Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

Australian Federal Police Ukash viruso šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Australian Federal Police Ukash virus yra pavojingas virusas, kuris aktyviai plinta Australijoje. Vos tik patekęs į kompiuterį, šis parazitas visiškai jį užblokuoja ir pradeda rodyti didžiulį įspėjimą, apsimetantį jog jis priklauso Federalinei Australijos policijai. Iš tikrųjų, šis pranešimas yra sukurtas suklaidinti kompiuterių vartotojus ir priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Nors šis virusas kaltina savo aukas nelegalių muzikos ar vaizdo įrašų naudojimu, tai yra nekas kitas, bet triukas kuris yra naudojamas išgąsdinti žmones bei priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Jūs privalote ignoruoti Australian Federal Police Ukash virusui priklausantį pranešimą bei pašalinti kenkėjiškus jo failus iš kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Australian Federal Police Ukash virusu?

Šis parazitas plinta Trojanų pagalba, kurių galima išvengti ignoruojant nežinomų žmonių jums atsiųstus el. laiškus ir vengiant nelegalių svetainių bei juose rodomų reklamų. Kai tik toks trojanas patenka į kompiuterį, jis parsiunčia Australian Federal Police Ukash virusui priklausančius failus ir pradeda rodyti melagingą įspėjimą, kuris praneša apie įvairius pažeidimus ir prašo sumokėti 100 dolerių baudą. Priešingu atveju, virusas žada rimtesnes nuobaudas, tokias kaip įkalinimas ir pan, tačiau jūs visada turėtumėte ignoruoti tokius įspėjimus kadangi kaip ir FBI virus, ši infekcija siekia vienintelio tikslo – išvilioti iš savo aukų pinigus.

KAIP PAŠALINTI Australian Federal Police Ukash virusą?

Norėdami atsikratyti šios pavojingos infekcijos, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Australian Federal Police Ukash virus ekrano nuotrauka
Australian Federal Police Ukash virus ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-australian-federal-police-ukash-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Australian Federal Police Ukash virus