Sudėtingumo skalė:  
  (43/100)

Din computer er blevet låst virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Din computer er blevet låst virusas (arba Koda virusas) priklauso Ukash virusų grupei, kuriai taip pat priklauso tokie pavojingi virusai kaip FTB virusas ir FTB Moneypak. Din computer er blevet låst virusas yra skirtas užkrėsti Danijoje esančius kompiuterius ir išvilioti iš jų savininkų jų pinigus. Siekdamas apgauti danus ir priversti juos sumokėti 1000 Danijos kronų, šis virusas visiškai užblokuoja kompiuterį ir rodo klaidinantį įspėjimą, kuris yra sukurtas įbauginti žmones. Paprastai jis teigia, jog žmogus buvo užblokuotas kokios nors Vyriausybinės institucijos už jo neteisėtą veiklą, tokią kaip nelegalių video žiūrėjimas, kopijuotų filmų platinimas ir panašiai. Nesvarbu, kad šis pranešimas rodo jūsų IP adresą, naudoja jūsų vietinę kalbą ir atrodo tikrai įtikinamai, jūs niekada neturėtumėte juo tikėti. Vietoj to. jūs privalote pašalinti Din computer er blevet låst virusą iš kompiuterio. Atkreipkite dėmesį, jog tai gali būti pakankamai sudėtinga užduotis, nes šis virusas blokuoja visą sistemą ir atjungia kompiuterį nuo interneto ryšio.

KAIP aš galiu UŽSIKRĖSTI Din computer er blevet låst virusu?

Din computer er blevet låst virusas yra platinamas nelegalių programų pagalba. Jūs galite jį parsisiųsti kartu su vaizdo ar audio failų naudojimui reikalingomis programomis, įvairiais programų atnaujinimais ir pan. Vos tik tokia programa atsiranda kompiuterio viduje, ji iškarto pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus ir užblokuoja ją. To pasekoje, žmonės negali patekti į internetą ir parsisiųsti jiems reikalingos antivirusinės. Vietoje to, jie mato tik tokį pranešimą, kuris yra parašytas danų kalba:

Din computer er blevet låst
Der er fundet musik, som er ulovligt downloadet (piratkopieret), på din computer.Ved at downloade musikken er den blevet reproduceret, hvilket er en kriminel handling i henhold til Afsnit 106 i Loven om ophavsret.
(…)
Du kan identificeres ved, at din IP-adresse og det tilhørende værtsnavn analyseres.
(…)
Koda er legitimeret ved lov – og I naer kontakt med lovgiverne og Politi.

Prisiminkite, valstybinės įstaigos nenaudoja tokių pranešimų siekdamos surinkti baudas. Din computer er blevet låst virusas yra akivaizdus pavyzdys, kaip hakeriai siekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Norėdami išvengti tolesnių problemų, jūs privalote pašalinti Din computer er blevet låst virusą iš kompiuterio.

KAIP pašalinti Din computer er blevet låst virusą?

Norėdami pašalinti šią pavojingą programą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite  Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite SpyHunter, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.

Taip pat galite naudotis šiomis instrukcijomis:

  • Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  • Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  • Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  • Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Din computer er blevet låst virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Din computer er blevet låst virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Din computer er blevet låst virus ekrano nuotrauka
Din computer er blevet låst virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-din-computer-er-blevet-l-st-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis