Sudėtingumo skalė:  
  (67/100)

Australian Federal Police Ukash virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware
12

Australian Federal Police Ukash virus yra pavojingas virusas, kuris aktyviai plinta Australijoje. Vos tik patekęs į kompiuterį, šis parazitas visiškai jį užblokuoja ir pradeda rodyti didžiulį įspėjimą, apsimetantį jog jis priklauso Federalinei Australijos policijai. Iš tikrųjų, šis pranešimas yra sukurtas suklaidinti kompiuterių vartotojus ir priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Nors šis virusas kaltina savo aukas nelegalių muzikos ar vaizdo įrašų naudojimu, tai yra nekas kitas, bet triukas kuris yra naudojamas išgąsdinti žmones bei priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Jūs privalote ignoruoti Australian Federal Police Ukash virusui priklausantį pranešimą bei pašalinti kenkėjiškus jo failus iš kompiuterio.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Australian Federal Police Ukash virusu?

Šis parazitas plinta Trojanų pagalba, kurių galima išvengti ignoruojant nežinomų žmonių jums atsiųstus el. laiškus ir vengiant nelegalių svetainių bei juose rodomų reklamų. Kai tik toks trojanas patenka į kompiuterį, jis parsiunčia Australian Federal Police Ukash virusui priklausančius failus ir pradeda rodyti melagingą įspėjimą, kuris praneša apie įvairius pažeidimus ir prašo sumokėti 100 dolerių baudą. Priešingu atveju, virusas žada rimtesnes nuobaudas, tokias kaip įkalinimas ir pan, tačiau jūs visada turėtumėte ignoruoti tokius įspėjimus kadangi kaip ir FBI virus, ši infekcija siekia vienintelio tikslo – išvilioti iš savo aukų pinigus.

KAIP PAŠALINTI Australian Federal Police Ukash virusą?

Norėdami atsikratyti šios pavojingos infekcijos, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite Reimage arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Australian Federal Police Ukash virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Australian Federal Police Ukash virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Australian Federal Police Ukash virus ekrano nuotrauka
Australian Federal Police Ukash virus ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-australian-federal-police-ukash-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis