Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

BeethoveN viruso šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos) - Nemokamas vadovas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

Kompiuterių įsilaužėliai pokštauja: pasirodė „BeethoveN“ virusas

„BeethoveN“ virusas – tai kompiuterinis užkratas, užkoduojantis failus bei pridedantis .beethoveN failo plėtinius. Nors viruso pavadinimas išties šmaikštus, deja, užkratas sukelia itin daug neigiamų padarinių jo paveiktiems vartotojams. Kaip ir kiekvienas failus koduojantis užkratas, BeethoveN prašo išpirkos mainais už užkoduotus failus. Pasitelkdamas AES-256 and RSA-2048 kodų šifruotę, failai yra užkoduojami unikalia kombinacija. Yra žinoma, kad užkratas yra sukurtas žymaus HiddenTear užkrato pagrindu. Tačiau matyti, kad kūrėjas nevisiškai ištobulino virusą. Jo programuotojas išties įsitraukė į dizaino tobulinimą procesą – visi sakiniai baigiasi nata. Taip pat užkratas palieka ir kitą žinutę. Angliškoji viruso versija įdiegia „HKCU\Environment\SAVETHETREES“ sisteminius failus, skatinančius pamąstyti apie žemės ekologiją. Nors technine prasme virusas išties kelia susidomėjimą, užsikrėtę vartotojai ieško tik vienintelio atsakymo – kaip sėkmingai pašalinti BeethoveN užkratą.BeethoveN viruso pavyzdys

Įdomu, kad kompiuterinis įsilaužėlis vien garsiuoju vokiečių kompozitoriumi neapsiriboja. Viruso kode taip pat rasta nuorodų į Šopeną. Išskyrus viruso pagrindinį viruso išpirkos pranešimą, FIULEUST.txt faile pateikiama ta pati informacija. Viruso programoje matyti mandagia anglų kalba parašytas tekstas, informuojantis apie virusą bei pateikiantis smulkesnę informaciją apie tolesnę veiksmų seką. Perspėjama, kad vartotojai turėtų įsigyti prisijungti prie nurodytų tinklalapių ir pervesti juos nurodytu adresu per 168 valandas. Tačiau nei pirmasis nei https://soltec6d5qinsppi.hiddenservice.net tinklalapis neveikia. Įdomu, kad kūrėjai pažymi, kad vienintelis būdas visiškai atkoduoti failus – pasinaudoti atsarginėmis failų kopijomis. Kitame programos lange pateikiama duomenų atkodavimo funkcija. Jei nepavyko atkoduoti visų failų iš karto, vartotojai gali pakartotinai nuskaityti failus. Įskaitant tai, kad nei viena iš nurodytų svetainių tinkamai neveikia, nevertėtų svarstyti išpirkos mokėjimo galimybės, bet vietoj to pašalinti BeethoveN virusą kuo greičiau.

Užkrato plitimo būdai

Nors pati užkrato išvaizda nėra įprasta, plitimo būdai nieko nesiskiria nuo kitų užkratų. Lankantis reklaminiais pranešimais perpildytose svetainėse bei piratiniuose tinklalapiuose, žymiai padidėja rizika užsikrėsti šiuo virusu. Taip pat neturėtumėte atmesti galimybės, kad užkratas platinamas kaip reklaminių laiškų priedas. Viruso pagrindinė vykdomoji rinkmena – BeethoveN.Infected.Final.NoObfustication.exe – gali būti paslėpta po tariamu programos atnaujinimu. Jei apsilankėte svetainėje, kurioje staiga pasirodo pranešimas, kad Java ar Adobe Flash programa turi būti nedelsiant atnaujinta, neskubėkite to daryti. Psichologinis spaudimas – dažnas įsilaužėlių manipuliavimo įrankis. Tam, kad apsisaugotumėte bei pašalintumėte BeethoveN virusą, pasinaudokite Reimage ar Malwarebytes Malwarebytes programomis.

BeethoveN šalinimo vedlys

Nors virusas buvo išplatintas veikiau kaip pokštas, svarbu atkreipti dėmesį, kad jis išties užkoduoja failus sudėtinga šifruote. Taip pat matyti jis atspindi viruso kūrėjas nusimanymą apie virusų kūrimo procesą. Tikėtina, kad ateityje jis pateiks naujus užkratus. Tam, kad visiškai pašalintumėte „BeethoveN“ virusą, pasitelkite aukščiau minėtas programas. Jei programa neatsako ar kompiuteris nevaldomas, pasinaudokite žemiau pateiktu vedliu.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis BeethoveN viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti BeethoveN naudojant Safe Mode with Networking

Ši funkcija suteikia specialią prieigą prie esminių sistemos funkcijų. Tokiu būdu galėsite įjungti virusų šalinimo programą ir ištrinti „BeethoveN“ virusą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: BeethoveN šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite BeethoveN pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti BeethoveN naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš BeethoveN pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog BeethoveN sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti BeethoveN. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei BeethoveN užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Pasinaudokite „Data Recovery Pro“

Ši programa praverčia atkuriant pažeistus ar ištrintus failus.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus BeethoveN viruso;
 • Atkurkite juos.

Kaip veikia „Windows Previous Versions“ funkcija?

Jei sistemos atkūrimo funkcija buvo anskčiau įgalinta, tikėtina, kad pavyks atkurti tam tikrus failus šiuo būdu. Tačiau atminkite, kad jis pareikalaus laiko ir kantrybės.

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

Kuo naudinga „ShadowExplorer“

Pasinadodama atsarginėmis kopijomis, programa atkuria failus. Nėra informacijos, kad užkratas ištrina šias kopijas, tad tikėtina, kad atgausite svarbius dokumentus.

 • Parsisiųskite Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Sekdami Shadow Explorer diegimo vedlio nurodymus, įrašykite šią programą į savo kompiuterį;
 • Paleiskite programą ir atverkite viršutiniame kairiajame kampe esantį išskleidžiamąjį meniu. Peržiūrėkite, kokių aplankų ten yra;
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite ant aplanko, kurį norite atkurti, ir spauskite “Export”. Taip pat galite nurodyti, kur norite jį išsaugoti.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip BeethoveN prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-beethoven-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie BeethoveN ransomware virus