Kas yra bridge.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Jake Doevan - -

bridge.dll yra naršyklės pagalbinis objektas (BHO), kuris paprastai yra aplanke c:\WindowsSystem32. Kaip ir bet kuris kitas naršyklės pagalbinis objektas, šis failas pradeda veikti kiekvieną kartą, kai vartotojas paleidžia savo interneto naršyklę. Šis failas nėra stabdomas apsaugos programų, kadangi dažniausiai bridge.dll yra palaikomas naršykle. Pasak kai kurių šaltinių, bridge.dll gali būti naudojamas sistemos šnipinėjimo veiksmams bei platinti kenkėjiškoms programoms.

Būdai, kuriems yra naudojamas bridge.dll failas yra labai universalūs – jis gali būti naudojamas stebėti interneto naršyklę, sustabdyti svarbius procesus ir naikinti failus. Mes labai rekomenduojame pašalinti bridge.dll failą iš savo kompiuterio. Tačiau, jūs neturėtumėte to daryti rankiniu būdu jeigu jūs neturite pakankamai žinių apie kompiuterius ir jų archtektūrą. Taigi, mes rekomenduojame automatines sistemos tikrinimo priemones, tokias kaip Reimage arba Malwarebytes Malwarebytes.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-bridge-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink