Driver Assist šalinimas (Nemokamas vadovas) - Paprastos pašalinimo instrukcijos

Driver Assist pašalinimas

Kas yra Driver Assist?

Viskas, ką turite žinoti apie Driver Assist

Driver Assist oficialus puslapis

Driver Assist yra legali programa, kurios pagalba galite tvarkyti kompiuterinės įrangos tvarkykles, plačiau žinomas draiverių pavadinimu. Ši programa gali būti naudojama beveik visose Windows operacinės sistemos versijose – Windows XP, 7, 8, 8.1, bei 10. Šios programos pagalba jūsų kompiuterio įrenginių tvarkyklės visuomet bus atnaujintos laiku – dėl to susidursite su žymiai mažiau problemų naudodamiesi savo kompiuteriu.

Šia programa naudotis yra visiškai saugu – nors anksčiau ji susilaukdavo neigiamų kompiuterių vartotojų komentarų, bėgant laikui jos kūrėjai ją patobulino ir šiandien ją galime vadinti išties naudinga kompiuterine programa.

Driver Assist siūlo šias naudingas funkcijas:

  • Automatinis tvarkyklių įdiegimas;
  • Išmanus tvarkyklių parinkimas;
  • Įrenginių identifikavimas;
  • Duomenų kopijų sukūrimas bei duomenų atstatymas;
  • Saugus USB valdymas bei atjungimas nuo kompiuterio;
  • 24/7 pasiekiama pagalba.

Atminkite, jog ši programa yra legali, o norėdami jūs galite įsigyti ir pilną (mokamą) programos versiją. Vis dėlto norime pabrėžti, jog nederėtų bandyti parsisiųsti nelegalių šios programos kopijų iš įtartinų interneto svetainių. Atminkite, jog bandymai nemokamai įsirašyti mokamą programos versiją gali baigtis liūdnai – tai greičiausias būdas užkrėsti savo kompiuterį virusais.

Kibernetiniai sukčiai dažnai prie legalios programos prideda kenksmingų failų, todėl vartotojai nieko neįtardami įsirašo juos į kompiuterį manydami, jog tai programinės įrangos dalis.

Norėdami parsisiųsti saugią Driver Assist versiją, apsilankykite oficialioje šios programos internetinėje svetainėje. Jei vis dėlto nusprendėte ištrinti šią programą iš savo kompiuterio, siūlome naudotis mūsų paruoštomis instrukcijomis (jas rasite žemiau).

Driver AssistDriver Assist programinė įranga skirta kompiuterio įrenginių tvarkyklių priežiūrai.

Išvenkite nepageidaujamų programų įdiegimo

Potencialiai nepageidaujamos programos į kompiuterį gali patekti tiek su, tiek ir be jūsų žinios. Kai siunčiatės nemokamą programą į savo kompiuterį, pasirinkite Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir atžymėkite varneles šalia pasiūlymų įsirašyti papildomas programas.

Mes jums rekomenduojame vengti Recommended, Quick, Default ir panašių programos įdiegimo būdų, nes jų pagalba į jūsų kompiuterį pateks visos su jūsų pageidaujama programa susietos „rekomenduojamos“ programas.

Nors minėtoji Driver Assist programa šiuo metodu neplatinama, mūsų pateikti patarimai padės jums apsaugoti kompiuterį nuo įvairių potencialiai nepageidaujamų programų įsibrovimo.

Lengvas būdas ištrinti Driver Assist

Kadangi Driver Assist nėra pavojinga programa, nerekomenduojame jos šalinti iš savo kompiuterio. Vis dėlto, jei jūs nusprendėte, jog ši programa jums nėra reikalinga, sekite pateiktas instrukcijas. Jos padės jums išdiegti šią programą su specialia išdiegimo programa, kurią rasite savo kompiuterio valdymo skydelyje (angl. Control Panel):

  1. Nuspauskite Windows mygtuką bei R raidę savo klaviatūroje (vienu metu). Atsivėrusiame lange įrašykite control panel. Paspauskite Enter.
  2. Raskite Programs and Features panelę (arba Add/Remove Programs).
  3. Raskite Driver Assist programą, paspauskite ant jos vieną kartą ir pasirinkite Uninstall.
  4. Sekite ekrane pasirodžiusius nurodymus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su Malwarebytes.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis