Kas yra ctfmon.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

ctfmon.exe yra Microsoft procesas, kuris pasileidžia kai yra paleidžiamos Microsoft Office XP ir Microsoft Office 2003 programos. Jūs galite pastebėti šį procesą veikiant netgi tuomet, kai visos Microsoft Office programos yra uždarytos. Paprastai, ctfmon.exe tlieka svarbų vaidmenį stebint aktyvius langus, atliekant teksto įvedimą, atpažįstant kalbėseną ar rašyseną. Jis taip pat gali būti atsakingas už klaviatūros darbą bei alternatyvias technologijas. Jei naudojate kokią nors iš tokių technologijų, jūs turėtumėte palikti šį procesą. ctfmon.exe galima rasti „C:\WINDOWS\System32\“ aplanke.

DĖMESIO!

Kartais ctfmon.exe failas gali priklausyti virusams. Taip yra dėl to, kad virusai, siekdami pasislėpti nuo žmonių, naudoja legalių failų vardus. Todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį į failo vietą – jei jis yra ne C:\WINDOWS\System32 aplanke, yra didžiulė tikimybė, kad šis failas priklauso virusui. Dažniausiai šio proceso vardas yra naudojamas šių kompiuterinių infekcijų: Satiloler, Satiloler.d, Satiloler.c, Satiloler.e. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, patikrinkite jį su FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Tai jums taip pat padės pašalinti užkrėstą ctfmon.exe failą.

Tik nesumaišykite ctfmon.exe su ctfmon32.exe failu, nes šis failas yra susijęs su tokiais parazitais, kaip CoolWebSearch ar KeyLogger. Šio failo pagrindinis tikslas yra paleisti reikiamus viruso komponentus. ctfmon32.exe yra labai pavojingas kompiuteriui!

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink