Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

.Cerber3 viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Ką turite žinoti apie Cerber3 failo plėtinio virusą?

Galima teigti, kad Cerber viruso kūrėjai yra atsidavę savo juodiems darbeliams. Vos tik pasirodė galimybė nemokamai atkoduoti ankstesnių viruso versijų užgrobtus duomenis, hakeriai atnaujino senąją Cerber 2.0 versiją ir sukūrė Cerber3 virusą. Šis ransomware tipo virusas jau spėjo sėkmingai įsibrauti į tūkstančius kompiuterių ir užšifravo milijonus vartotojų duomenų. Į kiekvieną užgrobtą failą virusas įterpia .cerber3 plėtinį bei palieka # HELP DECRYPT #.txt failą aukos darbalaukyje. tam kad iššifruotų žmonių duomenis, viruso kūrėjai reikalauja sumokėti išpirką. Deja, kol kas nėra sukurto jokio nemokamo įrankio, kuris galėtų nemokamai atkoduoti viruso užkoduotus failus, todėl išpirka gali atrodyti kaip vienintelė išeitis. Vis dlėto, patariame jums neskubėti ir nepasiduoti panikai. IT specialistai jau įrodė, kad viruso kūrėjai palieka spragas, kuriomis pasinaudojus galima sukurti nemokamą duomenų atkodavimo įrankį. Taigi, apsišarvuokite kantrybe ir laukite, kol toks įrankis pasirodys. Tuo tarpu, patariame kuo skubiau pašalinti Cerber3 virusą iš sistemos. Tam galite naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego

Išpirkos žinutėje hakeriai informuoja, kodėl vartotojai negali pasieks savo duomenis tik tuomet, kai sumokės reikalaujamą išpirką. Šiuo metu ji siekia 0.7154 Bitkoinus (apie 366,14 eurų), tačiau ši suma galioja tik penkias dienas. Nesumokėjus išpirkos per nurodytą laiką, ji padvigubėja ir tampa 732,29 eurais. Aukoms, kurios pasiryžo sumokėti išpirką, hakeriai suteikia garantiją, kuriįrodo, jog jie iš tiesų gali grąžinti duomenis – jie leidžia nemokamai atkoduoti vieną failą. Galbūt jau susigundėte sumokėti reikalaujamą išpirką ir pabandyti susigrąžinti savo duomenis? Tokiu atveju turime jus perspęti, kad niekada negalite būti tikri, kad kartu negausite kitų kenkėjiškų programų į savo kompiuterį. Be to, jūsų pinigai taps parama naujoms hakerių atakoms, tad neverta švaistyti pinigų ir laiko veltui. Šiuo metu jūsų prioritetu turėtų tapti Cerber3 viruso pašalinimas.

cerber3 failo plėtinio viruso pavyzdys

Kaip virusas galėjo patekti į kompiuterį?

Cerber3 failo plėtinio virusas plinta kaip Trojos arklys, t.y., jis gali lengvai apgauti vartotojus ir nepastebėtas įsmukti į kompiuterį kaip „patikimas“ failas ar programa. Daugelis žmonių pamiršta, kad internetas nėra saugi vieta ir kad daugelis virusų, tame tarpe ir Cerber3, taiko įvairias plitimo strategijas. Norėdami jų išvengti, turite imtis visų reikalingiausių saugumo priemonių. Visų pirma, nenaršykite nesaugiuose tinklalapiuose ir nespaudykite įtartinų reklamų – būtent čia dažniausiai surandami instaliaciniai kenkėjiškų programų ir virusų failai. Beje, neatidarinėkite spamo ir laiškų, gautų iš nepažįstamų ar įtartinų siuntėjų, nes šiuose laiškuose esančios nuorodos ar prisegti failai gali būti užkrėsti. Kibernetinio saugumo specialistai taip pat pataria naudoti antivirusines programas ir nepamiršti reguliariai jų atnaujinti.

Kaip pašalinti Cerber 3 virusą?

Kiekvienas vartotojas, norėdamas išvengti Cerber3 failo plėtinio viruso, turėtų imtis atitinkamų saugumo priemonių. Deja, daugeliu atvejų kompiuterių vartotojai apie virusą sužino tik tada, kai patys tampa jo aukomis. Jeigu esate tarp tų laimingųjų, kurie išvengė šio viruso atakos, patariame kuo skubiau pašalinti Cerber3 virusą. Tam naudoti galite Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner ir kitas patikimas antivirusines programas. Jokiu būdu nesugalvokite imtis viruso šalinimo rankiniu būdu! Šiuo būdu gali naudotis nebent patyrę IT specialistai. Jeigu virusas blokuoja jūsų antivirusinę programą, pasinaudokite instrukcijomis, kurias sukūrėme norėdami jums padėti pilnai pašalinti Cerber 3 virusą. Jeigu jūsų failai vis dar yra saugūs, nepamirškite pasidaryti atsarginių jų kopijų ir taip pat įsidiegti patikimos antivirusinės programos į savo kompiuterį. Niekada negalite žinoti, kada virusas pasikėsins į jūsų failus. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis .Cerber3 viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti .Cerber3 naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: .Cerber3 šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite .Cerber3 pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti .Cerber3 naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš .Cerber3 pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog .Cerber3 sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip .Cerber3 prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cerber3-file-extension-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie .Cerber3 file extension virus