Kas yra bridge.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

bridge.dll yra naršyklės pagalbinis objektas (BHO), kuris paprastai yra aplanke c:\WindowsSystem32. Kaip ir bet kuris kitas naršyklės pagalbinis objektas, šis failas pradeda veikti kiekvieną kartą, kai vartotojas paleidžia savo interneto naršyklę. Šis failas nėra stabdomas apsaugos programų, kadangi dažniausiai bridge.dll yra palaikomas naršykle. Pasak kai kurių šaltinių, bridge.dll gali būti naudojamas sistemos šnipinėjimo veiksmams bei platinti kenkėjiškoms programoms.

Būdai, kuriems yra naudojamas bridge.dll failas yra labai universalūs – jis gali būti naudojamas stebėti interneto naršyklę, sustabdyti svarbius procesus ir naikinti failus. Mes labai rekomenduojame pašalinti bridge.dll failą iš savo kompiuterio. Tačiau, jūs neturėtumėte to daryti rankiniu būdu jeigu jūs neturite pakankamai žinių apie kompiuterius ir jų archtektūrą. Taigi, mes rekomenduojame automatines sistemos tikrinimo priemones, tokias kaip FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink