Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

ClientConnect Ltd šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės įskiepiai

Kas yra ClientConnect Ltd?

ClientConnect Ltd – tai kompanija, plačiai žinoma kaip naršyklių užgrobėjų kūrėja. Vienas iš jos pagrindinių kūrinių – Trovi. Šis naršyklės užgrobėjas vadinamas įvairiai, pavyzdžiui Lab.trovi.com, Trovi, Trovi.com, ir panašiai. Nepaisant to, visos naršyklių užgrobėjų versijos, kurias yra sukūrusi kompanija ClientConnect Ltd, daro kelis neteisėtus veikslus: Pakeičia vartotojo naršyklės pagrindinį puslapį, paieškos variklį ir naujo skirtuko pradžios puslapį į hxxp://www.trovi.com. Nors ir jis padublikuoja Bing paieškos sistemos rezultatus, labai svarbu, kad žmonės suprastų skirtumą tarp Bing ir Trovi paieškos rezultatų. Pagrindinis skirtumas – tokie linkai dažniausiai bus pakeisti, t. y. prikišti rėmėjų nuorodų ir reklamų. Kas be ko, ši įmonė dar ir kaltinama privatumo pažeidimais, nes jos slapukai sukuriami vartotojų kompiuteriuose be vartotojo žinios pradeda tirti kokiuose puslapiuose jis lankosi, ką spaudžia, ko ieško ir taip toliau. Taip pat renkama informacija kaip IP adresas, kompiuterio lokacija, el. paštas ir kitokie asmeniniai duomenys.

Dar vienas faktas vertas pažymėjimo yra tas, kad ClientConnect naršyklės užgrobėjai visada ateina kartu su Search Protect naršyklės pagalbininku. Šis įrankis neleidžia pakeisti naršyklės nustatymų. Ką tai reiškia? Vartotojas negalės pakeisti hxxp://www.trovi.com nuorodos į kitą, nes jo bandymas bus blokuojamas šio įrankio. Tačiau net jei ir jūsų pastangos ištrinti šiuos ClientConnect Ltd naršyklės užgrobėjus yra bevaisės – nepasiduokit. Užduotis ganėtinai sudėtinga bandant ją įveikti rankomis, tačiau tokių programų kaip Reimage Reimage Cleaner Intego pagalba jūs galėsite laisvai ištrinti visus hxxp://www.trovi.com virusus ir jų komponentus.

ClientConnect Ltd browser hijacker

Kaip ClientConnect Ltd sugebėjo užkrėsti mano kompiuterį?

ClientConnect Ltd reklaminės programos palaiko Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, ir Safari naršykles. Tai reiškia, kad betkuri iš šių naršyklių gali būti užpulta ir jos nustatymai pakeisti taip, kad nustatytų hxxp://www.trovi.com kaip pradinį puslapį ir paieškos tiekėją. Toks scenarijus dažniausiai atsitinka kaip vartotojas skuba įdiegti nemokamas programas į savo kompiuterį, neskaitydamas su kuo sutinka jas įdiegdamas. Jeigu įrašinėdamas programas atidžiai stebėsite programos įrašymo žingsnius ir pasirinksite išplėstinį/pasirinktiną (angl. Advanced/Custom) įdiegimo metodą – pastebėsite užžymėtą sutikimą jog jūsų pradžios puslapis bus pakeistas į hxxp://www.trovi.com. Tam kad apsaugotumėte savo interneto naršyklę nuo neleistinų pakeitimų ir privatumo pažeidimo – stengitės vengti nemokamų programų įrašymo į kompiuterį. O jeigu jau įrašinėjate, visada atidžiai tikrinkite su kuo sutinkate.

Kaip ištrinti ClientConnect Ltd virusą?

ClientConnect Ltd peradresavimo arba naršyklės užgrobimo virusai trukdo žmonėms naršyti internete, peradresuoja juos į keistus ir nepatikimus puslapius, rodo klaidinančias reklamas, šnipinėja vartotoją ar naudoja kompiuterio resursus savo reikmėm, ir taip toliau. Dėl to – labai svarbu kuo greičiau savo kompiuterį išvalyti nuo šių virusų. Kaip jau minėjome, ši kompanija prideda Search Protect naršyklės pagalbininką tam, kad neleistų jums ištrinti jų produktų. Todėl mūsų rekomendacija yra galingos antivirusinės programos naudojimas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
ClientConnect Ltd ekrano nuotrauka
ClientConnect Ltd ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-clientconnect-ltd.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie ClientConnect Ltd