Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Central Security Treatment Organization virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Ar verta bijoti Central Security Treatment Organization ransomware viruso?

Naujasis Central Security Treatment Organization ransomware virusas veikia taip pat kaip daugelis failus užkoduojančių virusų. Virusas stengiasi įtikinti aukas, kad yra oficiali, su saugumu susijusi institucija, tačiau iš tiesų tokia įstaiga neegzistuoja. Virusas siekia įsibrauti į kuo daugiau kompiuterių ir užgrobęs vartotojų failus, pareikalauti išpirkos. Failų užkodavimui naudojamas sudėtingas RSA-4096 kodas, kuris pažeidžia failus ir neleidžia vartotojams jų pasiekti. Tačiau išpirkos raštelyje „!Recovery_[random_symbols].html“ hakeriai informuoja, kad failus atgauti įmanoma. Aukoms reikia sumokėti 1,136 Bitkoinus (šiek tiek daugiau nei 600 eurų) ir hakeriai suteiks failų atkodavimo raktą. Tačiau nepatariame mokėti išpirkos. Jeigu jūsų kompiuteris buvo užkrėstas šiuo virusu, pagrindine jūsų užduotimi turėtų tapti Central Security Treatment Organization pašalinimas. Atsikratyti virusu galite naudodamiesi Reimage.

Šis pavojingas virusas plinta kaip Trojos arklys, t.y., nelegaliai, prisistatydamas kaip saugus failas ar programa. Įsibrovęs į kompiuterio sistemą jis pradeda failų kodavimą ir užgrobia visus kompiuteryje rastus duomenis, pradedant nuotraukomis, vaizdo įrašais, muzika ir baigiant įvairiais dokumentais. Baigęs kodavimą, virusas įterpia į visus pažeistus failus .cry įterpinį. Nuo šiol visa kompiuteryje buvusi informacija yra nepasiekiama. Šiomis dienomis sukčiai yra išties kūrybingi ir randa daug būdų, kaip įsibrauti į kompiuterius, todėl Central Security Treatment Organization virusas gali slėptis net gi oficialiuose ir legaliuose tinklalapiuose. Norėdami išvengti virusų ir kitų kibernetinių grėsmių, turite imtis visų saugumo priemonių. Tačiau jeigu virusui vistiek pavyko įsmukti į jūsų kompiuterį, jokiu būdu nemokėkite sukčių reikalaujamos išpirkos, kadangi galite negauti failų atkodavimo rakto arba kartu su juo gauti papildomų kenkėjiškų programų. Tad jums nelieka nieko kito, tik pašalinti Central Security Treatment Organization iš kompiuterio ir ateityje būti atsargesniems.

Central Security Treatment Organization viruso pavyzdys

Kaip virusas plinta?

Trumpai aptarėme, kad virusas plinta kaip Trojos arklys, apsimesdamas patikimu failu. Įprastai, sukčiai siunčia elektroninius laiškus, kuriuose prideda virusą Word, JS arba .ZIP formatu. Viruso aktyvavimui taikomos įvairios strategijos: virusas gali būti aktyvuojamas vos parsisiuntus užkrėstą failą, Word‘o failu paslėpti virusai gali reikalauti aktyvuoti Macro komandas ir t.t. Viruso kūrėjai paslėpia kenkėjiškus failų plėtinius ir pavadinimus, kadangi daugelis vartotojų žino, kad .exe failai įprastai yra pavojingi ir jais tikrai nepasitikėtų. Taigi, hakeriai pakeičia užkrėsto failo plėtinį į „paveikslas.jpg.exe“, tačiau Windows opreacinė sistema pagal nutylėjimą nerodo failų plėtinių, todėl aukos mato tik „paveikslas.jpg“ pavadinimą.

Central Security Treatment Organization virusas taip pat gali patekti į kompiuterį kartu su netikrais Java ir Adobe programų atnaujinimais. Dėl šios priežasties itin svarbu žinoti, iš kur galima atsisiųsti patikimus programų atnaujimus. Visai nesvarbu, kokią programinę įrangą naudojate, visi programų atnaujinimai yra pateikiami tik oficialiose kūrėjų svetainėse. Atnaujindami ar parsisiųsdami programas iš kitų, nepatikimų šaltinių rizikuojate įsileisti kenkėjiškas programas ir virusus.

Kaip pašalinti Central Security Treatment Organization virusą?

Central Security Treatment Organization pašalinimas nėra lengva užduotis. Nerekomenduojame mėginti atsikratyti virusu rankiniu būdu. Tai padaryti gali tik profesionalūs ir patyrę IT specialistai bei virusų tyrėjai. Visiems patariame naudoti antivirusinę programą, kuri padeda identifikuoti ir panaikinti kompiuteryje esančius kenkėjiškus failus. Pašalinti Central Security Treatment Organization virusą galite pasinaudodami Reimage. Panaikinę virusą, galėsite atkurti užkoduotus failus iš atsarginiu kopijų. Jeigu jų neturite, jums belieka tik laukti ir tikėtis, kad greitu metu virusų tyrėjai sukurs nemokamą failų atkūrimo įrankį. Deja, kai kurie ransomware tipo virusai yra itin sudėtingi, todėl šių įrankiu gali tekti laukti labai ilgai. Dėl to patariame pasirūpinti duomenų saugumu iš anksto.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Central Security Treatment Organization virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Central Security Treatment Organization virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Rankinis Central Security Treatment Organization viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Central Security Treatment Organization naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Central Security Treatment Organization šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Central Security Treatment Organization pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Central Security Treatment Organization naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Central Security Treatment Organization pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Central Security Treatment Organization sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Central Security Treatment Organization prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-central-security-treatment-organization-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis