Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

AVCrypt viruso šalinimas (Decryption Steps Included) - Pašalinimo vadovas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Ransomware

AVCrypt – virusas, kuris bando išinstaliuoti antivirusinę programą užkrėstose Windows operacinėse sistemose

AVCrypt išpirkos raštelis

AVCrypt yra kenksminga programa, kuri buvo sukurta antivirusinių programų pašalinimui. Šiuo metu nėra žinoma, ar šis virusas buvo sukurtas kaip duomenis užkoduojantis virusas, ar programų naikintojas. Vis dėlto, programa sukuria naują, tuščią dokumentą pavadinimu +HOW_TO_UNLOCK.txt, kuris turėtų pateikti išpirkimo taisykles.

Apibūdinimas
Pavadinimas AVCrypt
Tipas Duomenis užkoduojantis virusas
Pavojaus lygis Aukštas. Pakeičia sistemos konfigūraciją, panaikina antivirusinę programą bei kitus duomenis
Simptomai Užkoduoti failai, panaikinta antivirusinė
Platinimas Suklastoti laiško priedai, fiktyvūs programų atnaujinimai, saugumo spragų ieškantis įrankis
Pašalinimas Parsisiųskite ir įdiekite Reimage

Pats svarbiausias AVCrypt viruso įpatumas yra sugebėjimas ištrinti kompiuterio apsaugos programas vos tik patekus į operacinę sistemą. Kenksminga programa ypač taikosi į Windows Defender ir Malwarebytes antivirusinę bei sunaikina Windows servisus tam, kad sustabdytų normalią šių programų veiklą.

Be to, AVCrypt pateikia užklausą apie antivirusinę programą, kuri yra užregistruota su Windows apsaugos centru. Tuomet šis kenksmingas virusas panaudoja WMIC tam, kad galutinai panaikintų antivirusinę. Tačiau neseniai atlikta analizė parodė, kad virusas nesugeba pašalinti visų antivirusinių programų. Tai reiškia, kad kai kurios užkratų šalinimo programos yra atsparios šiai infekcijai.

AVCrypt kenkėjiška programa turi abiejų – duomenis užkoduojančio viruso ir programų naikintojo – savybių. Taigi, virusas gali sutrikdyti normalų Windows operacinės sistemos funkcionavimą, panaikindamas specifinius Windows servisus. Taipogi, šis kibernetinis pavojus buvo sukurtas tam, kad užkoduotų asmeninius failus ir pareikalautų išpirkos.

Įsibrovęs į kompiuterį, AVCrypt virusas nepradeda duomenų užblokavimo iš karto. Pirmiausiai jis tyliai tyko kompiuteryje ir tuomet susisiekia su Valdymo ir Kontrolės sistema per TOR serverį bei pateikia šiuos duomenis:

 • šifravimo raktu;
 • laiko zona;
 • Windows sistemos versija.

Tačiau vykstant šiam procesui, įvyksta kelios klaidos. Atsižvelgus į tai, galima manyti, jog virusas dar nėra pilnai sukurtas. Prieš nuskenuodamas sistemą failų užkodavimui, kenkėjiška programa panaikina antivirusinę. Kodavimo proceso metu, virusas pervadina failus naudodamasis šia schema:

+[original_name]

Iš karto po duomenų užblokavimo AVCrypt virusas sukuria +HOW_TO_UNLOCK.txt failą kiekviename aplanke, kuriame yra užkoduoti failai. Neabejojama, jog šioje rinkmenoje turėtų būti duomenų atgavimo būdų aprašymai. Tačiau atidarius failą, jame parašytas tik šis tekstas: „lol n“. Tikėtina, jog šis virusas yra vystymosi lygyje ir konkretus aprašymas gali būti pridėtas bet kuriuo metu.

