„Blackberry“ nukėlė „BlackBerry Messenger“ pristatymą po to, kai padirbta programos versija pateko į Play Store

Jei esate vienas iš „BlackBerry“ gerbėjų, jūs tikrai laukėte rugsėjo vidurio, kuomet turėjo pasirodyti „BlackBerry Messenger“ (BBM) programa skirta iPhone ir Android. Deja, kompanijos fanai dar turės palaukti šios aplikacijos, nes „Blackberry“ nusprendė atidėti jos pristatymą po to kai užkrėsta BMM versija pateko į Google Play Store. Nors Google ištrynė šią programą nepraėjus nei 8 valandoms, ją sugebėjo parsisiųsti daugiau nei milijonas žmonių.

Anot „Blackberry“ atstovų, netikra BBM versija, kuri buvo skirta „Android“ OS, pirmiausia pateko į svetaines skirtas dalintis failais. Iš ten, ji buvo patalpinta į Play Store ir pradėjo sklisti nežmoiškais greičiais. Įdiegus į sistemą kenksmingą BBM versiją, ji iškarto sulėtina sistemą bei sukelia kitus nepageidaujamus jos pokyčius.

„BlackBerry“ komanda dabar stengiasi surasti būdą kaip užblokuoti šias BMM programos versijas. Deja, kol kas jie nelabai gali ką nors padaryti, nes sukčiai vos ne kiekvieną dieną patalpina po naują padirbtos BMM versiją. Jeigu paieškosite Play Store žodžio „BMM“, jūs surasite dešimtis skirtingų programėlių. Jų tarpe, keletas netgi turės penkių žvaigždučių reitingą, kadangi sukčiai verčia žmones paskirti savo reitingą dar prieš paleidžiant aplikaciją telefone ar kitame įrenginyje.

Prisiminkite, tikroji BMM versija dar nėra išleista, taigi jūs turite laikytis kuo toliau nuo visų aplikacijų, kurios prisistato būtent taip. Jeigu jūs buvote apgautas ir instaliavote netikrą programą į savo išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį, išinstaliuokite ją kaip įmanoma greičiau ir taip pat patikrinkite savo įrenginį su antivirusine programa.

Failai
Programos
Palygink