Kas yra dllhost.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Dllhost.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso už Microsoft Windows operacinei sistemai. Šis procesas yra naudojamas valdyti DLL programas. Be to, jis taip pat kontroliuoja Internet Information Services (IIS) esančius procesus, paleidžia .NET runtime ir atlieka kitas naudingas veiklas. Dažniausiai šis failas užima 5,120 baitus kompiuterio atminties ir yra C:\Windows\System32 aplanke. Jis pradeda savo darbą kai tik pasileidžia Windows. Jeigu pastebėjote Dllhost.exe savo kompiuteryje, mes nerekomenduojame nutraukti jo darbo. Tai yra svarbus procesas, kuris yra reikalingas stabiliam kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Daugelis virusų naudoja legalių failų vardus norėdami pasislėpti nuo antivirusinių programų. Dllhost.exe taip pat gali būti įtrauktas į šią veiklą ir panaudotas pavojingiems veiksmams, tokiems kaip virusų atsiuntimas į sistemą, paleidimas, atnaujinimas ir pan. Jei pastebėjote, kad Dllhost.exe failas lėtina kompiuterio darbą, kuo greičiau jį patikrinkite su patikima antivirusine programa. Šio failo tikrinimui mes rekomenduojame naudoti RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink