Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

Driver Assist šalinimas (Nemokamas vadovas) - Paprastos pašalinimo instrukcijos

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Viskas, ką turite žinoti apie Driver Assist

Driver Assist oficialus puslapis

Driver Assist yra legali programa, kurios pagalba galite tvarkyti kompiuterinės įrangos tvarkykles, plačiau žinomas draiverių pavadinimu. Ši programa gali būti naudojama beveik visose Windows operacinės sistemos versijose – Windows XP, 7, 8, 8.1, bei 10. Šios programos pagalba jūsų kompiuterio įrenginių tvarkyklės visuomet bus atnaujintos laiku – dėl to susidursite su žymiai mažiau problemų naudodamiesi savo kompiuteriu.

Šia programa naudotis yra visiškai saugu – nors anksčiau ji susilaukdavo neigiamų kompiuterių vartotojų komentarų, bėgant laikui jos kūrėjai ją patobulino ir šiandien ją galime vadinti išties naudinga kompiuterine programa.

Driver Assist siūlo šias naudingas funkcijas:

  • Automatinis tvarkyklių įdiegimas;
  • Išmanus tvarkyklių parinkimas;
  • Įrenginių identifikavimas;
  • Duomenų kopijų sukūrimas bei duomenų atstatymas;
  • Saugus USB valdymas bei atjungimas nuo kompiuterio;
  • 24/7 pasiekiama pagalba.

Atminkite, jog ši programa yra legali, o norėdami jūs galite įsigyti ir pilną (mokamą) programos versiją. Vis dėlto norime pabrėžti, jog nederėtų bandyti parsisiųsti nelegalių šios programos kopijų iš įtartinų interneto svetainių. Atminkite, jog bandymai nemokamai įsirašyti mokamą programos versiją gali baigtis liūdnai – tai greičiausias būdas užkrėsti savo kompiuterį virusais.

Kibernetiniai sukčiai dažnai prie legalios programos prideda kenksmingų failų, todėl vartotojai nieko neįtardami įsirašo juos į kompiuterį manydami, jog tai programinės įrangos dalis.

Norėdami parsisiųsti saugią Driver Assist versiją, apsilankykite oficialioje šios programos internetinėje svetainėje. Jei vis dėlto nusprendėte ištrinti šią programą iš savo kompiuterio, siūlome naudotis mūsų paruoštomis instrukcijomis (jas rasite žemiau).

Driver AssistDriver Assist programinė įranga skirta kompiuterio įrenginių tvarkyklių priežiūrai.

Išvenkite nepageidaujamų programų įdiegimo

Potencialiai nepageidaujamos programos į kompiuterį gali patekti tiek su, tiek ir be jūsų žinios. Kai siunčiatės nemokamą programą į savo kompiuterį, pasirinkite Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir atžymėkite varneles šalia pasiūlymų įsirašyti papildomas programas.

Mes jums rekomenduojame vengti Recommended, Quick, Default ir panašių programos įdiegimo būdų, nes jų pagalba į jūsų kompiuterį pateks visos su jūsų pageidaujama programa susietos „rekomenduojamos“ programas.

Nors minėtoji Driver Assist programa šiuo metodu neplatinama, mūsų pateikti patarimai padės jums apsaugoti kompiuterį nuo įvairių potencialiai nepageidaujamų programų įsibrovimo.

Lengvas būdas ištrinti Driver Assist

Kadangi Driver Assist nėra pavojinga programa, nerekomenduojame jos šalinti iš savo kompiuterio. Vis dėlto, jei jūs nusprendėte, jog ši programa jums nėra reikalinga, sekite pateiktas instrukcijas. Jos padės jums išdiegti šią programą su specialia išdiegimo programa, kurią rasite savo kompiuterio valdymo skydelyje (angl. Control Panel):

  1. Nuspauskite Windows mygtuką bei R raidę savo klaviatūroje (vienu metu). Atsivėrusiame lange įrašykite control panel. Paspauskite Enter.
  2. Raskite Programs and Features panelę (arba Add/Remove Programs).
  3. Raskite Driver Assist programą, paspauskite ant jos vieną kartą ir pasirinkite Uninstall.
  4. Sekite ekrane pasirodžiusius nurodymus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Malwarebytes.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-driver-assist.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Driver Assist