Windows apsaugos programa aptinka šią kompiuterinę grėsmę kaip Ransom:Win32/Pactelung.A. Taigi, AVCrypt pašalinimas yra įmanomas profesionalios antivirusinės programos pagalba. Atsikratykite šia kenkėjiška programa kuo skubiau, kadangi ji turi daug žalingų savybių bei palieka operacinę sistemą lengvai pažeidžiamą.

Šis kompiuterinis virusas pakeičia bei prideda naujų Windows Registrų, sunaikina failus, ivykių užrašus bei pašalina automatinės eigos įrašą. Sutvarkyti šias problemas ir pašalinti AVCrypt virusą patariame su programa Reimage.

AVCrypt viruso pateiktas išpirkos raštelis
AVCrypt - pavojingas kompiuterinis virusas, kuris gali ištrinti antivirusines programas.

Galimi infekcijos būdai

Šiuo metu nėra žinoma, kokiu konkrečiu būdu šis virusas plinta. Kibernetiniai nusikaltėliai gali naudoti šiuos platinimo metdus:

 • suklastoti elektroninio laiško priedai
 • kenkėjiškos interaktyvios reklamos
 • netikri programų atnaujinimai bei fiktyvios programos
 • saugumo spragų ieškantis įrankis

Tam, kad išvengtumėte pavojingų virusų, reikalingas jūsų atidumas interneto naršymo metu. Taipogi, yra labai svarbu įsigyti ir atnaujinti antivirusinę programą, nepamirštant atnaujinimų, skirtų kitoms programoms jūsų kompiuteryje. Nepaisant to, jūs vis tiek galite užkrėsti savo kompiuterį pavojingu virusu. Todel rekomenduojame nsukurti asmeninių failų atsarginę kopiją, kurią reiketų laikyti nuotoliniame serveryje arba išoriniame kietąjame diske.

Išinstaliuokite AVCrypt kenkėjišką programą

AVCrypt pašalinimas turi būti įvykdytas naudojantis profesionale antiviruse programine įranga. Kaip jau minėjome, virusas sugeba pašalinti saugos programas. Todėl rekomenduojame perkrauti kompiuterį naudojant Safe Mode with Networking režimą (šis būdas yra aprašytas žemiau).

Jeigu nesate tikri, kurią antivirusinę naudoti viruso panaikinimui, mes patariame pasirinkti vieną iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Mes garantuojame, jog šios programos padės lengvai pašalinti AVCrypt virusą. Taipogi, jeigu neturite asmeninių failų atsarginės kopijos, mes siūlome alternatyvius failų atkūrimo būdus, kurių aprašymą galite surasti apačioje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis AVCrypt viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti AVCrypt naudojant Safe Mode with Networking

Perkraukite kompiuterį Safe Mode with Networking režimu tam, kad pašalintumėte virusą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: AVCrypt šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite AVCrypt pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti AVCrypt naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš AVCrypt pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog AVCrypt sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti AVCrypt. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei AVCrypt užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Data Recovery Pro gali padėti atkurti duomenis

Kai kurie failai gali būti iššifruoti su Data Recovery Pro, tačiau nepamirškite, kad tai nėra oficialys AVCrypt dešifravimo įrankis.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus AVCrypt viruso;
 • Atkurkite juos.

Išbandykite ShadowExplorer

Jeigu virusas neištrynė šešėlinių kopijų, ShadowExplorer įrankis jums gali pagelbėti.

 • Parsisiųskite Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Sekdami Shadow Explorer diegimo vedlio nurodymus, įrašykite šią programą į savo kompiuterį;
 • Paleiskite programą ir atverkite viršutiniame kairiajame kampe esantį išskleidžiamąjį meniu. Peržiūrėkite, kokių aplankų ten yra;
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite ant aplanko, kurį norite atkurti, ir spauskite “Export”. Taip pat galite nurodyti, kur norite jį išsaugoti.

AVCrypt atkodavimo įrankis dar nėra sukurtas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip AVCrypt prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-avcrypt-ransomware.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie AVCrypt ransomware