Kas yra bridge.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Jake Doevan - -

bridge.dll yra naršyklės pagalbinis objektas (BHO), kuris paprastai yra aplanke c:\WindowsSystem32. Kaip ir bet kuris kitas naršyklės pagalbinis objektas, šis failas pradeda veikti kiekvieną kartą, kai vartotojas paleidžia savo interneto naršyklę. Šis failas nėra stabdomas apsaugos programų, kadangi dažniausiai bridge.dll yra palaikomas naršykle. Pasak kai kurių šaltinių, bridge.dll gali būti naudojamas sistemos šnipinėjimo veiksmams bei platinti kenkėjiškoms programoms.

Būdai, kuriems yra naudojamas bridge.dll failas yra labai universalūs – jis gali būti naudojamas stebėti interneto naršyklę, sustabdyti svarbius procesus ir naikinti failus. Mes labai rekomenduojame pašalinti bridge.dll failą iš savo kompiuterio. Tačiau, jūs neturėtumėte to daryti rankiniu būdu jeigu jūs neturite pakankamai žinių apie kompiuterius ir jų archtektūrą. Taigi, mes rekomenduojame automatines sistemos tikrinimo priemones, tokias kaip Reimage arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-bridge-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Simonas sako:
    kovo 8th, 2014 at 11:47 am

    O bridgeres? Ar jis saugus?

Jūsų nuomonė apie bridge.dll

Failai
Programos
Palygink