AV Defender Professional šalinimas

AV Defender Professional pašalinimas

Kas yra AV Defender Professional?

Kas yra AV Defender Professional?

AV Defender Professional yra itin pavojinga programa, kuri buvo priskirta ‘rogue anti-spyware’ kategorijai. Ji yra labai panaši į glaudžiai susijęs su System Defender, Spyware Defender ir panašiais malware kategorijai priskiriamais virusais. Atminkite, kad ši programa neturi nieko bendro su kompiuterio saugumu ir vienintelis dalykas, ko ji siekia, yra pinigai. Tam šis virusas rodo padirbtus pranešimus apie šimtus skirtingų virusų ir tada siūlo juos pašalinti. Tai, anot jo netikrų pranešimų, žmogus gali padaryti licencijuotos versijos pagalba. Žinoma, ši versija yra mokama, tačiau visiškai nenaudinga. Jei nenorite prarasti savo pinigų ir kartu asmeninės savo informacijos, venkite Av Defender Professional viruso. Lengviausias būdas išvengti šio ir panašių kompiuterinių infekcijų yra įsirašyti tokią programą kaip FortectIntego.

Jei tik šis virusas patenka į sistemą, jis į ją įrašo savo failus bei paleidžia tam tikrus procesus, kurie gali sukelti kompiuterio sulėtėjimus. To pasekoje, šis virusas pradeda „tikrinti“ sistemą ir praneša apie įvairius virusus, kurie, žinoma, yra išgalvoti. Dažniausiai tai yra arba teisėti arba neegzistuojantys failai, kurių mes tikrai nerekomenduojame jums bandyti pašalinti. Priešingu atveju, jūs galite atsikratyti naudingų programų, kurias jūs naudojate naršymui Internete ar savo kompiuterio apsaugai.

av defender professional

Kaip AV Defender Professional gali užkrėsti savo kompiuterį?

AV Defender Professional pradeda rodyti tokius padirbtus pranešimus vos tik šis virusas sugeba užkrėsti sistemą:

This app is unable to delete all found threats!
A suitable antivirus software is not installed on your computer.
Please press Search Antivirus button to find and install suitable software to clean your system from threats.
You need to immediately install antivirus software and clean up your computer. Your personal data is at risk!

Jei jūs jau pradėjote juos matyti, tai reiškia, kad jūs spustelėjote ant melagingo perspėjimo. Dažniausiai tokie pranešimai paprastai sako, kad žmogaus kompiuteris yra pavojingai užkrėstas ir kad jis gali jį nemokamai patikrinti. Tam tereikia supstelėti ant žinutės. Deja, bet tai yra tiesus kelias į pavojingų virusų atsisiuntimą, taigi venkite tokių pranešimų kiek tik galite. Be to, AV Defender Professional virusas gali bandyti patekti į jūsų kompiuterį melagingų el. laiškų pagalba. Paprastai tokie laiškai teigia, kad jie priklauso gerai žinomoms kompanijoms. Vis dėlto, jeigu auka atsisiunčia juose esantį priedą, ji gali užkrėsti kompiuterį. Paprasčiausias būdas būtų išvengti Av Defender viruso yra įsirašyti patikimą antivirusinę programą.

Kaip pašalinti AV Defender Professional virusą?

Jeigu Av Defender Professional virusas jau pateko į jūsų kompiuterį, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Dėmesio! Šis virusas gali bandyti blokuoti legalias antivirusines programas. Jeigu tai pastebėjote, atlikite šiuos veiksmus:

1. Išbandykite SYSTEM RESTORE:

 1. Spustelėkite Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore.
 2. Kai pasirodys Restore system files and settings langas, pasirinkite Next.
 3. Pasirinkite sistemos parametrų atkūrimo tašką ir spustelėkite Next.
 4. Spustelėkite Finish, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą ir palaukite, kol persikraus jūsų kompiuteris.
 5. Dabar atsisiųskite FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner, ir patikrinkite savo kompiuterį.

2. Išbandykite SAFE MODE WITH NETWORKING:

 1. Perkraukite savo kompiuterį
 2. Kai tik jūsų kompiuteris taps aktyvus, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pamatysite Advanced Boot Options.
 3. Čia, pasirinkite Safe Mode with Networking (tam naudokite klaviatūroje esančius klavišus) ir paspauskite Enter.
 4. Prisijunkite kaip ir normaliame Windows režime.
 5. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant IE ar kitos naršyklės piktogramos ir pasirinkite Run As arba Run as administrator. Įveskite administratoriaus paskyros slaptažodį (jei reikia).
 6. Įveskite šią nuorodą į adreso laukelį: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir parsisiųskite programą. Paleiskite ją ir pašalinkite jos surastus viruso failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis