Australian Federal Police Ukash viruso šalinimas

Australian Federal Police Ukash viruso pašalinimas

Kas yra Australian Federal Police Ukash virus?

Australian Federal Police Ukash virus yra pavojingas virusas, kuris aktyviai plinta Australijoje. Vos tik patekęs į kompiuterį, šis parazitas visiškai jį užblokuoja ir pradeda rodyti didžiulį įspėjimą, apsimetantį jog jis priklauso Federalinei Australijos policijai. Iš tikrųjų, šis pranešimas yra sukurtas suklaidinti kompiuterių vartotojus ir priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Nors šis virusas kaltina savo aukas nelegalių muzikos ar vaizdo įrašų naudojimu, tai yra nekas kitas, bet triukas kuris yra naudojamas išgąsdinti žmones bei priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Jūs privalote ignoruoti Australian Federal Police Ukash virusui priklausantį pranešimą bei pašalinti kenkėjiškus jo failus iš kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Australian Federal Police Ukash virusu?

Šis parazitas plinta Trojanų pagalba, kurių galima išvengti ignoruojant nežinomų žmonių jums atsiųstus el. laiškus ir vengiant nelegalių svetainių bei juose rodomų reklamų. Kai tik toks trojanas patenka į kompiuterį, jis parsiunčia Australian Federal Police Ukash virusui priklausančius failus ir pradeda rodyti melagingą įspėjimą, kuris praneša apie įvairius pažeidimus ir prašo sumokėti 100 dolerių baudą. Priešingu atveju, virusas žada rimtesnes nuobaudas, tokias kaip įkalinimas ir pan, tačiau jūs visada turėtumėte ignoruoti tokius įspėjimus kadangi kaip ir FBI virus, ši infekcija siekia vienintelio tikslo – išvilioti iš savo aukų pinigus.

KAIP PAŠALINTI Australian Federal Police Ukash virusą?

Norėdami atsikratyti šios pavojingos infekcijos, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite FortectIntego arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis