Kas yra ctfmon.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

ctfmon.exe

ctfmon.exe yra Microsoft procesas, kuris pasileidžia kai yra paleidžiamos Microsoft Office XP ir Microsoft Office 2003 programos. Jūs galite pastebėti šį procesą veikiant netgi tuomet, kai visos Microsoft Office programos yra uždarytos. Paprastai, ctfmon.exe tlieka svarbų vaidmenį stebint aktyvius langus, atliekant teksto įvedimą, atpažįstant kalbėseną ar rašyseną. Jis taip pat gali būti atsakingas už klaviatūros darbą bei alternatyvias technologijas. Jei naudojate kokią nors iš tokių technologijų, jūs turėtumėte palikti šį procesą. ctfmon.exe galima rasti „C:\WINDOWS\System32\“ aplanke.

DĖMESIO!

Kartais ctfmon.exe failas gali priklausyti virusams. Taip yra dėl to, kad virusai, siekdami pasislėpti nuo žmonių, naudoja legalių failų vardus. Todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį į failo vietą – jei jis yra ne C:\WINDOWS\System32 aplanke, yra didžiulė tikimybė, kad šis failas priklauso virusui. Dažniausiai šio proceso vardas yra naudojamas šių kompiuterinių infekcijų: Satiloler, Satiloler.d, Satiloler.c, Satiloler.e. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, patikrinkite jį su Reimage, Malwarebytes Malwarebytes arba Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Tai jums taip pat padės pašalinti užkrėstą ctfmon.exe failą.

Tik nesumaišykite ctfmon.exe su ctfmon32.exe failu, nes šis failas yra susijęs su tokiais parazitais, kaip CoolWebSearch ar KeyLogger. Šio failo pagrindinis tikslas yra paleisti reikiamus viruso komponentus. ctfmon32.exe yra labai pavojingas kompiuteriui!

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-ctfmon-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink