Central Security Treatment Organization viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Central Security Treatment Organization viruso pašalinimas

Kas yra Central Security Treatment Organization virusas?

Ar verta bijoti Central Security Treatment Organization ransomware viruso?

Naujasis Central Security Treatment Organization ransomware virusas veikia taip pat kaip daugelis failus užkoduojančių virusų. Virusas stengiasi įtikinti aukas, kad yra oficiali, su saugumu susijusi institucija, tačiau iš tiesų tokia įstaiga neegzistuoja. Virusas siekia įsibrauti į kuo daugiau kompiuterių ir užgrobęs vartotojų failus, pareikalauti išpirkos. Failų užkodavimui naudojamas sudėtingas RSA-4096 kodas, kuris pažeidžia failus ir neleidžia vartotojams jų pasiekti. Tačiau išpirkos raštelyje „!Recovery_[random_symbols].html“ hakeriai informuoja, kad failus atgauti įmanoma. Aukoms reikia sumokėti 1,136 Bitkoinus (šiek tiek daugiau nei 600 eurų) ir hakeriai suteiks failų atkodavimo raktą. Tačiau nepatariame mokėti išpirkos. Jeigu jūsų kompiuteris buvo užkrėstas šiuo virusu, pagrindine jūsų užduotimi turėtų tapti Central Security Treatment Organization pašalinimas. Atsikratyti virusu galite naudodamiesi ReimageIntego.

Šis pavojingas virusas plinta kaip Trojos arklys, t.y., nelegaliai, prisistatydamas kaip saugus failas ar programa. Įsibrovęs į kompiuterio sistemą jis pradeda failų kodavimą ir užgrobia visus kompiuteryje rastus duomenis, pradedant nuotraukomis, vaizdo įrašais, muzika ir baigiant įvairiais dokumentais. Baigęs kodavimą, virusas įterpia į visus pažeistus failus .cry įterpinį. Nuo šiol visa kompiuteryje buvusi informacija yra nepasiekiama. Šiomis dienomis sukčiai yra išties kūrybingi ir randa daug būdų, kaip įsibrauti į kompiuterius, todėl Central Security Treatment Organization virusas gali slėptis net gi oficialiuose ir legaliuose tinklalapiuose. Norėdami išvengti virusų ir kitų kibernetinių grėsmių, turite imtis visų saugumo priemonių. Tačiau jeigu virusui vistiek pavyko įsmukti į jūsų kompiuterį, jokiu būdu nemokėkite sukčių reikalaujamos išpirkos, kadangi galite negauti failų atkodavimo rakto arba kartu su juo gauti papildomų kenkėjiškų programų. Tad jums nelieka nieko kito, tik pašalinti Central Security Treatment Organization iš kompiuterio ir ateityje būti atsargesniems.

Central Security Treatment Organization viruso pavyzdys

Kaip virusas plinta?

Trumpai aptarėme, kad virusas plinta kaip Trojos arklys, apsimesdamas patikimu failu. Įprastai, sukčiai siunčia elektroninius laiškus, kuriuose prideda virusą Word, JS arba .ZIP formatu. Viruso aktyvavimui taikomos įvairios strategijos: virusas gali būti aktyvuojamas vos parsisiuntus užkrėstą failą, Word‘o failu paslėpti virusai gali reikalauti aktyvuoti Macro komandas ir t.t. Viruso kūrėjai paslėpia kenkėjiškus failų plėtinius ir pavadinimus, kadangi daugelis vartotojų žino, kad .exe failai įprastai yra pavojingi ir jais tikrai nepasitikėtų. Taigi, hakeriai pakeičia užkrėsto failo plėtinį į „paveikslas.jpg.exe“, tačiau Windows opreacinė sistema pagal nutylėjimą nerodo failų plėtinių, todėl aukos mato tik „paveikslas.jpg“ pavadinimą.

Central Security Treatment Organization virusas taip pat gali patekti į kompiuterį kartu su netikrais Java ir Adobe programų atnaujinimais. Dėl šios priežasties itin svarbu žinoti, iš kur galima atsisiųsti patikimus programų atnaujimus. Visai nesvarbu, kokią programinę įrangą naudojate, visi programų atnaujinimai yra pateikiami tik oficialiose kūrėjų svetainėse. Atnaujindami ar parsisiųsdami programas iš kitų, nepatikimų šaltinių rizikuojate įsileisti kenkėjiškas programas ir virusus.

Kaip pašalinti Central Security Treatment Organization virusą?

Central Security Treatment Organization pašalinimas nėra lengva užduotis. Nerekomenduojame mėginti atsikratyti virusu rankiniu būdu. Tai padaryti gali tik profesionalūs ir patyrę IT specialistai bei virusų tyrėjai. Visiems patariame naudoti antivirusinę programą, kuri padeda identifikuoti ir panaikinti kompiuteryje esančius kenkėjiškus failus. Pašalinti Central Security Treatment Organization virusą galite pasinaudodami ReimageIntego. Panaikinę virusą, galėsite atkurti užkoduotus failus iš atsarginiu kopijų. Jeigu jų neturite, jums belieka tik laukti ir tikėtis, kad greitu metu virusų tyrėjai sukurs nemokamą failų atkūrimo įrankį. Deja, kai kurie ransomware tipo virusai yra itin sudėtingi, todėl šių įrankiu gali tekti laukti labai ilgai. Dėl to patariame pasirūpinti duomenų saugumu iš anksto.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Central Security Treatment Organization viruso pašalinimas

Kaip ištrinti Central Security Treatment Organization naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Central Security Treatment Organization šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Central Security Treatment Organization pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Central Security Treatment Organization naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Central Security Treatment Organization pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Central Security Treatment Organization sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Central Security Treatment Organization prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis