Sudėtingumo skalė:  
  (86/100)

CyberSitter šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Kas yra CyberSitter?

CyberSitter (arba CyberSitter 10.0, CyberSitter 11, t.t ) – tai viena iš nepatikimų kompiuterio saugumo priemonių, žadančių pašalinti visus virusus iš kompiuterio sistemos. Jeigu vis dar manote, kad jums reikėtų įsigyti „pilną“ šios programos versiją tam, kad ji pašalintų visus netinkamus failus, pavojingas programas it panašius dalykus iš jūsų kompiuterio, turėtumėte nustoti taip manyti, nes iš tiesų ji siekia tik vieno dalyko – pavogti jūsų pinigus. Iškart po to kai programa tariamai patikrina jūsų kompiuterį, gausite pasiūlymą įsirašyti licencijuota programos versiją tam, kad galėtų visiškai sutvarkyti kompiuterį, tačiau vos tik suvedę kreditinės kortelės duomenis ir kitą finansinę informaciją iškart suprasite, kad buvote apgautas/-a.

Greičiausiai šios programos pavadinimas jums girdėtas. Jeigu taip, tai tikriausiai painiojate ją su klaviatūros paspaudimų registravimo programa, nes šios dvi programos pavadintos identišku pavadinimu. Šis virusas suteikia viruso kūrėjui galimybę sekti kompiuterio vartotoją ir jo/jos atliekamus veiksmus internete, todėl gana lengvai gali pavogti finansinę informaciją ir kitus asmeninius duomenis. Taigi, tokių programų reikia labai saugotis. Jeigu norite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje nėra CyberSitter paspaudimų registratoriaus arba CyberSitter netikros antivirusinės programos, negaiškite laiko ir patikrinkite savo kompiuterį su Reimage Reimage Cleaner Intego. Tik pilnas sistemos patikrinimas padės jums pašalinti tokio tipo virusus ir išvengti asmeninės informacijos nutekėjimo.

Kaip CyberSitter gali patekti į mano kompiuterį?

Internete apstu diskusijų apie CyberSitter virusą. Vieni žmonės mano, kad jis nėra pavojingas, tuo tarpu kiti teigia, kad jis sukėlė tikrą sumaištį kompiuteriuose, tačiau nepaisant to, kokia patikima ši programa gali pasirodyti, nepamirškite, kad ji tik apsimeta patikima antivirusine programa, galinčia aptikti ir pašalinti virusus. Iš tiesų ji buvo sukurta tam, kad apgautų žmones ir priverstų juos patikėti prastai sukurtais pranešimais apie tariamus virusus. Be to, pagrindinis šios programos tikslas yra įsiūlyti žmonėms licencijuotą programos versiją, tačiau mes labai prašome NEmokėti už šią programą nei cento! Jeigu jau ketinote įsigyti pilną CyberSitter programos versiją, geriau minutėlę ramiai apsvarstykite tokį pasirinkimą. Pagalvokite ar atsimenate kaip ši programa pateko į jūsų kompiuterį? Greičiausiai, kad jūs to nė neįsivaizduojate, nes Cyber Sitter virusas dažniausiai plinta per užkrėstus elektroninius laiškus ir panašius klaidinančius dalykus. Trumpai tariant, programomis, kurios plinta įtartinais metodais, tikrai nėra patikimos.

Kaip pašalinti CyberSitter virusą?

CyberSitter yra viena iš tų kenksmingų programų, kurios praneša apie įvairiausius virusus, tariamai besislepiančius jūsų kompiuteryje, tačiau vienintelė problema, esanti jūsų kompiuteryje yra pats Cyber Sitter virusas, todėl turėtumėte jį nedelsiant pašalinti. Ji gali sulėtinti jūsų kompiuterį ir apriboti jūsų interneto prieigą. Taigi, jeigu norite pašalinti šią kenksmingą programą, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
CyberSitter ekrano nuotrauka
CyberSitter ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cybersitter.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie CyberSitter