Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Better Tab viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Lie 2017 atnaujinimas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Pagrindinės „Better Tab“ viruso keliamos problemos

„Better Tab“ viruso pavyzdys

„Better Tab“ virusas veikia kaip įtartinas naršyklės plėtinys, kurį sukūrė „BeeStripe“ kompanija. Jis platinamas „Google Play“ internetinėje parduotuvėje. Taip pat tikėtina, kad priedas yra platinamas kaip priedas prie kitų labiau žinomų nemokamų programų. Todėl būtina atkreipti dėmesį prieš įdiegiant naują programinę įrangą.

Iš pažiūros plėtinys atrodo kaip itin naudingas įrankis, padedantis organizuoti dienotvarkę. Jis taip pat primena apie svarbius įvykius bei susitikimus. Bet to, jis pagyvina jūsų pagrindinės paieškos svetainės puslapį. Galite nustatyti jūsų mėgstamą nuotrauką vietoj fono.

Anot „Chrome“ internetinės parduotuvės duomenų, šiuo metu priedu naudojasi daugiau nei 40 tūkst. vartotojų. Deja, tik nedidelė dalis minėtųjų vartotojų yra patenkinti plėtiniu. Vieni teigia, kad programa patenka į jų naršyles bei pakeičia numatytąją paieškos svetainę be tiesioginio jų sutikimo.

Tačiau panašūs nesusipratimai veikiau kyla tada, kai vartotojai nepastebi įrankio kaip priedo įrašinėjant kitas programas. Kai kurie nemokamų programų platintojai taip pat ne visada tinkamai atkreipia dėmesį į šį faktą. Vertai atkreipti dėmesį, kad ši platinimo stratetgija yra legali bei plačiai naudojama.

Dėl atidumo ar laiko trūkumo, vartotojai dažnai įrašo nepageidaujamus priedus kartu su pagrindine programa. Tokiu būdu ir „Better Tab“ plėtinys patenka į įrenginį.

Net jeigu ir per klaidą įrašėte programą, nesunku pašalinti „Better Tab“ priedą. Tačiau, kartais nes visada gali pavykti surasti bei pašalinti visus su plėtiniu susijusius failus. Tokiu atveju Reimage ar panaši virusų šalinimo programa padės jums tai padaryti.

Reklaminių programų veikimo ypatumai

Nors dažnai vadinama virusu, „Better Tab“ nėra techniškai tikras užkratas, veikiau tai nepageidaujama reklaminė programa. Be to, kūrėjai pamini programos savybę pakeisti numatytąją paieškos svetainę plėtinio aprašyme.

Tačiau platinimo būdas išduoda, kad plėtinys vis dėlto nėra patikima programa, o veikiau reklaminė programinė įranga. Taip pat plėtinys yra linkęs kaupti atitinkamą informaciją apie vartotojus. „Better Tab“ renka informacija apie jūsų naršymo įpročius, nustato IP adresą, bei geografinę vietą.

Ši informacija praverčia kuriant suasmenintus reklaminius pranešimus. Tikėtina, kad vartotojai pamatę jų įpročius bei pomėgius labiau atitinkančius reklaminius pasiūlymus, spustels ant pranešimų.

Tokiu būdu jų kūrėjai bei platintojai gauna solidų pelną priklausomai nuo spustelėjimų bei peržiūrų skaičiaus. Tačiau ne visada šie pranešimai reklamuoja patikimus produktus ar paslaugas. Jų svetainės taip pat gali būti prastai apsaugotos nuo kompiuterių virusų. Šie veiksniai gali jus paskatinti atlikti „Better Tab“ šalinimą. „Better Tab“ naršyklės plėtinio nuotrauka
Jei įsirašėte „Better Tab“ plėtinį kartu su kita programa, po kurio laiko atkreipsite dėmesį, kaip jis pakeičia numatytąją paieškos svetainę.

Patarimai kaip išvengti „Better Tab“ užkrato ateityje

Jau aptarėme pagrindinius „Better Tab“ platinimo būdus. Jei įsidiegėte plėtinį per „Google“ Chrome elektroninę parduotuvę, nesunku jį išinstaliuoti.

Jei papildinys pateko į naršyklę kitu būdu, verta įsiminti šiuos patarimus. Nesvarbu, kokią programą ruošiatės įsirašyti bei nepaisant svetainės, iš kurios ketinate siųstis programą, rinkitės „Specialųjį“ (angl. „Advanced“) šalinimo būdą.
Tai padės jums pamatyti programos priedus. Nuimkite varneles nuo papildomų nereikalingų programų ir tik tada pradėkite įrašymo procesą.

Dažnai panašių programų kūrėjai platina programas per „Sparčiuosius“ arba „Rekomenduotinus“ (angl „Quick“ ir „Recommended“) įrašymo nustatymus. Kadangi vartotojai dažnai skuba užbaigti įrašymo procesą, jie dažnai nepastebi nepageidautinų priedų.

Tinkami „Better Tab“ šalinimo būdai

Nėra sudėtinga pašalinti „Better Tab“ iš naršyklės. Jei nenorite gaišti laiko jo šalinimui, galite pasitelkti virusų šalinimo programą, pavyzdžiui, Reimage ar Malwarebytes, į pagalbą. Ji padės pašalinti visus su reklamine programa susijusius failus ir visiškai juos pašalinti.

Taip pat galite ištrinti „Better Tab“ virusą ir paprastuoju būdu. Tačiau tam prireiks daugiau laiko. Greitesnis būdas – atkurti numatytuosius naršyklės nustatymus.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Better Tab viruso pašalinimas:

Ištrinkite Better Tab iš Windows sistemų

Norėdami visiškai pašalinti „Better Tab“ plėtinį iš naršyklės, svarbu surasti visus su juo susijusius naršyklės programinius failus. Tai jums padės padaryti žemiau pateiktos instrukcijos. Atidžiai vykdykite kiekvieną žingsnį tam, kad nepraleistumėte svarbios smulkmenos. Taip pat šis vedlys tinka šalinti ir kitas panašaus pobūdžio reklamines programas ar naršyklės užgrobėjus,

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Better Tab ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Better Tab ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Better Tab iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Better Tab iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Better Tab bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Better Tab iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Better Tab ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Better Tab šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Better Tab virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Better Tab iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Better Tab iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Better Tab ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Better Tab šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Better Tab iš Google Chrome

Atkreipkite dėmesį, kad kartu su plėtiniu prie naršyklės galėjo būti pridėti kiti priedai. Pašalinkite visus nereikalingus bei įtartinus plėtinius. „Better Tab“ šalinimo taip pat nurodys kaip atkurti numatytuosius nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Better Tab ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Better Tab pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Better Tab iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Better Tab bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Better Tab pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-better-tab-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Better Tab virus