Dėmesio! Sukčiai Facebook tinkle platina melagingą video siūlantį pamatyti nuogą Emma Watson

Mes jau esame rašę apie įvairias apgavystes, kurios plinta Internete siūlydamos pamatyti kino ar muzikos žvaigždės be drabužių. Kai kurie iš šių klaidinančių vaizdo įrašų plinta per melagingus elektroninius laiškus, kai kurie iš jų yra platinami naudojant iššokančius pranešimus. Tačiau, atrodo, kad „Facebook“ tapo labiausiai sukčių mėgstama vieta naudojama apgaudinėti žmonėms. Prašome netikėti viskuo, kas skelbiama šiame socialiniame tinkle, nes jūs galite lengvai parsisiųsti rimtą virusą į savo kompiuterį.

Paskutinis iš „Facebook“ virusų yra klaidinantis pranešimas, kuris siūlo pamatyti nuogą Emma Watson. Tradiciškai, ši apgavystė skatina kompiuterių vartotojų smalsumą ir tvirtina, jog pavogus žvaigždės mobilųjį telefoną, buvo surastos ją ompromituojančios nuotraukos. Angliškai šis pranešimas skamba taip:

“Naked snap of Emma Watson were leaked after the actress cell phone was hacked. See all the snaps on our App”.

Žinoma, šis pranešimas taip pat turi nuorodą, kuri ne tik nukreipia auką į puslapį prašantį paspausti mygtuką ‘like’ (taip šis klaidinantis pranešimas automatiškai patenka ant aukos „Facebook“ sienos ir tampa prieinamas jos/jo kontaktuose esantiems asmenims), bet ir įdiegia programą pavadinimu VideoLeak. Po bandymo, buvo atskleista, kad ši programa yra naudojama išsiųsti atsitiktines žinutes iš aukos „Facebook“ profilio bei nukreipti žmones į apgavikišką apklausų svetainę. Iš esmės, tai yra pagrindinis būdas, kaip sukčiai uždirba pinigus.

Žinoma, yra daug „Facebook“ vartotojų, kurie jau pateko į šios apgavystės pinkles ir atsisiuntė VideoLeak į savo kompiuterį. Jei jūs taip pat buvote įtikintas tai padaryti, turėtumėte kuo skubiau paleisti pilną sistemos skenavimą su atnaujinta ir anti-spyware programa. Daugiau apie Facebook virusą galite rasti šiame straipsnyje: Facebook virus removal.

Failai
Programos
Palygink