengviausia tai padaryti yra pasirenkant Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau atidžiai peržiūrint ‘optional’ kategoriją. jeigu pastebėjote bent kokią užuominą apie Driver Performer, turėtumėte nužymėti tokią varnelę arba tiesiog pabandysi susirasti kitą nemokamą programą. Žinoma, netikėtas šios programos pasirodymas kompiuteryje nėra didelė problema, kadangi ši programa dažniausiai nekelia grėsmės kompiuteriui ar jame esančiai informacijai. Vis dėlto, ji gali lengvai inicijuoti eilę erzinančių veiklų. Dėl to, mes rekomenduojame nedelsti ir pašalinti Driver Performer iš sistemos.

Kaip pašalinti Driver Performer virusą?

Jei norite pašalinti Driver Performer, galite arba naudoti tokias programas kaip Reimage ar Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, arba atlikti šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „Start“ ir pasirinkite Control Panel.
  2. Spustelėkite „Programs“ ir „Uninstall a program“.
  3. Pasirinkti „Driver Performer“ ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
  4. Spustelėkite „ok jei norite įrašyti šiuos pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Driver Performer ekrano nuotrauka
Driver Performer ekrano nuotrauka

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-driver-performer.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Driver Performer