ATT email šalinimas

ATT email pašalinimas

Kas yra ATT email?

Kas yra melagingas ATT elektroninis laiškas?

ATT email – tai melagingas el. laiškas, priklausantis kibernetiniams nusikaltėliams ir siekianti užkrėsti Jūsų kompiuterius pavojingais virusais. Jis aktyviai platinama Internete kaip labai svarbi žinutė, todėl jam pasirodžius tarp gautųjų pranešimų, būtinai ištrinkite jį net neatidarę.

Atrodo, kad ATT el. laiškas buvo sukurtas apgauti žmones, kurie naudojasi šios įmonės paslaugomis. Joje tvirtinama, kad jie turėtų pasitikrinti savo sąskaitą už bevielį internetą ir atlikti mokėjimą. Turėtumėte patikrinti siuntėjo adresą – pamatysite kad tai melaginga žinute, visiškai nesusijusi su AT&T įmone. Deja, šimtai aukų, net nežinančių, kas yra AT&T, paspaudė ant šios apgaulingos žinutės. Jei esate smalsus, apgautas galite būti ir Jūs.

Nepamirškite, kad Internete platinami tūkstančiai melagingų pranešimų. Jie apsimeta įspėjimais iš patikimų kompanijų ir prašo žmones parsisiųsti jų priedus, tačiau kad ir kaip gerai jie atrodytų, jei siuntėjas aiškiai nesusijęs su atstovaujama įmone, tokių laiškų atidarinėti nepatartume. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į spausdinimo ir gramatines klaidas, nes patikimų įmonių laiškuose jų dažniausiai nebūna.Jei paspaudėte ant nuorodos, kurioje sakoma „Jūsų sąskaita už bevielį AT&T internetą paruošta peržiūrėjimui“ (angl. Your AT&T wireless bill is ready to view) ar jei parsisiuntėte prie laiško prisegtą priedą, patikrinkite kompiuterį antivirusine programa. Kitu atveju su šiuo melagingu laišku siunčiama kenkėjiška programa gali sukelti problemų, dėl kurių prarasite informaciją, o kompiuteryje atsiras virusų.

Kodėl galėjau gauti melagingą AT&T laišką?

Melagingas AT&T email laiškas plinta kaip ir bet kuris kitas kenkėjiškas el. laiškas. Didžiausias pavojus gauti tokį laišką kyla, jei apsilankėte kokiame nors įtartiname interneto puslapyje, renkančiame el. pašto adresus. Įprastai tokiuose puslapiuose siūloma registracija norint laimėti įvairius prizus, kaip, pavyzdžiui iPad planšetinius kompiuterius ar iPhone išmaniuosius telefonus. Programišiai taip pat gali siuntinėti melagingus AT&T laiškus atsitiktiniams kompiuterių naudotojams, todėl būkite atsargūs.

Jei gavote panašią žinutę, ją ignoruokite:

Dear Customer,

Your monthly wireless bill for your account is now available online.
Total Balance Due…
Log in to myAT&T to view your bill and make a payment.
Or register now to manage your account online. By dialing *PAY (*729) from your wireless phone, you can check your balance or make a payment – it’s free.

Ką daryti, jei mane apgavo melagingas AT&T el. laiškas?

Jei Jus įtikino, kad gavote autentišką AT&T laišką ir paspaudėte ant nuorodos, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį patikima antivirusine programa. Siūlytume išbandyti FortectIntego ar SpyHunter 5Combo Cleaner. Taip pat rekomenduojame melagingą laišką ištrinti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis