Kas yra dllhost.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

dllhost.exe

Dllhost.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso už Microsoft Windows operacinei sistemai. Šis procesas yra naudojamas valdyti DLL programas. Be to, jis taip pat kontroliuoja Internet Information Services (IIS) esančius procesus, paleidžia .NET runtime ir atlieka kitas naudingas veiklas. Dažniausiai šis failas užima 5,120 baitus kompiuterio atminties ir yra C:\Windows\System32 aplanke. Jis pradeda savo darbą kai tik pasileidžia Windows. Jeigu pastebėjote Dllhost.exe savo kompiuteryje, mes nerekomenduojame nutraukti jo darbo. Tai yra svarbus procesas, kuris yra reikalingas stabiliam kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Daugelis virusų naudoja legalių failų vardus norėdami pasislėpti nuo antivirusinių programų. Dllhost.exe taip pat gali būti įtrauktas į šią veiklą ir panaudotas pavojingiems veiksmams, tokiems kaip virusų atsiuntimas į sistemą, paleidimas, atnaujinimas ir pan. Jei pastebėjote, kad Dllhost.exe failas lėtina kompiuterio darbą, kuo greičiau jį patikrinkite su patikima antivirusine programa. Šio failo tikrinimui mes rekomenduojame naudoti RegCure Pro.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-dllhost-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink