ClientConnect Ltd šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos)

ClientConnect Ltd pašalinimas

Kas yra ClientConnect Ltd?

Kas yra ClientConnect Ltd?

ClientConnect Ltd – tai kompanija, plačiai žinoma kaip naršyklių užgrobėjų kūrėja. Vienas iš jos pagrindinių kūrinių – Trovi. Šis naršyklės užgrobėjas vadinamas įvairiai, pavyzdžiui Lab.trovi.com, Trovi, Trovi.com, ir panašiai. Nepaisant to, visos naršyklių užgrobėjų versijos, kurias yra sukūrusi kompanija ClientConnect Ltd, daro kelis neteisėtus veikslus: Pakeičia vartotojo naršyklės pagrindinį puslapį, paieškos variklį ir naujo skirtuko pradžios puslapį į hxxp://www.trovi.com. Nors ir jis padublikuoja Bing paieškos sistemos rezultatus, labai svarbu, kad žmonės suprastų skirtumą tarp Bing ir Trovi paieškos rezultatų. Pagrindinis skirtumas – tokie linkai dažniausiai bus pakeisti, t. y. prikišti rėmėjų nuorodų ir reklamų. Kas be ko, ši įmonė dar ir kaltinama privatumo pažeidimais, nes jos slapukai sukuriami vartotojų kompiuteriuose be vartotojo žinios pradeda tirti kokiuose puslapiuose jis lankosi, ką spaudžia, ko ieško ir taip toliau. Taip pat renkama informacija kaip IP adresas, kompiuterio lokacija, el. paštas ir kitokie asmeniniai duomenys.

Dar vienas faktas vertas pažymėjimo yra tas, kad ClientConnect naršyklės užgrobėjai visada ateina kartu su Search Protect naršyklės pagalbininku. Šis įrankis neleidžia pakeisti naršyklės nustatymų. Ką tai reiškia? Vartotojas negalės pakeisti hxxp://www.trovi.com nuorodos į kitą, nes jo bandymas bus blokuojamas šio įrankio. Tačiau net jei ir jūsų pastangos ištrinti šiuos ClientConnect Ltd naršyklės užgrobėjus yra bevaisės – nepasiduokit. Užduotis ganėtinai sudėtinga bandant ją įveikti rankomis, tačiau tokių programų kaip FortectIntego pagalba jūs galėsite laisvai ištrinti visus hxxp://www.trovi.com virusus ir jų komponentus.

Kaip ClientConnect Ltd sugebėjo užkrėsti mano kompiuterį?

ClientConnect Ltd reklaminės programos palaiko Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, ir Safari naršykles. Tai reiškia, kad betkuri iš šių naršyklių gali būti užpulta ir jos nustatymai pakeisti taip, kad nustatytų hxxp://www.trovi.com kaip pradinį puslapį ir paieškos tiekėją. Toks scenarijus dažniausiai atsitinka kaip vartotojas skuba įdiegti nemokamas programas į savo kompiuterį, neskaitydamas su kuo sutinka jas įdiegdamas. Jeigu įrašinėdamas programas atidžiai stebėsite programos įrašymo žingsnius ir pasirinksite išplėstinį/pasirinktiną (angl. Advanced/Custom) įdiegimo metodą – pastebėsite užžymėtą sutikimą jog jūsų pradžios puslapis bus pakeistas į hxxp://www.trovi.com. Tam kad apsaugotumėte savo interneto naršyklę nuo neleistinų pakeitimų ir privatumo pažeidimo – stengitės vengti nemokamų programų įrašymo į kompiuterį. O jeigu jau įrašinėjate, visada atidžiai tikrinkite su kuo sutinkate.

Kaip ištrinti ClientConnect Ltd virusą?

ClientConnect Ltd peradresavimo arba naršyklės užgrobimo virusai trukdo žmonėms naršyti internete, peradresuoja juos į keistus ir nepatikimus puslapius, rodo klaidinančias reklamas, šnipinėja vartotoją ar naudoja kompiuterio resursus savo reikmėm, ir taip toliau. Dėl to – labai svarbu kuo greičiau savo kompiuterį išvalyti nuo šių virusų. Kaip jau minėjome, ši kompanija prideda Search Protect naršyklės pagalbininką tam, kad neleistų jums ištrinti jų produktų. Todėl mūsų rekomendacija yra galingos antivirusinės programos naudojimas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis