Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

ATT email. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Kas yra melagingas ATT elektroninis laiškas?

ATT email – tai melagingas el. laiškas, priklausantis kibernetiniams nusikaltėliams ir siekianti užkrėsti Jūsų kompiuterius pavojingais virusais. Jis aktyviai platinama Internete kaip labai svarbi žinutė, todėl jam pasirodžius tarp gautųjų pranešimų, būtinai ištrinkite jį net neatidarę.

Atrodo, kad ATT el. laiškas buvo sukurtas apgauti žmones, kurie naudojasi šios įmonės paslaugomis. Joje tvirtinama, kad jie turėtų pasitikrinti savo sąskaitą už bevielį internetą ir atlikti mokėjimą. Turėtumėte patikrinti siuntėjo adresą – pamatysite kad tai melaginga žinute, visiškai nesusijusi su AT&T įmone. Deja, šimtai aukų, net nežinančių, kas yra AT&T, paspaudė ant šios apgaulingos žinutės. Jei esate smalsus, apgautas galite būti ir Jūs.

Nepamirškite, kad Internete platinami tūkstančiai melagingų pranešimų. Jie apsimeta įspėjimais iš patikimų kompanijų ir prašo žmones parsisiųsti jų priedus, tačiau kad ir kaip gerai jie atrodytų, jei siuntėjas aiškiai nesusijęs su atstovaujama įmone, tokių laiškų atidarinėti nepatartume. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į spausdinimo ir gramatines klaidas, nes patikimų įmonių laiškuose jų dažniausiai nebūna.Jei paspaudėte ant nuorodos, kurioje sakoma „Jūsų sąskaita už bevielį AT&T internetą paruošta peržiūrėjimui“ (angl. Your AT&T wireless bill is ready to view) ar jei parsisiuntėte prie laiško prisegtą priedą, patikrinkite kompiuterį antivirusine programa. Kitu atveju su šiuo melagingu laišku siunčiama kenkėjiška programa gali sukelti problemų, dėl kurių prarasite informaciją, o kompiuteryje atsiras virusų.

Kodėl galėjau gauti melagingą AT&T laišką?

Melagingas AT&T email laiškas plinta kaip ir bet kuris kitas kenkėjiškas el. laiškas. Didžiausias pavojus gauti tokį laišką kyla, jei apsilankėte kokiame nors įtartiname interneto puslapyje, renkančiame el. pašto adresus. Įprastai tokiuose puslapiuose siūloma registracija norint laimėti įvairius prizus, kaip, pavyzdžiui iPad planšetinius kompiuterius ar iPhone išmaniuosius telefonus. Programišiai taip pat gali siuntinėti melagingus AT&T laiškus atsitiktiniams kompiuterių naudotojams, todėl būkite atsargūs.

Jei gavote panašią žinutę, ją ignoruokite:

Dear Customer,

Your monthly wireless bill for your account is now available online.
Total Balance Due…
Log in to myAT&T to view your bill and make a payment.
Or register now to manage your account online. By dialing *PAY (*729) from your wireless phone, you can check your balance or make a payment – it’s free.

Ką daryti, jei mane apgavo melagingas AT&T el. laiškas?

Jei Jus įtikino, kad gavote autentišką AT&T laišką ir paspaudėte ant nuorodos, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį patikima antivirusine programa. Siūlytume išbandyti Reimage ar Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Taip pat rekomenduojame melagingą laišką ištrinti.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ATT email šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
ATT email pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
ATT email ekrano nuotrauka
ATT email ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-att-email.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis