Din computer er blevet låst viruso šalinimas

Din computer er blevet låst viruso pašalinimas

Kas yra Din computer er blevet låst virus?

Din computer er blevet låst virusas (arba Koda virusas) priklauso Ukash virusų grupei, kuriai taip pat priklauso tokie pavojingi virusai kaip FTB virusas ir FTB Moneypak. Din computer er blevet låst virusas yra skirtas užkrėsti Danijoje esančius kompiuterius ir išvilioti iš jų savininkų jų pinigus. Siekdamas apgauti danus ir priversti juos sumokėti 1000 Danijos kronų, šis virusas visiškai užblokuoja kompiuterį ir rodo klaidinantį įspėjimą, kuris yra sukurtas įbauginti žmones. Paprastai jis teigia, jog žmogus buvo užblokuotas kokios nors Vyriausybinės institucijos už jo neteisėtą veiklą, tokią kaip nelegalių video žiūrėjimas, kopijuotų filmų platinimas ir panašiai. Nesvarbu, kad šis pranešimas rodo jūsų IP adresą, naudoja jūsų vietinę kalbą ir atrodo tikrai įtikinamai, jūs niekada neturėtumėte juo tikėti. Vietoj to. jūs privalote pašalinti Din computer er blevet låst virusą iš kompiuterio. Atkreipkite dėmesį, jog tai gali būti pakankamai sudėtinga užduotis, nes šis virusas blokuoja visą sistemą ir atjungia kompiuterį nuo interneto ryšio.

KAIP aš galiu UŽSIKRĖSTI Din computer er blevet låst virusu?

Din computer er blevet låst virusas yra platinamas nelegalių programų pagalba. Jūs galite jį parsisiųsti kartu su vaizdo ar audio failų naudojimui reikalingomis programomis, įvairiais programų atnaujinimais ir pan. Vos tik tokia programa atsiranda kompiuterio viduje, ji iškarto pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus ir užblokuoja ją. To pasekoje, žmonės negali patekti į internetą ir parsisiųsti jiems reikalingos antivirusinės. Vietoje to, jie mato tik tokį pranešimą, kuris yra parašytas danų kalba:

Din computer er blevet låst
Der er fundet musik, som er ulovligt downloadet (piratkopieret), på din computer.Ved at downloade musikken er den blevet reproduceret, hvilket er en kriminel handling i henhold til Afsnit 106 i Loven om ophavsret.
(…)
Du kan identificeres ved, at din IP-adresse og det tilhørende værtsnavn analyseres.
(…)
Koda er legitimeret ved lov – og I naer kontakt med lovgiverne og Politi.

Prisiminkite, valstybinės įstaigos nenaudoja tokių pranešimų siekdamos surinkti baudas. Din computer er blevet låst virusas yra akivaizdus pavyzdys, kaip hakeriai siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Norėdami išvengti tolesnių problemų, jūs privalote pašalinti Din computer er blevet låst virusą iš kompiuterio.

KAIP pašalinti Din computer er blevet låst virusą?

Norėdami pašalinti šią pavojingą programą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite SpyHunter, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.

Taip pat galite naudotis šiomis instrukcijomis:

  • Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  • Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  • Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  • Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis