Kas yra dllhost.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

dllhost.exe

Dllhost.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso už Microsoft Windows operacinei sistemai. Šis procesas yra naudojamas valdyti DLL programas. Be to, jis taip pat kontroliuoja Internet Information Services (IIS) esančius procesus, paleidžia .NET runtime ir atlieka kitas naudingas veiklas. Dažniausiai šis failas užima 5,120 baitus kompiuterio atminties ir yra C:\Windows\System32 aplanke. Jis pradeda savo darbą kai tik pasileidžia Windows. Jeigu pastebėjote Dllhost.exe savo kompiuteryje, mes nerekomenduojame nutraukti jo darbo. Tai yra svarbus procesas, kuris yra reikalingas stabiliam kompiuterio darbui.

DĖMESIO!

Daugelis virusų naudoja legalių failų vardus norėdami pasislėpti nuo antivirusinių programų. Dllhost.exe taip pat gali būti įtrauktas į šią veiklą ir panaudotas pavojingiems veiksmams, tokiems kaip virusų atsiuntimas į sistemą, paleidimas, atnaujinimas ir pan. Jei pastebėjote, kad Dllhost.exe failas lėtina kompiuterio darbą, kuo greičiau jį patikrinkite su patikima antivirusine programa. Šio failo tikrinimui mes rekomenduojame naudoti RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-dllhost-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie dllhost.exe

Failai
Programos
Palygink