Kas yra csrss.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

csrss.exe

Csrss.exe yra Windows procesas, kuris yra atsakingas už Win32 konsolės langus, naujų temų sukūrimą ar senų ištrynimą. Be to, šis procesas gali padalinti sistemos veiklą į kelias užduotis, taigi jis yra labai svarbus sistemos elementas, kurio niekuomet neturėtumėte sustabdyti. Vis dėl to, jeigu užduočių lange matote kelis csrss.exe procesus, tai gali būti signalas jog jūsų kompiuterio sistema yra užkėsta.

DĖMESIO!

Perspėjame, jog csrss.exe failo vardas yra plačiai naudojamas įvairių virusų, kurie siekia paslėpti savo egzistavimą kompiuteryje. Jeigu matote csrss.exe procesą, kuris yra parašytas su keliomis klaidomis, yra didelė tikimybė, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Labiausiai paplitę procesų vardai, kurie rodo, kad kompiuteris yra užkrėstas, yra csrsc.exe, csrs.exe, csrsses.exe, csrssc.exe ir csrse.exe. Norėdami išsiaiškinti ar jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, turėtumėte patikrinti jį su viena iš šių antivirusinių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-csrss-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink