Kas yra bobrowser.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

bobrowser.exe yra pagrindinis Bobrowser [BoBrowser] vykdomasis failas. Jeigu nieko negirdėjote apie šią programą, vienas iš svarbiausių dalykų, kurį jūs privalote suprasti, yra tai, kad jos turėtų būti vengiama ir kad ji tikrai nėra tinkama paieškai Internete. Taip yra todėl, nes Bobrowser buvo priskirta ‘browser hijacker’ kategorijai. Tai reiškia, kad ji gali pateikti jums pakeistus paieškos rezultatus ir taip peradresuoti jūsų naršyklę į jums visai nepažįstamas svetaines. Kadangi nėra jokios garantijos, kad visos taip reklamuojamos svetainės yra saugios, mes norime jus įspėti, kad jūs privalote vengti Bobrowser. Beje, ši paieškos svetainė taip pat gali bandyti blokuoti tokius paieškos puslapius kaip Google, Yahoo ar Bing, bei pakeisti jūsų pradžios puslapį ir numatytąjį paieškos puslapį į isearch.bobrowser.com [isearch.bobrowser.com]. Jei jūs ką tik pastebėjote bobrowser.exe ar panašų failą savo kompiuterio užduočių tvarkytuve (angl. Task Manager), nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės jatsikratyti visų su Bobrowser susijusių failų.

bobrowser.exe ir kiti įtartini failai, kurie priklauso šiai programai, dažniausiai yra platinami kartu su nemokamomis programomis. Taip yra todėl, nes Bobrowser plinta kaip papildomas kitų programų priedas, kurio atsikratyti galima tik atidžiai sekant kiekvieną nemokamą programą bei jos atsisiuntimą į sistemą. Tai padaryti galite pasirinkdami Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir nužymint visas varneles, kurios sutinka su sistemos nustatymų pakeitimu ir papildomų programų įrašymu į kompiuterį.

Jei manote, kad Bobrowser jau yra jūsų kompiuteryje, turėtumėte nieko nelaukti ir atsisiųsti FortectIntego arba kitą patikimą antivirusinę programą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink