Browse for the Cause šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Rankinis Browse for the Cause pašalinimas

Kas yra Browse for the Cause?

Ką turite žinoti apie Browse for the Cause plėtinį?

Browse for the Cause plėtinys (dar žinomas kaip BrowseForTheCause) yra potencialiai pavojinga programa (angl. potentially unwanted program), kuri taip pat priskiriama adware kategorijai. Šios programos plinta kaip papildomi komponentai prie kitų programų, todėl jas galima įdiegti visai to nepastebint. Jeigu nenorite, kad BrowseForTheCause virusas ar kitos reklaminės programos patektų į jūsų kompiuterį, turite atidžiai stebėti kiekvienos programos įdiegimo procesą, pasirinkdami išplėstinius (Custom/Advanced) įdiegimo nustatymus. Įdiegimo eigoje išvysite pažymėtas papildomas programas, kurias turite nužymėti ir taip atsisakyti jų įdiegimo. Tačiau jeigu šiai programai pavyko prasmukti nepastebėtai, turite nieko nelaukdami nuskenuoti kompiuterį ReimageIntego arba Malwarebytes ir leisti vienai šių programai pašalinti BrowseForTheCause.

Patekusį į kompiuterio sistemą šį reklaminė programa užgrobia visas įdiegtas interneto naršykles ir pradeda rinkti informaciją apie vartotojus. Vartotojams taip pat pateikiama daug reklaminio turinio, o šiems paspaudus reklamas, viruso kūrėjai pradeda generuoti pajamas. Panašu, kad tokia veikla yra pagrindinė aplikacijos funkcija. Nepamirškite, kad Browse for the Cause plėtinys nėra legalus tam tikros paramos organizacijos plėtinys, kuris pagerina jūsų naršymą internete ir leidžia jums prisidėti prie kilnių tikslų įgyvendinimo. Vietoje to virusas gali pakeisti numatytąjį pradžios puslapį ir paieškos sistemą, neprašydamas jūsų leidimo ar sutikimo. Browse for the Cause virusas taip pat aktyviai naudojamas reklamuoti tokius įrankius kaip Snap.do ir DefaultTab. Daugelis žmonių taip pat pastebėjo, kad šiam plėtiniui atsiradus jų naršyklėse, buvo įdiegta ir daugybė kitų nežinomų aplikacijų. Vartotojams taip pat reikėtų būti itin atsargiems su reklamomis, kurių taip pat turėtų ženkliai padaugėti po viruso įsibrovimo. Daugeliu atveju šios reklamos yra klaidinančios ir pateikiamos tik tam, kad vartotojai būtų nukreipiami į partnerių tinklalapį ir taip padidintų lankomumą. Tačiau BrowseForTheCause pašalinimas padės išvengti visų šių nepatogumų.

BrowseForTheCause virusas yra adware tipo programa

Kaip šiai reklaminei programai pavyko patekti į kompiuterį?

Browse for the Cause reklamos pastebimos vos tik leidus šiam plėtiniui patekti į kompiuterį, o tai galite padaryti sąmoningai arba ne. Savanoriškai įdiegti šios programos tikrai nepatariame. Internete gausu tinklalapių ir vartotojų atsiliepimų, kurie tikrai pagrįstų mūsų patarimą. Taip pat galite rasti daug tinklalapių, kuriuose kalbama apie šio plėtinio naudą ir prasmingumą bei siūloma jį įdiegti. Jūs netgi galite patikrinti, kiek pinigų plėtiniui jau pavyko surinkti ir kokioms labdaroms organizacijoms jie buvo paskirti. Tačiau turime atkreipti dėmesį į tai, kad ši informacija neretai gali būti klaidinanti.

BrowseForTheCause plėtinys taip pat platinamas ir dar vienu būdu. Nepaisant to, kad aplikacija nėra tikras virusas, ji iš tiesų gali netikėtai pasirodyti kompiuterio ekrane. Taip gali nutikti todėl, kad ji yra aktyviai platinama kaip papildomas komponentas, kuris pridedamas į kitų nemokamų programų paketą. Vartotojai turi būti itin atidūs ir atidžiai įdiegti visas naujas programas. Vietoje rekomenduojamų ar greitų nustatymų, visada rinkitės išplėstinius ir atidžiai sekite eigą. Visuomet įsitikinkite, kad jums nesiūlomos jokios papildomos programos, o išvydę siūlomas aplikacijas – būtinai jas nužymėkite. Taip išvengsite nepageidaujamų plėtinių, programų ir aplikacijų, kurios gali sukelti daug nemalonumų.

Kaip pašalinti BrowseForTheCause virusą?

Turite būti itin atsargūs su tokiomis programomis, kaip Browse for the Cause plėtinys, kadangi jos gali sukelti tokias problemas kaip vartotojų duomenų rinkimas ar klaidinančių reklamų pateikimas. Tad jeigu šiai programai pavyko patekti į jūsų kompiuterį, turite nieko nelaukdami imtis jos pašalinimo. BrowseForTheCause pašalinimas gali būti atliktas rankiniu arba automatiniu būdu. Rankinis pašalinimas yra kiek sudėtingesnis, tačiau straipsnio pabaigoje rasite detalias instrukcijas kaip tai atlikti teisingai. Automatinis metodas yra kur kas lengvesnis ir greitesnis. Patikimos antivirusinės programos gali pašalinti BrowseForTheCause vos per kelias minutes. Tam jums tereikia įdiegti ir atnaujinti antivirusinę programą.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Browse for the Cause pašalinimas

Ištrinkite Browse for the Cause iš Windows sistemų

BrowseForTheCause plėtinio pašalinimo metu taip pat įsitikinkite, kad į jūsų kompiuterį nebuvo įdiegtos kitos nepageidaujamos programos, pavyzdžiui, Snap.do, Search.Snap.do, DefaultTab ar pan.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Browse for the Cause ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Browse for the Cause ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Browse for the Cause iš Mac OS X sistemos

Rankinio Browse For The Cause pašalinimo metu įsitikinkite, kad pašalinote ne tik šį plėtinį, bet ir kitas nepatikimas programas, kurios galėjo būti taip pat įdiegtos. Snap.do, Search.Snap.do ir DefaultTab aplikacijos yra susijusios su šia adware programa.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Browse for the Cause bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Browse for the Cause iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Browse for the Cause iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Browse for the Cause iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Browse for the Cause ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Browse for the Cause šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Browse for the Cause iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Browse for the Cause ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Browse for the Cause pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Browse for the Cause iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Browse for the Cause bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Browse for the Cause pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Browse for the Cause registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis