Driver Navigator. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai
12

Ar saugu naudoti Driver Navigator?

Kompanijos Easeware sukurtas Driver Navigator įrankis nėra virusas. Tai vienas iš sistemos įrankių, kurie leidžia atnaujinti kompiuterio arba vietinio kompiuterių tinklo periferinius įtaisus (angl. drivers). Tačiau turite būti vis tiek atsargūs su šia aplikacija, kadangi ji gali suklaidinti ir įtikinti jus bereikalingai išleisti pinigus. Jeigu šią programą parsisiuntėte ir įdiegėte savarankiškai iš oficialaus tinklalapio, tuomet jums nereikia dėl nieko jaudintis. Deja, šimtai žmonių praneša, kad Driver Navigator virusas įsibrovė į jų kompiuterius. Tokiu atveju turite žinoti, kad aplikacija plinta kitų programų pagalba. Įdiegdami bet kurią nemokamą programą taip pat galite įdiegti ir šį kompiuterio optimizavimo įrankį. Visa laime, kad šios programos galite išvengti, jeigu apsaugosite kompiuterį įdiegdami Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Taip pat turite atidžiai įdiegti programas, tačiau plačiau apie tai kalbėsime kitame skyriuje.

Pirmieji ženklai, kad šis optimizavimo įrankis galėjo patekti į jūsų kompiuterį yra akivaizdus sistemos darbo sulėtėjimas ir peradresavimai į drivernavigator(dot)com. Programa taip prideda Windows Task Scheduler, paleidžia sistemos skenavimą ir tariamai ieško sistemos klaidų bei reikalingų atnaujinimų. Žinoma, šio skenavimo rezultatas yra šimtai įvairiausių problemų, tačiau daugeliu atvejų šie rezultatai yra klaidingi. Šių kompiuterinių problemų pateikimas yra ne kas kitas, o marketinginis triukas, kuriuo siekiama parodyti Driver Navigator naudą ir paskatinti vartotojus įsigyti pilną programos versiją už 39.95 JAV dolerių, kuri galės pašalinti rastas problemas. Tačiau neapsigaukite ir nepirkite programos licencijos. Ji yra visai nereikalinga, be to jūsų gali būti prašoma pateikti pilną vardą ir pavardę, kreditinės kortelės duomenis ir pan. Tad jeigu norite išvengti asmeninių duomenų praradimo, tapatybės vagystės, kompiuterio sistemos trikdžių ir kitų problemų, turite skubiai pašalinti Driver Navigator iš kompiuterio.

Driver Navigator oficialaus tinklalapio nuotrauka

Kaip šiai programai pavyko patekti į kompiuterį?

Kai jau minėjome anksčiau, DriverNavigator pasirodo netikėtai ir pradeda skenuoti kompiuterio sistemą. Šios programos kūrėjai platina bandomąją jos versiją pridedami ją kaip papildomą programą į kitos programos paketą. Tokios agresyvios rinkodaros strategijos tikslas yra paskatinti vartotojus įsigyti programos licenciją. Jeigu norite išvengti tokių nepatikimų programų, turite atidžiai sekti programų įdiegimo procesą nepaisant to kokią programą įdiegiate. Įdiegimui visada rinkitės Advanced arba Custom nustatymus ir atidžiai sekite kiekvieną programos įdiegimo žingsnį. Svarbiausia atkreipkite dėmesį į jums siūlomų įdiegti papildomų programų sąrašą. Čia galite rasti pačių įvairiausių naršyklės plėtinių, įrankių ir aplikacijų. Nužymėję visas šias programas galėsite būti ramūs, kad Driver Navigator aplikacijai nepavyko patekti į jūsų kompiuterį.

Kaip galima pašalinti Driver Navigator virusą?

Jeigu Driver Navigator nuolatos inicijuoja šiuos netikrus sistemos skenvimus, turite kuo greičiau imtis visų įmanomų veiksmų, kad jie liautųsi. Tuo tarpu, ignoruokite visus programos pateikiamus pranešimus, kurie neturi nieko bendro su realia jūsų kompiuterio būsena. Rankinis Driver Navigator pašalinimas atliekamas šiais žingsniais:

  1. Paspaudę Start mygtuką pasirinkite Control Panel.
  2. Programs skiltyje pasirinkite Uninstall a Program skiltį.
  3. Suraskite Driver Navigator ir pasirinkite Uninstall/Change.
  4. Paspauskite Yes ir tuomet OK užtvirtinti pakeitimams.

Tačiau mes vis tiek patariame nuskenuoti kompiuterį patikima antivirusine programa, kad būtumėte visiškai tikri, kad kompiuteryje neliko jokių virusų, kurie galėtų kelti įvairias problemas.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Driver Navigator šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Driver Navigator pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėm kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-driver-navigator.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis